Jump to content
Adrian

Podziękowania dla zespołu za EFMB

Recommended Posts

Nowy album "Endless Forms Most Beautiful" został wydany. Po raz kolejny zbieramy od fanów wiadomości dla zespołu, które zostaną przekazane podczas spotkania z Nightwishem podczas północnoamerykańskiej trasy koncertowej.

 

Możecie wysyłać:

- swoje zdjęcie w koszulce EFMB lub z płytą

- fanarty, wiersze, wszystkie twory zainspirowane EFMB

- podziękowania, przemyślenia, opinie dot. nowego albumu

 

Wszystkie wiadomości złączymy w całość i dostarczymy do zespołu. :)

 

Możecie wrzucić swoje twory tutaj lub bezpośrednio w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1547478022186264/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak planowałam wysłać do Tuomasa list. Taki zwyczajny, pisany ręcznie. I dostarczyć go przez Plamena.

 

Ale zespół jakoś teraz wybywa w trasę, nie? Czy na razie siedzą w Kitee? Bo doszły mnie słuchy, że ich teraz nie ma 'w domu'. Więc list się nie dostarczy :<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio była akcja z życzeniami dla Tuomasa i on nawet nie odpowiedział... Pewnie będzie z tym podobnie..

 

Ta akcja to jest nasza odpowiedź na prezent od zespołu, którym jest nowy album. W ten sposób wyrażamy swoje podziękowanie i dajemy coś w zamian za świetną muzykę. To dość pretensjonalne oczekiwać jeszcze odpowiedzi od bandu lub podziękowań za podziękowania...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko,że za podziękowania odnośnie płyty Tuomasa był jego odzew ; p

 

Cóż, może dlatego, że nie my jedni słaliśmy mu życzenia urodzinowe? Tłumy fanów z całego świata poza naszą akcją organizowały podobne, w tym inne fancluby pewnie też organizowały swoje. Jakby miał odpowiedzieć wszystkim, to by zwariował. Zresztą, akt składania życzeń był dobrowolny i miał wyrazić szacunek oraz pamięć o urodzinach idola, a nie stanowić rodzaju wymiany "coś za coś". Ile razy za życzenia na fejsie nie dostałam od znajomych "dziękuję", ani nawet "lajka", a jakoś skrzywdzona się nie czuję, bo to moje dobre wychowanie i szacunek do kogoś wymagały złożenia życzeń urodzinowych. Odzew byłby miły, ale nie jest konieczny, bo nie każdy ma na to czas, gdy go w urodziny zasypują setkami wiadomości. Szczególnie, jeżeli urodziny wypadają w Święta, w krótkim czasie odpoczynku, który chce się spędzić z rodziną i znajomymi, a nie na odpisywaniu tysiącom fanów. Odzew byłby wymagany, gdybym mu złożyła życzenia osobiście, face to face, a tak... wystarczającym przywilejem, według mnie, jest możliwość kontaktu z idolem i świadomość, że może dziś właśnie czytać będzie właśnie moje słowa.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Maestro,Michal from Poland here,congratulations about already released your New baby Endless Forms Most Beautiful! :) The album is so epic,opus pefrectum from start to the very end :) With each listen Im feel the core of what Nightwish is ! From my side I wish you and whole band mindblowing Time during the upcoming shows and for whole tour as well :) Hope one day you will visit my country to Play here ;) Wish you also the brightest future as a band delight us fans of such stunning Music and tales :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kiedy mamy czas? Jest szansa, że tym razem znajdę chwilę i wenę, żeby się wyrobić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra to ja się za to biorę jutro, mam nadzieję. A już mówiłem ten album wymiata jeden z dwóch. No muszę coś napisać, no dużo, bo tyle przegapiłem :/ Trza coś napisać :) Nie odpuszczę :E

 

W sumie tak z tym odzewem za podziękowania, Artysta jest zadowolony, że ludzie nie tylko lubią to co piszę, ale i rozumieją. Po zostaje nam mieć nadziej na to by twórca się uśmiechnął z tego że tak dobrze go rozumiemy :)

Jeśli ktoś chce odezwy to niech się postara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kiedy mamy czas? Jest szansa' date=' że tym razem znajdę chwilę i wenę, żeby się wyrobić. ;) [/quote']

 

11 kwietnia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja napisałem. Myślę, że na początek to dobra wersja :D, ewentualnie coś pozmieniam. w załączniku

 

angielski list w wordzie.txt to ostateczna wersja listu, jak coś to poprawię.

