Jump to content
Sign in to follow this  
Taiteilija

Urodzinowa niespodzianka dla pana Administratora-Adriana od userów!

Recommended Posts

Pragnę uroczyście przedstawić pierwszą inicjatywę podziemną naszego forum uknutą przez userów i ekipę tuż za plecami naszego wodza – pana Adriana O. - założyciela, administratora, ojca Dream Emporium, z okazji jego dwudziestych pierwszych urodzin. Na cześć szefa, wszyscy: hip, hip, hurrraaa!!!

A teraz słów kilka o całej inicjatywie i jej rezultacie. Otóż, nasza przebiegła Beatka (organizatorka i szefowa całego przedsięwzięcia) dała znać mi (Taiteiliji – kierownictwo ideowo-artystyczno-techniczne przedsięwzięcia), że zbliżają się nieuchronnie urodziny pana Adriana i absolutnie należy ruszyć cztery litery i coś z tym fantem zrobić. Wymyśliłyśmy obie, że najlepszym sposobem, prostym, skromnym i szczerym, uczczenia jego urodzin będzie urodzinowy kolaż ze zdjęć użytkowników z ich życzeniami. Stało się! BUUUM! Beatka wysłała tajne wiadomości o tym, co i jak; obie zebrałyśmy życzenia i zdjęcia, a ja w pocie czoła posklejałam je w miarę możliwości (niestety, jestem laikiem w kwestii graficznej, a i czasu nie było dużo zatem rezultat jest skromny – ale od serca!). Szybko okazało się, że uwielbienie, które użytkownicy żywią do Adriana absolutnie na jednym kolażu się nie zmieści. BUUUM! Powstały trzy (w inicjatywie udział wzięło 18 osób – o ile nikogo nie pominęliśmy – w życzeniach panował mały chaos)!

Tu pragnę pokiwać palcem z naganą tym, których miłość do szafa urosła nie tylko w stosy zdjęć, ale i w poematy; srodze się natrudziłam, żeby zmieścić niektóre POTĘŻNE życzenia. Kilku szczególnych zapaleńców wytargałabym za uchy za te numery z Inwokacjami :D. Widzisz, Adrianie, ilu masz zwariowanych fanów? Tak wielkich, że wzrok im przyćmiło i nie zauważyli dopisku Beatki, żeby życzenia były możliwie krótkie, aby się pomieściły na zdjęciach. Ale nic to! Gamonie i urwisy i tyle! Nie mam żalu. Niestety, życzenia jednej osoby nie zmieściły się w całości; życzenia Emi (Milli), zatem tu umieszczę końcówkę:

 

***

Kochany Ojcze Założycielu DE, Adi, Kapeluszniku, Tato. Starzejesz się nam, oj, starzejesz... Swoją drogą, wczesne dziecko ze mnie :> Nieważne. To miały być życzenia. No więc, Tatusiu. żeby Ci się wiodło w Twym żywocie. Żeby spotykały Cię same najlepsze rzeczy i najsympatyczniejsze istoty. Powodzenia w miłości, góry pieniędzy, które, owszem, szczęścia nie dają, ale i nie zaszkodzą (kupisz mi za nie koszulkę z Najtłiszem, prawda? :3), sympatycznej i cieplutkiej atmosfery w rodzinie, nieprzesadnie niesfornych forumowiczów i braku tych zasługujących na wlepienie banana. Żebyś tworzył i był kreatywny zawsze i wszędzie, żeby nie prześladowały Cię braki weny, która ma denerwujący zwyczaj znikać akurat wtedy, kiedy człowiek jej potrzebuje. Żeby Twój forumowy opis, "marzyciel wiecznie bujający w obłokach", pozostawał aktualny niezależnie od wieku, żebyś za kilkadziesiąt lat wciąż tym marzycielem był :) I, hm, co jeszcze... Kończą mi się pomysły. No więc na koniec dodam jeszcze: żebyś dostał coś fajnego w prezencie urodzinowym i... Hm... I żebyś był szczęśliwym Adim :) Wszystkiego najlepszego i niech Moc będzie z Tobą!

życzy Córcia

 

Kolaże zamieszczam w linku poniżej.

 

UWAGA: Niektóre życzenia ze względu na swoją objętość są zapisane bardzo drobną czcionką i mało czytelne, więc polecam, żeby Ci, którzy chcą je odczytać (w tym nasz solenizant), ściągnęli je sobie na komputer i solidnie przybliżyli. To powinno pomóc, choć czasem i tak nie będzie łatwo. Robiłam wszystko, co mogłam, by niczyich życzeń nie pociąć, stąd i ten ambaras. Mam nadzieję, że dacie radę – ja jakoś dałam, więc na pewno się da. Dla chcącego nic trudnego! ;)

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JESZCZE RAZ DLA ADRIANA; HIP, HIP? HURRRA!

 

Wznoszę toast za Twoje zdrowie; wielki cyfrowy, nightwishowo-graficzny toast z kotem w awatarze!

