Jump to content
Adrian

Wasze Nightmaile - listy do zespołu

Czy weźmiesz udział w projekcie?  

16 members have voted

  1. 1. Czy weźmiesz udział w projekcie?



Recommended Posts

W tym roku po raz kolejny wybieram się do Kitee i prawdopodobnie znów będzie tam zespół. To dobra okazja by to wykorzystać i pomyślałem, że mógłbym przekazać tam Wasze własnoręcznie napisane listy do poszczególnych członków zespołu. Jeśli z jakiegoś powodu nie byłoby bandu to mógłbym zostawić wiadomości Plamenowi - on z pewnością je przekaże. ;) To daje nam większą pewność, że listy dotrą niż wysyłać je do managementu, który jest mocno zapracowany podczas trasy koncertowej.

 

Czy bylibyście chętni wziąć w tym udział? Warunkiem byłby ręcznie napisany list (nie kolejna składanka wydruków), który wysłalibyście do mnie (lub przekazali na naszym spotkaniu). Preferowane byłyby listy do poszczególnych członków bandu (Tuomas, Floor, Marco, Jukka, Emppu, Kai lub Troy) a nie do zespołu jako całość.

Dlaczego taka forma? W dobie internetów i e-maili takie ręcznie przygotowane listy/pocztówki zespół z pewnością zapamięta i doceni. :)

 


Otrzymane listy

 

  1. Natalia (Ożarów mazowiecki) - Tuomas
  2. Aleksandra (Mąkoszyce) - Marco
  3. Anna (Zabłocice) - Tuomas
  4. Elżbieta(Kazimierza Wlk.) - Tuomas
  5. Aleksandra  (Gdańsk) - Floor
  6. Julia (Zawiercie) - Tuomas
  7. Marta (Zarębowo) - Marco
  8. Ewa S. (Gawłuszowice) - Tuomas
  9. Bartosz P. (Byczyna) - Marco
  10. Barbara R. (Miechów) - Tuomas, Marco
  11. Sandra P. (Tychy) - Floor
  12. Alicja Ś. (Lublin) - Tuomas
  13. Bez nadawcy (z Łańcuta) - Tuomas, Floor
  14. Bez nadawcy (z Działdowa) - Jukka, Tuomas
  15. Dagmara K. (Psary) - Tuomas
  16. Zofia J. (Tarnobrzeg) - Emppu, Tuomas
  17. Paulina S. (Piekary Śląskie) - Tuomas
  18. Joanna P. (Wodzisław) - Marco
  19. Katarzyna K. (Wadowice) - Floor

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna inicjatywa, popieram całym sercem, podpisuję się wszystkimi kończynami. I sama zamierzam coś naskrobać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też ten pomysł bardzo się podoba..Ja jestem trochę staroświecka i uwielbiam wszelkiego rodzaju listy, kartki, pocztówki, pióro i pachnącą papeterię..Ale do rzeczy..Napisać to może dam radę, ale obawiam się, że mój angielski nie jest na tyle dobry i boję się, żeby coś nie wyszło źle i śmiesznie..Spróbuję..Bo potem mogę żałować. Jakoś skleciłam podziękowania za płytę, to może i to dam radę. Zwłaszcza, że Adrian osobiście dostarczy i znowu będą czytać..:) Awww!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też ten pomysł bardzo się podoba..Ja jestem trochę staroświecka i uwielbiam wszelkiego rodzaju listy, kartki, pocztówki, pióro i pachnącą papeterię..Ale do rzeczy..Napisać to może dam radę, ale obawiam się, że mój angielski nie jest na tyle dobry i boję się, żeby coś nie wyszło źle i śmiesznie..Spróbuję..Bo potem mogę żałować. Jakoś skleciłam podziękowania za płytę, to może i to dam radę. Zwłaszcza, że Adrian osobiście dostarczy i znowu będą czytać..:) Awww!

 

Jeśli chcesz to na pewno ktoś pomoże przetłumaczyć. Ja na pewno mogę pomóc, może i inni się zgłoszą. Prześlesz to co potrzebujesz na PM i się przetłumaczy, nie ma problemu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, dzięki Ci dobra Kobieto;)! Jak cuś wypocę, to postaram się wziąść na zlot, to wtedy mi pomożesz:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałam już przy wysyłaniu podziękowania do zespołu, że ja sobie ręcznie liścik do pana H. napiszę. I chciałam go wysłać przez Plamena, ale jak będziesz na Nightwish days, to nawet lepiej :)

Przekażć ci na zlocie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym roku po raz kolejny wybieram się do Kitee i prawdopodobnie znów będzie tam zespół. To dobra okazja by to wykorzystać i pomyślałem, że mógłbym przekazać tam Wasze własnoręcznie napisane listy do poszczególnych członków zespołu. Jeśli z jakiegoś powodu nie byłoby bandu to mógłbym zostawić wiadomości Plamenowi - on z pewnością je przekaże. ;) To daje nam większą pewność, że listy dotrą niż wysyłać je do managementu, który jest mocno zapracowany podczas trasy koncertowej.