Jeszcze robiłem poprawki, po pisaniu posta :D mam nadzieje, że jak na coś wpadnę nie spóźnię się z poprawkami. Ale myślę, że to wszystko :)

 

druga wersja listu po polsku.txtlist o albumie endles forms most bjutifol.txt i wersje po polsku.

Mam nadzieje, że jest dokładnie tłumaczony i zrozumiały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dopisać do wersji angielskiej jednego tytułu.

updata "..." poprzednia wersja angielska

 

 

 

list do nw2.txt - to jest najnowsza wersja, właśnie aktualizowałem załącznik

10 kwietnia 13.05

list do nw.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sklejam wszystkie podziękowania dla zespołu. Kto jeszcze nie wysłał swojej wiadomości a chciałby - ma jeszcze czas do 15!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy te, które są zamieszczone w wydarzeniu na FB też się zmieszczą ? Napisałam właśnie tam. Może nie jest to super poprawnie po angielsku i fotki nie są jakiejś super jakości, ale mam nadzieję, że to przejdzie??;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy te' date=' które są zamieszczone w wydarzeniu na FB też się zmieszczą ? Napisałam właśnie tam. Może nie jest to super poprawnie po angielsku i fotki nie są jakiejś super jakości, ale mam nadzieję, że to przejdzie??;) [/quote']

Jasne, Twoja wiadomość już została dołączona. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy moja wiadomość została załączona?

Gdzie ją wysłałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w takim razie wstawię je tu jutro, bo mi zostały ostatnie poprawki. Da radę jeszcze zmieścić moje podziękowania? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Nightwish

Congratulations on "Endless Forms Most Beautiful" and big THANK YOU for that wonderful piece of music. :). I'm happy with the fact that whole process of making the album went rather smoothly, despite the fact Jukka had to take a long break.

Album is a piece of art and great tribute to evolution and its beauty. That's what makes it special among all Nightwish albums. As always music and lyrics didn't fail to amaze me. Floor, your vocals are just superb and you fit the band perfectly (what we could also hear on "Showtime, Storytime" :D). I'm really happy to hear more Troy this time - vocals and instruments. :)

There are many things that make the songs so wonderful: admiration of science and world around us in "The Greatest Show On Earth", "Shudder Before The Beautiful","Endless Forms Most Beautiful" and "Sagan"(I know it's not on the album, but it's awesome); power in "Weak Fantasy" and "Yours Is An Empty Hope"; joy of life and lightness of "Alpenglow", "Elán", "My Walden" and "Edema Ruh"; gratitude in "Our Decades In The Sun" and stillness of "Eyes Of Sharbat Gula". My favorites are "Shudder Before The Beautiful" and "The Greatest Show On Earth". They make me see the beauty around me and the last track is an epic journey for imagination. I think it would be an awesome experience to scream "we were here" on your concert someday. ;) I love also Richard Dawkins' quote. It's awesome that he agreed to cooperate with you.

I don't know if Jukka is with you now, but I would like to wish him getting better. We all miss him, but we understand he has to take his time to recover. It's awesome that Kai was able to help, so big thanks for that.

I wish you all the best, amazing tour and even more things that will make you inspired and leave you in awe.

Your big fan from Poland - Joanna

 

edit: Dobra jednak dałam radę dziś.

1632312990_jaiNW..thumb.jpg.b1326f9683067eaa1906b70e637288fb.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całość została wydrukowana i zostanie dostarczona przed koncertem zespołu w Toronto!

 

Dzięki wszystkim, którzy wzięli udział. :)

etftmbm.jpg.4acf602659a14cbe5e92f98d4d7d0fd3.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przegladałam dzisiaj całość na FB:) Wspaniale to wyszło! Ciekawie są zatytuowane te nasze podziękowania, bardzo fajny pomysł i zdjęcie. Miejmy nadzieję, że zespół przeczyta i im również się spodoba..;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taa, czyli to było do piętnastej, nie do piętnastego. Jak zwykle musiałam coś przekręcić i schrzanić. Nici z dobrego humoru. Choć faktycznie podziękowania super i pewnie zespołowi się spodobają. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałaś radę, Eclipse ;) Tylko 2 godziny spóźnienia, ale załapałaś się :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.