 

Urodzinowy kolaż dla Adriana 1

 

Urodzinowy kolaż dla Adriana 2

 

Urodzinowy kolaż dla Adriana 3

 

EDYCJA: zmieniłam dwa z powyższych linków na nowe, bo stare pokazywały, z jakiegoś powodu, kolaże w o wiele niższej jakości.

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siet, jak zwykle spóźniona, ale miałam taki zamęt, że całkiem wyleciało mi z głowy :<

Życzę Ci Ardianie samych radosnych chwil w życiu, aby uśmiech jak najczęściej pojawiał się na Twojej twarzy, dużo sukcesów, spełnienia wszystkich marzeń. Cieszę się, że trafiłam na DE, poznałam masę fajnych ludzi i dowiedziałam się wiele rzeczy o Nightwishu, a to wszystko dzięki Tobie : ) Zdrówka! ;*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też na śmierć zapomniałam o naszej niespodziance... a tak bardzo mi się spodobał pomysł kolażu z życzeniami... no nic, pozostało mi tutaj wyrazić swoją wdzięczność do Ciebie, Adrianie. Dziękuję Ci za serce, które wkładasz w tworzenie mojego ulubionego miejsca w sieci. Dziekuję za te godziny, które nam poświęcasz. Dziękuję za Twój charakter, moc przekonywania, sympatię i pozytywne nastawienie do świata.

Życzę Ci duuuuużo, dużo miłości w przyszłym życiu. Satysfakcji płynącej ze wszystkiego, co robisz. Życzę Ci uśmiechu, słońca nad głową, spełnienia najdzikszych marzeń i fantazji, przyjaciół wokoło, i wreszcie długiego, długieeeeeego życia :)

Kochamy Cię ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zawalona jest moja Invikacja ;__; nie da się przeczytać...

----------

Inwokacja

(Invikacja)

Adrianie! Adminie mój! ty jesteś jak kot.

Ile cię trzeba cenić, dowie się tylko ten, kto

Cię stracił. Dziś włosy twe w całej ozdobie

Widzę i opisuję, by pochlebić tobie.

Panie Adminie, co porządku bronisz pięknego

I w Czacie siedzisz czasem! Ty, co forum najtłiszowego

Ochraniasz z jego wiernym ludem!

Jak mnie użytkownika uhonorowałeś cudem

(Gdy od płaczącej nudy pod Twoją opiekę

Zaciekawiony, martwą podniosłem powiekę

I zaraz mogłem pisząc do Twego forum progu

Iść za wrócone życie podziękować Włosów Bogu),

Tak nas powrócisz cudem na Dream Emporium.

Tymczasem przenoś moje posty na forum

Do tych tematów dobrych, do tych wątków właściwych,

Na błękitnym tle ułożonych przy oczach twych gorliwych;

Do tych ramek malowanych kodem rozmaitem,

Wyzłacanych Javą, posrebrzanych PeHaPem;

Gdzie blondynowy Emppu, gdzie „Podłoga” leży,

Gdzie każdy użytkownik wysoko mierzy,

A wszystko przepasane, jakby stylem, klasą,

Błękitną, na niej z rzadka posty lecą masą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież było wyraznie powiedziane, że to mają być KRÓTKIE życzenia. Nie inwokacja na sto stron, które tylko utrudniała prace Taiteiliji. Trzeba było napisać krótkie życzenia, a potem wstawiać tu inwokacje. Dodatkowo w pierwszym poście masz wyraznie napisane:

''Niektóre życzenia ze względu na swoją objętość są zapisane bardzo drobną czcionką i mało czytelne, więc polecam, żeby Ci, którzy chcą je odczytać (w tym nasz solenizant), ściągnęli je sobie na komputer i solidnie przybliżyli. To powinno pomóc, choć czasem i tak nie będzie łatwo. Robiłam wszystko, co mogłam, by niczyich życzeń nie pociąć, stąd i ten ambaras. Mam nadzieję, że dacie radę – ja jakoś dałam, więc na pewno się da''

Ja też dałem radę to odczytać.Podejrzewam, że inni też mogą.

Taiteilija włożyła dużo pracy, żeby to wszystko jakoś posklejać, więc wszelkie fochy są tu bardzo nie na miejscu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeju, jakie to śliczne wyszło ♥ Gratuluję, Taitei, że zmieściłaś to wszystko :happy: Nikt mi nie powiedział, że to będzie kolaż :D

A w ogóle to przepraszam za jakość zdjęcia, rozumiecie, to moja osławiona kamerka...