 

Czy bylibyście chętni wziąć w tym udział? Warunkiem byłby ręcznie napisany list (nie kolejna składanka wydruków), który wysłalibyście do mnie (lub przekazali na naszym spotkaniu). Preferowane byłyby listy do poszczególnych członków bandu (Tuomas, Floor, Marco, Jukka, Emppu, Kai lub Troy) a nie do zespołu jako całość.

Dlaczego taka forma? W dobie internetów i e-maili takie ręcznie przygotowane listy/pocztówki zespół z pewnością zapamięta i doceni. :)

 

Adrian, na pewno nie będę mogła być na zlocie, ale chcę coś napisać do Tuomasa czy Erna, więc pod jaki adres ci podesłać list?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian' date=' na pewno nie będę mogła być na zlocie, ale chcę coś napisać do Tuomasa czy Erna, więc pod jaki adres ci podesłać list? [/quote']

 

Wkrótce podam adres w tym wątku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł fajny, ale jakbym miał o tym myśleć, to lipa by wyszła, bo ja ponoć nie ładnie piszę. A myślenie o tym też mi by nie wyszło. Piszcie listy, ale niestety beze mnie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł fajny' date=' ale jakbym miał o tym myśleć, to lipa by wyszła, bo ja ponoć nie ładnie piszę. A myślenie o tym też mi by nie wyszło. Piszcie listy, ale niestety beze mnie :/ [/quote']

Możesz wysłać pocztówkę, jeśli nie lubisz dłuższych form. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda forma jest dobra. Każdej formy niezwykłe piękno

Nie gadaj głupot tylko pisz list jeżeli tylko masz na to ochotę! Albo kartkę. Zastanów się, napisz na brudno, przeczytaj, popraw i gotowe! A przy okazji to dobre ćwiczenie, nie sądzisz? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaki jest termin przesyłania listów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki jest termin przesyłania listów?

Umówmy się, że tak do 25 czerwca żeby zdążyły dojść na czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustaliliśmy co następuje:

 

- ostateczny termin to 19.06

- adres do wysyłki:

"Dream Emporium"

skr. poczt. nr 156

35-001 Rzeszów

 

[imię]

 

W ostatniej linijce wpisujemy imię członka zespołu, do którego ma być dostarczony list: Floor, Tuomas, Marco, Jukka, Emppu, Troy, Kai

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł z wysyłaniem listów. Chętnie bym coś napisała do poszczególnych członków zespołu - tylko, że mój angielski jest bardzo, bardzo ubogi i trudno mi byłoby wyrażeniem słów jakich bym chciała im przekazać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł z wysyłaniem listów. Chętnie bym coś napisała do poszczególnych członków zespołu - tylko, że mój angielski jest bardzo, bardzo ubogi i trudno mi byłoby wyrażeniem słów jakich bym chciała im przekazać.

 

Na pewno znajdą się na forum pomocne osoby. Lub w twoim otoczeniu ;)

Póki nie będzie to długaśny esej to sama chętnie służę pomocą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł z wysyłaniem listów. Chętnie bym coś napisała do poszczególnych członków zespołu - tylko, że mój angielski jest bardzo, bardzo ubogi i trudno mi byłoby wyrażeniem słów jakich bym chciała im przekazać.

 

Na pewno znajdą się na forum pomocne osoby. Lub w twoim otoczeniu ;)

Póki nie będzie to długaśny esej to sama chętnie służę pomocą ;)

 

Raczej nie będzie. Góra 1 strona kartki zeszytowej (czyt. A5) o ile wena dopisze (w co raczej wątpię).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł z wysyłaniem listów. Chętnie bym coś napisała do poszczególnych członków zespołu - tylko, że mój angielski jest bardzo, bardzo ubogi i trudno mi byłoby wyrażeniem słów jakich bym chciała im przekazać.

 

Na pewno znajdą się na forum pomocne osoby. Lub w twoim otoczeniu ;)

Póki nie będzie to długaśny esej to sama chętnie służę pomocą ;)

 

Raczej nie będzie. Góra 1 strona kartki zeszytowej (czyt. A5) o ile wena dopisze (w co raczej wątpię).

 

To napisz po polsku, prześlij mi w PW i ci pomogę z tłumaczeniem ;) Bariera językowa nie powinna być przeszkodą w takim wypadku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani listy do zespołu adresowane do skrzynki pocztowej nie mogą być polecone, musi to być zwykły list -pamiętajcie o tym:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszym poście będziemy aktualizować listę osób, które wysłały do nas wiadomości. Będziecie mieli pewność, że Wasz list dotarł do nas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało niewiele czasu, zaledwie dziewięć dni na wysyłanie Waszych listów, fanartów, pocztówek, itp. Niepowtarzalna okazja (no, zobaczymy jak wypadnie nasza akcja w tym roku...;))!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie zdążę wysłać listu pocztą, to czy mogę go zabrać i przekazać na zlocie w Szymanowie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.