Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Duet Tarji i Sharon to było wydarzenie... Ale to nic! Turunen wystąpi z Floor!

 

[video=youtube]

 

To kiedy Anette? :) I czy w ogóle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg... omg... OMG !!!

No nie, no po prostu brak mi słów... CZEKAM z niecierpliwością !!!

Tarja nie próżnuje =^.^=

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wykluczajmy Tarji i Nettie bo Tarja bardzo chce ją poznać ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ciekawe, kto będzie kolejny. Może Anette? Lub Simone? Ktoś inny, kogo słucham, a nie kojarzę z nazwiska?

Oby było lepsze niż z Sharon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co wykonają, podejrzewam że nic z repertuaru obu pań, tylko coś innego artysty. Tak jak Tarja kiedyś z Liv Kristine, wykonały "Don't Give Up" Kate Bush i Petera Gabriela, chyba nawet na tym samym festiwalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Simone taaak! ♥ Super by było. Jak dla mnie równie ciekawie jak z Floor. Fajnie byłoby też, gdyby zaśpiewała z jakimś znanym Panem ;>

Czas pokaże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś strasznego.... Tarja i Floor, której nienawidzę. Już bym wolał Simone, mimo że jej głos do mnie nie przemawia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAA ale news duet o którym marzyłem ,Tarja i Floor się ziści ,chyba zezre wszystkie paznokcie w niecierpliwości ,taki news na początek dnia to ja rozumie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś strasznego.... Tarja i Floor, której nienawidzę. Już bym wolał Simone, mimo że jej głos do mnie nie przemawia.

 

Podpisuję się pod tym. Nagle pokochałam Simone ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś strasznego.... Tarja i Floor, której nienawidzę. Już bym wolał Simone, mimo że jej głos do mnie nie przemawia.

 

Podpisuję się pod tym. Nagle pokochałam Simone ♥

 

I jeszcze ja! Chociaż nie, bo ja Simone lubiłam od dawna ;p.

 

 

Nie wiem co ja mam do Floor, ale no po prostu nie. Może Tarja to uratuje ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duet Floor i Tarji?

Pewnie i tak bardziej będzie słychac Floor, bo ma silniejszy głos. W sumie może być ciekawie...

Ale faktycznie chyba wolałabym duet Tarji i Simone.

 

A tatuaż... nie podoba mi się.

Nie podobają mi się kolorowe tatuaże. Jestem zwolenniczką tradycyjnych czarnych :)

No i poza tym nie podobają mi się tatuaże na łydce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem tatuaż przepiękny! Śliczne kolory i kwiatowy motyw. Sama bym sobie takiego nie zrobiła, ale wizualnie bardzo mi się podoba ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość mocno rzucający się w oczy, chyba bardziej by mi się podobało z samym imieniem Naomi gdzies dyskretnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatuaż straszny. Jeszcze brakuje imienia 'Marcelo' w drugim kwiatku, żeby było ślicznie...

No, ale trudno, miejmy nadzieje, że będzie nosiła długie spodnie i spódnice, albo kryjące rajstopy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tatuażu Tarji mam mieszane odczucia ;)

Z jednej strony jest jak dla mnie za duży i mimo pięknych kolorów za bardzo rzucający się w oczy w dodatku na łydcę :\

Jednak z drugiej strony bardzo mnie się on podoba ( motyw kolorowych kwiatów + przekaz , którym jest imię jej córeczki " Naomi ")

:)

Widać , że nie jest to zwykły tatuaż a tatuaż z wyrażonym uczuciem do swojej córki ( Tylko dziwnie to wygląda, że jej imię wytatułowała na łydcę a nie np. na ręcę )

:)

Jednak to jej wybór i życie i miejmy nadzieję, że to ostatni tatuaż jak mówiła bo tatuaże jako takie do niej nie pasują, zwłaszcza duże :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tymczasem Tarja ogłasza, że zakończyła nagrywanie nowego teledysku do utworu "500 Letters"! Ciekawe czego możemy się spodziewać. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, już skończyła! A kiedy premiera?

 

Jeśli "500 letters" to może będzie listonoszem? :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk do 500 letters może być inspirowany scenami z Pottera, gdzie jest zasypywany listami z Hogwartu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, wyobrażam sobie Tarję skaczącą po kanapie i łapiącą listy ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.