Jump to content
Sahara

Telefony komórkowe

Recommended Posts

Nice:)

Mi ostatnio zabrali Samsungi ostatnio przeze mnie używane (4 dokładnie) na rzecz Nokii Lumii 510, na którą musiałam się kompletnie przestawić, szczególnie że na co dzień nie korzystałam z windowsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to zrobiłem wreszcie skok technologiczny. W końcu telefon z Androidem na pokładzie :D Sony Xperia Tipo. Jak ktoś chce bardzo taniego smartfona - to polecam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

No to po tygodniu napiszę, co też kupiłam. LG z QWERTY. Jaki model, nie wiem, zgubiłam instrukcję. W każdym razie ta klawiatura nie ma polskich znaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam Nokię 2700 classic:

nokia_2700-classic_1_lowres.jpg

W moim użytkowaniu jednak jest bardzo rozwalona ale trzyma się dzielnie :P (niezniszczalna Nokia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

telefon hym

Kupie... rozwalę... sprzedam... tak to bardzo odpowiednie słowa.

Teraz planuje kupić jakis nowy z bajerami ale bardzo prosty kamera nie jest mi potrzebna muzyka raczej tez nie.

Ale jak juz kupywać to z tym


Ja mam Nokię 2700 classic:

nokia_2700-classic_1_lowres.jpg

W moim użytkowaniu jednak jest bardzo rozwalona ale trzyma się dzielnie :P (niezniszczalna Nokia)

pamiętam tą nokie faktycznie jest niezniszczalna nawet panel cał do dziś.

Ale od długiego czasu go nie używam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie posiadam Nokię E52:

nokia-e52-grey-side.jpg

Po wakacjach planuję kupić Lumię 520, chyba że z pracą dobrze mi pójdzie, to będzie 820 :)

 

Ja tam o telefony dbam, zawsze w pokrowcu, rzadko rozbieram, nigdy nie rzucam. Taki telefon starcza mi na jakieś 5 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od maja mam Nokie Lumie 610 i mimo tego, że musiałam przestawić się na Windowsa to teraz jestem z niej straasznie zadowolona :)

wcześniej przed majem miałam Samsung Galaxy Mini 2, którego do teraz używam czasami i jest też świetny ;)

 

telefon-nokia-610-lumia-czarny.jpg

 

galaxy_mini_2_SC_large_first.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows 8 jest pro. ♥3 (Mam na komputerze).

 

A telefon... taki jakiś rozsuwany Samsung, mama nie chciała mi kupić dotykowego, bo uważała, że zaraz rozwalę (coś w tym jest...). Ale jest szansa, że za jakiś czas wreszcie dostanę coś przyzwoitego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie mam czarnego Samsunga Ch@t GT-3350, który jest straszny :P Jedyne co mi się w nim podoba to klawiatura qwerty. Ten koszmarek zamiast zwykłych klawiszy nawigacyjnych ma jakiś okropny, dotykowy trackpad, który wiecznie się zawiesza i jest straaasznie nieporęczny :P Aparat nie powala, głośnik to jakaś tragedia, piękne też to nie jest... Porażka xD

 

Samsung-Chat-335-S3350-2.jpg

 

Marzy mi się SE XPERIA SK17i. Mały, poręczny, ma dotykowy ekran + klawiaturę qwerty - dla mnie to mega połączenie. Jest trochę "cegłowaty", ale nie specjalnie mi to przeszkadza. Gra dobrze, solidny, kamera HD... Zdecydowanie tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam samsunga c3050.nadaje się do rozmów i sms. inne funkcje takie sobie:słaby aparat, nie toleruje kart pamięci 2GB,trudno korzysta się z internetu -wiele stron i filmów na youtube.pl się nie otwiera musiałam pobrać operę mini4 żeby wejść na naszą klasę. ale 'przeżył' kilka upadków wtym na beton i jest dość szybki w obsłudze podoba mi się jego menu jest bardziej intuicyjne i prostsze niż w noki poza tym nokie są dla mnie za wolne i za skomplikowane mają tylko dobry aparat.ale się rozpisałam -:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam samsunga c3050.nadaje się do rozmów i sms. inne funkcje takie sobie:słaby aparat, nie toleruje kart pamięci 2GB,trudno korzysta się z internetu -wiele stron i filmów na youtube.pl się nie otwiera musiałam pobrać operę mini4 żeby wejść na naszą klasę. ale 'przeżył' kilka upadków wtym na beton i jest dość szybki w obsłudze podoba mi się jego menu jest bardziej intuicyjne i prostsze niż w noki poza tym nokie są dla mnie za wolne i za skomplikowane mają tylko dobry aparat.ale się rozpisałam -:D