I zamieszczam "Włos", na wypadek jakichś problemów z rozszyfrowaniem:

 

Włosie Adrianowy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Najdłuższy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Złotem Połyskujący, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Najświętszy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Anielski, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Przecudny, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Najmilejszy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Puszysty, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Najgładszy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Włochaty, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Nieskalany, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Najpiękniejszy, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Wszechmogący, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Niepokonany, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Nieulękły, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Potężny, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Dumny, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Adminowski, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Czcigodny, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Światłem Jaśniejący, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Lśniący, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Chwalebny, wiedź nas ku zbawieniu

Włosie Wiatr Chwytający, wiedź nas ku zbawieniu

Keratyno nad Keratynami, wiedź nas ku zbawieniu

Obiekcie Westchnień, wiedź nas ku zbawieniu

Górujący nad Inszymi Skóry Wytworami, wiedź nas ku zbawieniu

Godło Headbangera, wiedź nas ku zbawieniu

Relikwio Święta, wiedź nas ku zbawieniu

Cudowności Niebiańska, wiedź nas ku zbawieniu

Skarbnico Boskości, wiedź nas ku zbawieniu

Złodzieju Serc Niewieścich, wiedź nas ku zbawieniu

~Emi (z podziękowaniami dla Invidii za inspirację)


Izzy, mi nikt nie powiedział, że mają być krótkie... :D Mnie nie poinformowali o tym evencie organizatorzy, a użytkownicy, bo nie wiedzieć czemu nie dostałam peemki od Beaty. Myślałam, że to będzie kartka w powerpoincie albo coś, nie kolaż ._.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi Adrianie!

Wszystkiego najtłiszowego z okazji urodzin! Pociechy z postów, jak najmniej warnów, jak najtańszego serwera jak tylko się da Ci życzę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy, mi nikt nie powiedział, że mają być krótkie... :D Mnie nie poinformowali o tym evencie organizatorzy, a użytkownicy, bo nie wiedzieć czemu nie dostałam peemki od Beaty. Myślałam, że to będzie kartka w powerpoincie albo coś, nie kolaż ._.

 

Kurczę, Beatka miała poinformować, ale były jakieś problemy z wiadomościami na DE i ogólnie straszny ambaras to albo do Ciebie nie doszło, albo w chaosie Cię pominęłyśmy. Też nie znałam treści wiadomości, więc nie wiem, czy wszyscy jasno zrozumieli, co i jak robimy - Beatka mówiła, że zaznaczyła wszystko, co najważniejsze (w tym długość życzeń) Wybacz. Takie organizowanie "na hura" łatwe nie było. :blush: Wybacz, że kawałek twoich życzeń zlał się z czerwoną dedykacją. Dopiero teraz zauważyłam; dwa dni walki z tymi kolażami zamieniło mnie w daltonistę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy, mi nikt nie powiedział, że mają być krótkie... :D Mnie nie poinformowali o tym evencie organizatorzy, a użytkownicy, bo nie wiedzieć czemu nie dostałam peemki od Beaty. Myślałam, że to będzie kartka w powerpoincie albo coś, nie kolaż ._.

 

Kurczę, Beatka miała poinformować, ale były jakieś problemy z wiadomościami na DE i ogólnie straszny ambaras to ktoś albo do Ciebie nie doszło, albo w chaosie Cie pominęłyśmy. Też nie znałam treści wiadomości, więc nie wiem, czy wszyscy jasno zrozumieli, co i jak robimy - Beatka mówiła, że zaznaczyła wszystko, co najważniejsze (w tym długość życzeń) Wybacz. Takie organizowanie "na hura" łatwe nie było. :blush: Wybacz, że kawałek twoich życzeń zlał się z czerwoną dedykacją. Dopiero teraz zauważyłam; dwa dni walki z tymi kolażami zamieniło mnie w daltonistę.

Mhm, rozumiem. I noł problem :) Btw, musiałaś się nieźle naużerać z tymi kolażami, żeby to wszystko zmieścić, ja pewnie nie miałabym cierpliwości :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja tylko gratuluję organizatorom - świetnie to wszystko wyszło. Mistrzowie konspiracji xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbzikowaliście, brak Wam piątej klepki, dostaliście fioła! Ale powiem Wam coś w sekrecie: tylko wariaci są coś warci! :rolleyes:

 

Wafelki drogie, brakuje mi słów by opisać jak jestem Wam wdzięczny i jak wielką niespodziankę mi sprawiliście! To dla mnie ogromne wyróżnienie. :blush:

 

Dziękuję wszystkim za przepiękne życzenia. :) Dawno się tak nie uśmiałem, naprawdę! Genialne! You made my (birth)day! :D

 

Patrząc z perspektywy czasu, jestem zaskoczony jak wiele udało nam się wspólnie osiągnąć i jak wspaniałą społecznością się staliśmy. Poznałem tu mnóstwo ciekawych i zwariowanych ludzi, którym żadne wyzwania nie są straszne. Jestem z Was naprawdę dumny!

 

Dziękuję za wszystkie wyrazy uznania. Pamiętajcie jednak, że Wy również tworzycie to miejsce i dla Was ono istnieje. Wam również należą się podziękowania za cały wkład. :)

Jesteście duszą DE, bez której nasz Emporion Marzeń byłby tylko nazwą... parafrazując twór pewnego fińskiego poety. :)

 

Zwariowaliście, słowo daję! :D

 

Taiteilijo, łączenie takiej kartki to nie lada wyzwanie - wiem coś o tym. :) Składam pokłony w Twoją stronę!

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.