Jump to content
Ares

Criss Angel - Król iluzji

Recommended Posts

351776-criss-angel-mindfreak-wallpaper-2.jpg

 

Criss Angel, właściwie Christopher N. Sarantakos (ur. 19 grudnia 1967 w East Meadow w stanie Nowy Jork) – amerykański muzyk, iluzjonista, kaskader, autor programu telewizyjnego Mindfreak emitowanego w sieci A&E Network, do którego soundtrack został stworzony przez Jonathana Davisa, muzyka grupy Korn. Pochodzi z Grecji.

 

Efekty iluzjonistyczne Crissa Angela:

 

"przepołowienie" się

"lewitacja" osób i rzeczy

"chodzenie" po wodzie i szkle

"wchodzenie" w dół i do góry po pionowej ścianie

"zamykanie" w lustrze, lub w obrazie i "wyciąganie" z niego różnych przedmiotów

"poruszanie" różnych przedmiotów lub osób, dotykając jedynie ich cienia

"ożywienie" rysunku

"teleportacja"

"psychokineza"

"voodoo"

"przechodzenie przez lustro bądź metalowe drzwi"

"przejechanie siebie walcem"

"lewitacja samego siebie"

"przepołowienie" kobiety

"zamknięcie się" w trumnie zakopanej głęboko pod ziemią i uwolnienie się z niej

"spłonięcie żywcem"

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Kto uwielbia jego program? Ja uwielbiam on mnie fascynuję jak on, to robi wszystko?. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem o nim. Teraz na czasie jest niejaki Dynamo Man. Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem te iluzje są tworzone :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dynamo Man jest oszustem, bo jak robił iluzje chodzenia po wodzie, to używał plastikowej podstawki i jak podpłynęła łódka policyjna, to pękła i wpadł do wody. A tu dałem popis Crissa i nic nie używa żadnych pomocy co dowodem są ludzie co blisko niego pływają. A popis jak wsadził nić do buzi i wyją okiem i numery z lewitacją są genialne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dynamo to już "przeżytek";) teraz jest modny Troy.

Wracając do tematu parę lat temu próbowałam słuchać zespołu Chrisa, ale niczym mnie kupił jako muzyk.

Jako mag jest dla mnie zbyt ekstremalny!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Dynamo i Troy nie dorównują Crissowi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie. Jako typowy racjonalista nie uwierzę dopóki nie zbadam ;] to samo tyczy się zabobonów itp. Po prostu tak mam. Już w szkole podstawowej byłem nastawiony sceptycznie do podobnych wyczynów. Widziałem kilka razy Chrissa, kilka lat temu(w tv oczywiście). Jak dla mnie iluzje zawsze wyglądają tak samo, może z drobnymi szczegółami. Po prostu trzeba być dobrym fachowcem, jak w każdym zawodzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to jedna wielka ściema. Z tego co wiem, to wszyscy ci "niby magicy" nie dają występów na żywo (tak jak robią to światowej klasy iluzjoniści), ponieważ nie da się ich spreparować, tak skutecznie, jak w telewizji ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iluzja pozostaje iluzją. Czyli niczym prawdziwym, a po prostu "sztuczką" ;)

Fajnie czasami na takie coś popatrzeć, ale za każdym trikiem kryje się jakieś małe "oszustwo" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że ten Criss jest bardzo medialny i dobrze sprzedaje to, co robi. Bardzo podobała mi się sztuczka, w której połykał monetę, a następnie znajdował ją we własnej ręce, żeby ją wyjąć rozcinał skórę. Oczywiście dla mnie to tylko sztuczki - ciekawie przygotowane, ale nieprawdziwe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze, to było jak miał w szyi kawałek nici i połknął pierścionek i wyciągną, to z szyi nie rozcinając skóry w szyi. :)

 

To to właśnie. :)

 

[video=youtube]

 

Albo jak tutaj z Jonathanem Davisem z KoRna przewidywał, kiedy strzeli, kiedy nie, to było genialne. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Albo jak tutaj z Jonathanem Davisem z KoRna przewidywał, kiedy strzeli, kiedy nie, to było genialne. :)

 

 

Aaaa to już wszystko jasne, już wiem dlaczego go lubisz :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już tu nie chodzi nawet o Jonathana on potrafi zrobić naprawdę dobre przedstawienia co ja uwielbiam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja gościa nie lubię. Nie chodzi nawet o jego sztuczki itd., po prostu coś mi w jego osobie nie leży i nie jestem w stanie tego przezwyciężyć. Nie trawię go i już, odrzuca mnie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dynamo Man jest oszustem, bo jak robił iluzje chodzenia po wodzie, to używał plastikowej podstawki i jak podpłynęła łódka policyjna, to pękła i wpadł do wody. A tu dałem popis Crissa i nic nie używa żadnych pomocy co dowodem są ludzie co blisko niego pływają.

 

Haha, co? XD

 

Oglądałam ten odcinek, daawno temu w tv i wiem jak wyglądało na prawdę to jego chodzenie po wodzie. Postaram się znaleźć to video i wrzucić tutaj.

 

Proszę : )

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest hardkorowa sztuczka. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.