 

Samsungi to ponoć często mają problemy z obsługą kart pamięci... Dlatego do tej pory wybierałam chętniej Sony Ericssona albo HTC... Jeżeli chodzi o Nokię to ostatnią jakiej używałam była 3310 xD i to był chyba mój najlepszy, najukochańszy telefon ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam sonyerikssona(W300i) ale jest już za stary i jak włożę do niego kartę sim nie łapie zasięgu, używam go jako budzika i kalkulatora.mój pierwszy telefon to nokia "granatowa cegła" potem też była nokia później wspomniany sony eriksson-wszystkie z tzw drugiej ręki.ten, który mam obecnie to "nówka" prosto z salonu ;)dokładnie z oferty zetafon w Orange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko wspomnianą wcześniej Nokię 3310 miałam nową, reszta to takie... "prawie nie używane" :P Zawsze brałam telefon na mixa za złotówkę, sprzedawałam go jako nowy i kupowałam taki jaki mi się marzył ♥ bo nigdy akurat takich nikt nie miał w ofercie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko wspomnianą wcześniej Nokię 3310 miałam nową, reszta to takie... "prawie nie używane" :P Zawsze brałam telefon na mixa za złotówkę, sprzedawałam go jako nowy i kupowałam taki jaki mi się marzył ♥ bo nigdy akurat takich nikt nie miał w ofercie :P

 

to całkiem dobry pomysł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Piotrek. Ściągaj z Tapeciarni. Tam sobie możesz dopasować rozmiar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za linka. Szkoda, że nie mają żadnej tapety z Floor, ale i tak jest sporo świetnych do wyboru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do ludzi z Nokiami. Do czego służy Nokia_OVI_Suite? Pytam, bo kończy mi się miejsce na karcie i nie chcę na razie kupować nowej, a to coś zajmuje mi ponad 400 MB, więc mam ochotę to usunąć, ale nie wiem co się stanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam Nokii, ale pozwoliłam sobie trochę poszukać i oto co znalazłam:

Nokia Ovi Suite pozwala na przesyłanie multimediów, kontaktów, terminów pomiędzy telefonem a komputerem.

Nokia Ovi Suite to łatwe udostępnianie fotografii dzięki usłudze Share on Ovi, aktualizowanie plików multimedialnych w pamięci telefonu.

Nokia Ovi Suite pozwoli w niezwykle wygodny sposób zarządzać telefonem z poziomu komputera oraz instalować nowe aplikacje.

 

Więc chyba można wywalić? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

Ja bardzo często przenoszę pliki między telefonem, a komputerem, z tym że robię to poprzez czytnik kart. ktoś wie czy jedno ma coś wspólnego z drugim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój telefon jutro po raz pierwszy pójdzie do serwisu, na szczęście, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to wszystko potrwa tylko ok. 1h. Jakieś problemy z oprogramowaniem podobno: co chwilę się wyłącza, szczególnie po wejściu się do menu, co oznacza, że oczywiście nie jestem w stanie rozmawiać czy używać jakichkolwiek funkcji. Co ciekawe coś podobnego przydarzyło się tydzień temu. Sprawa rozwiązała się samoistnie jeszcze tego samego dnia bez konieczności zanoszenia sprzętu gdziekolwiek. Ciekawe, czy na tę nagła poprawę miał wpływ fakt, że krotko po odwiedzeniu salonu (gdzie dostałem namiar na serwis Nokii) szwankujący telefon upadł mi na asfalt. Kiedy po jakimś czasie, dojeżdżając już do serwisu, chciałem sprawdzić czy coś się poprawiło, okazało się, że sytuacja powróciła do normy o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurs naprawiania wszystkiego:

[video=youtube]

 

A tak serio - to faktycznie może być po prostu problem z oprogramowaniem ;) powrót do fabrycznych ustawień może wszystko załatwić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.