Jump to content
Kuolema666

Totalny bazgroł :3 Czyli Kuolema rysuje. :3

Recommended Posts

A więc postanowiła pochwalić się trochę swoim bez talenciem. :3 Zdjęcie jakości jak robione cegła, a pan w sklepie mówił że aparat w telefonie będzie dobry. :-D Jednak pamiętajcie za popękane ekrany nie odpowiadam. :3

CAM02286.thumb.jpg.5fc652d261960d1d172e6faf3557915a.jpg

CAM02285.thumb.jpg.cdb1d260479fcea90e16f107f24c1a1f.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę, proszę mistrzunio rośnie jak nic-szlifuj to swoje " bez talencie":)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki bardzo mi się podobają :) Szlifuj swój talent, bo naprawdę może być z tego coś naprawdę świetnego! I zazdroszczę umiejętności rysowania ust... Moja największa zmora ;/

Mała rada, jeśli pozwolisz: Włosy staraj się rysować linią ciągłą, tzn.: nie odrywaj ręki. Nie będą wyglądać wtedy tak sztywno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładne to, naprawdę, chociaż jakość faktycznie ceglana. Fajnie, że Ci się chce :) Ja dużo w połowie skończonych rysunków rzucam w kąt. Tyle jednookich ludków... :D Nienawidzę rysować drugiego oka. Zawsze wygląda, jakby pochodziło od innej osoby ;_;


No, może nie zawsze, ale często.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki są fajne, ale wydaje mi się, że nadużywasz prostych linii i nie męczysz dużego rozstawu grubości ołówków przy jednym obrazku. Popracuj nad tym, a będzie idealnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz dalej w to brnąć to jeszcze wiele nauki przed Tobą : ) Możesz zakupić jakąś książkę o rysowaniu, lub czytać blogi, które dadzą Ci wskazówki jak masz postępować i w końcu wyćwiczysz swój własny styl. Powodzenia życzę ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie sądzę żeby bardziej to brnęła. Robię to raczej kiedy mam chwilkę wolnego czasu i np. skończy mi się książka. :3 Raczej w przyszłości mi się to nie przyda. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema skrzywdziła Tarje. :( Z powodu wycieczki stworzyłam przez 3 minuty na kolanach coś co miało być Tarją, a wyszło czymś innym. :) Obrazek miał być rysowany trochę dłużej niż 3 minuty, ale kochany nasz gps nie ma na mapach zagranicy, i musiałam zostać pilotem. :)

WIN_20140821_155236.JPG.132fae60325cc9d53393c887d114a739.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarji nie trzeba dużo, żeby wyglądać jak Tarja, wystarczy parę kresek. Tyle, że w odpowiednich miejscach. :) Tarja ma bardzo charakterystyczną urodę i naprawdę, czasem tylko wystarczą jej oczy i już od razu wiadomo kto to.

 

Ostatnio odkryłam cudowną zbawczą moc kratek. Nakładam sobie siatkę na jakieś zdjęcie, a potem kratkuję kartkę, żeby wiedzieć co i gdzie ma być. :) Bardzo polecam, to mega ułatwia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema wzięła się za twory bajkowe. :) Oczywiście zdjęcie jakości lodówki, za co przepraszam telefon jak jest taki jest. Kartka trochę zgięta bo rysunek wielki i trzeba go gdzieś wsadzić. No i mam nadzieje że coś zobaczycie, a jak zobaczycie że wam się spodoba. :-D

 

 

CAM00030.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszło ci super, ja sama mam trudności w rysowaniu Myszki Mickey XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie słodkie! ♥ Taka jakość ma też swoje plusy - nie można się przyczepić rysunku. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nic się nie działo. Kuolema ostatniego czasu rzuciła ołówek i zmieniła go na aparat. :) Nowa strona mocy. :D Oczywiście jako że teraz miałam okazję dostać kwiaty, masę kwiatów zapraszam na oglądanie zdjęć kwiatów wykonanych przez nieumiejętną Kuolemę. Mam nadzieje że komuś się spodoba.

PA237863.JPG

PA237865.JPG

PA237870.JPG

P6205672.JPG

PA237881.JPG

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Myszkę- błogie dzieciństwo itd:)

Foteczki kwiatów, kwiaty moja miłość- róż nie lubię ale Twoja jest piękna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popłakałam się (oczywiście że śmiechu) dziś przez mojego nauczyciela od plastyki. :D Mieliśmy narysować co chcemy więc postanowiłam nabazgrać moją kochaną Alisse. :-D Pokazałam mojemu nauczycielowy zdjęcie Alissy i swój rysunek, on uznał że jest bardzo dobry i dostałam 5. Co jak co, ale pani z rysunku na pewno nie przypomina Alissy. Chyba mój plastyk traci wzrok na starość. :D

WIN_20141003_181302.JPG.d73a51a0fbfb3cafb0c2a046c8eef7a4.JPG

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kostunio, świetny rysunek podoba mi się. Alissa jak żywa. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna praca w trakcie, chyba każdy wie do jakiego albumu NW nawiązuje, prawda? :D Mam pytanie wypełniać ją, czy zostawić jako sam szkic? :rolleyes:

 

10728817_784907694909405_1487232205_n.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.