Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Kartka świąteczna dla zespołu

Recommended Posts

Witajcie :)

Idą święta, a Chuck Norris już jest, więc z tej okazji planujemy zrobić kartkę dla zespołu. Zastanawiamy się nad formą - najlepszym wyjściem będzie wersja cyfrowa. Możemy zrobić sobie zdjęcia jak trzymamy kartkę "Merry Christmas Nightwish!" albo napisać życzenia i podesłać... Rozwiązań jest wiele i mam nadzieję, że wspólnie coś tutaj ustalimy. Macie jakieś pomysły? :)

 

Dodatkowo 25.12 Tuomas obchodzi 36 urodziny. Warto zrobić dodatkowe życzenia i podziękowania - co myślicie?

 

Discuss, ladies and no so gentle men!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas jest bezlitosny, a miło by było pokazać, że DE to garstka, ale konkretnych fanów. Podsuwajcie pomysły- aprobujcie, dezaprobujcie?

Czy może nam się nie chce? ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko ładnie, wszystko pięknie, pomysł z kartką - bardzo proszę:) Niemniej wizja udostępniania swojej fizjonomii tak jakoś mi... hm... No, nie lubię się z nią afiszować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

magroQ, zaproponuj coś swojego?;) To nie musi być kartka z "facjatkami";), czekamy na pomysły?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję żeby każdy zainteresowany napisał kilka słów od siebie: życzenia/podziękowania. Tak chyba będzie najlepiej?

Oprawię ładnie graficznie i możemy podesłać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak oficjalna strona fanów Lady Gagi robiła dla niej kartkę urodzinową w postaci prezentacji multimedialnej: Fani wysyłali na podanego maila swoje zdjęcia, rysunki, życzenia a administratorzy złączyli to w piękna całość. Myślę, że fajnie by było coś takiego zrobić dla Nightwish ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny pomysł, Lilith! :) Przy okazji - witaj na forum!

 

Myślę, że możemy zrobić coś w tym stylu jeśli czas nam pozwoli... bo z nim krucho. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A witam witam, dziękuję :) Myślę, że trzeba by po prostu już zacząć ;)

Kto nie walczy, ten nie wygra!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem' date=' że to głupi pomysł, ale może ułożyłoby się jakiś wiersz? O__o" [/quote']

Challenge Accepted! :D Pomysł jest świetny - jeśli zdążymy go zrealizować to już w ogóle będzie bajka. :) Ma ktoś jakieś pomysły?

Wierszyk musi być po angielsku (ewentualnie po fińsku - chętny ktoś? :D). Okej, zostajemy przy wersji angielskiej.

 

Jestem w trakcie przygotowywania grafiki i niedługo kartka zostanie wysłana od polskiej społeczności. Tym razem w formie elektronicznej. Co za rok - zobaczymy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem' date=' że to głupi pomysł, ale może ułożyłoby się jakiś wiersz? O__o" [/quote']

Challenge Accepted! :D Pomysł jest świetny - jeśli zdążymy go zrealizować to już w ogóle będzie bajka. :) Ma ktoś jakieś pomysły?

Wierszyk musi być po angielsku (ewentualnie po fińsku - chętny ktoś? :D). Okej, zostajemy przy wersji angielskiej.

 

Jestem w trakcie przygotowywania grafiki i niedługo kartka zostanie wysłana od polskiej społeczności. Tym razem w formie elektronicznej. Co za rok - zobaczymy. :)

 

Jutro w szkole spróbuję coś wyskrobać, a potem przetłumaczyc na angielski, jednakże nie obiecuje. :D

Wierze, że nam się uda. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie, próbujemy! :) W razie jakichkolwiek wątpliwości pisz śmiało na PW. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiersz to super pomysł, z chęcią bym coś dorzuciła, ale niestety nie mam talentu... Możemy dopisać Hyvää joulua ( w sensie Wesołych Świąt ) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiersz to super pomysł, z chęcią bym coś dorzuciła, ale niestety nie mam talentu... Możemy dopisać Hyvää joulua ( w sensie Wesołych Świąt ) ?

 

Właśnie się przekonałam, że i moje natchnienie do pisania wierszy zapadło w sen zimowy. ;/ na szczęście jeszcze troche czasu jest.

Uważam, że to świetny pomysł ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możemy dopisać Hyvää joulua ( w sensie Wesołych Świąt ) ?

Dorzucimy :)

 

Właśnie się przekonałam' date=' że i moje natchnienie do pisania wierszy zapadło w sen zimowy. ;/ na szczęście jeszcze troche czasu jest.[/quote']

Trochę przysiadłem i mam jakiś zarys... Nawet są rymy, choć niedokładne. :) Może to zainspiruje innych i wpadną na coś fajnego?

 

In the cold winter Mr Santa

Comes on sleigh from Lapland

He wants to give presents to the band

Whether they were good or bad

Emppu will receive some guitar tabs

Cause he loses them all the time

There are thousands hugs for Floor

And opened the fans hearts' door

 

Po polsku, czyli znikają rymy:

 

W mroźną zimę św. Mikołaj

Przybywa na saniach z Laponii

Chce dać prezenty zespołowi

Nie zważając czy byli grzeczni czy nie

Emppu dostanie trochę kostek gitarowych

Ponieważ gubi je cały czas

Są tysiące uścisków dla Floor

I otwarte drzwi do serc fanów

 

Żaden ze mnie Shakespeare czy inny Holopainen. :)

Jeśli są jakieś błędy to proszę o wskazanie bądź propozycje jak to zmienić. :)

Jeśli podoba Wam się koncepcja to...

Co mogą dostać:

- Tuomas (inspirację? natchnienie?)

- Marco

- Jukka

- Troy?

 

Przypominam, że 25.12 Tuomas będzie obchodził (chyba) 36 urodziny. Planujemy podesłać mu kartkę z tej okazji również. Pomysły? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian jesteś zajebisty :D. To ja lepiej nie będę próbować, bo mój angielski nie jest aż tak dobry.

Dla Jukki bandamka, Marco - zestaw gumek i spineczek do warkoczyków z brody,

Hmm dla Tuomasa może ..może 'łapacz na natchnienie"? :D

O dobry pomysł ;) .

A co do Troya, to nie ma pojęcia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

In the cold winter Mr Santa

Comes on sleigh from Lapland

He wants to give presents to the band

Whether they were good or bad

Emppu will receive some guitar tabs

Cause he loses them all the time

There are thousands hugs for Floor

And opened the fans hearts' door

Tuomas will get some inspiration

To compose his new creations

Santa will give to Jukka a new bandana

And vegetarian food including bananas

 

Dodałem:

Tuomas dostanie trochę inspiracji

By skomponować jego nowe kreacje

Mikołaj da Jucce (?) nową bandanę

I wegetariańskie jedzenie, w tym banany :D

 

Wiem, wiem, że sucharki, ale się rymuje! :) Ten wierszyk trzeba traktować z przymrużeniem oka. :) Dodamy Marco i Troya i można słać :)

 

Jakieś propozycje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.