Jump to content
Adrian

Napisz podziękowania dla Tuomasa!

Recommended Posts

Wspólnie z fanklubem Tuomasa, Oceansouls of America i Nightwish Canada, organizujemy akcję w celu podziękowania Holopainenowi za jego solowy album "Music inspired by The Life And Times Of Scroge". Każdy z Was może przesłać swoją wiadomość-podziękowanie w wydarzeniu na Facebooku!

 

Link do wydarzenia

 

Spieszcie się! Macie czas do 21 kwietnia!

 

Tak jak poprzednio, mamy zapewnienie, że Tuomas kartkę otrzyma, więc macie szansę przekazać Maestro, co Wam w duszy gra. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Płytę dostanę 22 kwietnia. A dałam sobie słowo, że nie tknę żadnego utworu, dopóki nie przyjdzie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, nienawidzę takich rzeczy. Ale szkoda byłoby nie napisać, skoro już Plamen zadeklarował, że dostarczy wiadomości pod wskazany adres :)

Zrobione, miłoby było, gdyby Tuo to przeczytał i chociaż podziękował fanom, że coś takiego dla niego zrobili... Ehh, marzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim, którzy podesłali swoje wiadomości dla Tuomasa! Jutro zostaną przekazane w jego ręce. ;)

 

Muszę je teraz złożyć w jedną całość... sporo tego. :D

 

Tak na marginesie... Być może mamy dla Was małą niespodziankę... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 w nocy a ja dopiero skończyłem sklejać naszą wspólną książkę! Ma aż 25 stron!

Pewnie skończyłbym wcześniej, ale wymyśliłem sobie, że muszę zrobić jakąś ładną "okładkę"... No i troch mi zeszło.

 

Link:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/54268161/thanks-tuomas.pdf

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie! Jestem ciekaw reakcji Tuomasa. ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dziękuje nasz nadworny Mistrzu Adrianie za świetną robotę i gratuluję umiejętności:) No, jak Tuo tego nie doceni to będzie miał u mnie krechę;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może mamy dla Was małą niespodziankę... ;)

 

Oto i obiecana niespodzianka:

 

10153062_320422718104750_2435056994281890223_n.jpg

 

Tuomas przeczytał wszystkie 20+ stron!

 

Specjalne podziękowania dla Oceansouls of America, Nightwish Canada, fanpage Tuomasa i Plamena Dimova, oraz dla wszystkich, którzy wzięli udział w projekcie - było warto!

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas to chyba perfekcjonista,czuwa nad wokalami artystow podczas plyt Nightwisha jak i tym solowym projekcie by byly intensywne i niczym krysztal czyste ;) moze nie ? ;)

Sorry za offtop

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.