Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

Europe

Recommended Posts

Tej kapeli nie trzeba przedstawiać. Legendarny zespół glam metalowy ze Szwecji. :)

 

Największe przeboje tego zespołu.

 

Ten jest bardzo dobrze znany.

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Macie jakieś ulubione utwory tego zespołu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam tylko "The Final Countdown"... Czy to źle? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Europe to czasy wycieczek z rodzicami, długiej drogi na wakacje czy gdzieś tam. I w radiu zawsze się trafił ich utwór lub dwa. Ale jakoś za nimi nie szaleję.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza trójka płyt najbardziej warta uwagi. No dobra, poza "Final Countdown", bo to i tak wszyscy znają. ;) Ale takie "Wings of Tomorrow" nie jest gorsze, tylko po prostu nie tak popularne. Dodatkowy plusik ode mnie za udany powrót w 2004 - "Start from the Dark" utrzymane w innym od typowo glamowego stylu wyróżnia się pozytywnie w ich dyskografii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś w domu mam jeszcze składankę Europe. Ogólnie lubię, ale nie słucham za często. Utrzymany w przyjemnej glam metalowej stylistyce. Nowych wydawnictw się nie dotykałam. Jakoś nie ciągnęło mnie do nich. Jak wspomniano wyżej 3 pierwsze płyty najlepsze. Z kawałków takie "Rock The Night" zawsze było moim faworytem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy wchodzili na scenę wyróżniali się mocno na tle innych kapel i wtedy "czarowali", teraz osłuchani i jakże inni od moich obecnie ulubionych- ale swoje 5 min w moim sercu mieli:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy klip. :) Co powiecie o ich nowym albumie? :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegoroczny krążek Europe bardzo fajny. Jak ktoś ich kojarzy jedynie z wiadomego hitu, to może być nieźle zaskoczony, bo panowie nagrali kawał rasowego hard rocka z lat 70-tych (z hammondami). Tempest brzmi jak Coverdale :D, a w samej muzyce sporo czuć Purpli, Zeppelinów, Whitesnake, Black Sabbath czy Uriah Heep. Ameryki nie odkrywają, ale słucha się tego przyjemnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.