Jump to content
Sign in to follow this  
Milla

Pewnego razu w Emporionie Marzeń, czyli niesamowite dzieje DE

Recommended Posts

Pamiętacie, ziemniaczki, jak obiecywałam wam opowiadanie? Bo ja własnie sobie przypomniałam, no i... Cóż, oto jest tylko krótki fragment tego, co już napisałam, a co też jest wciąż tylko fragmentem tego, co miałam zamiar napisać (:D)... Chcę wiedzieć, czy w ogóle warto tego gniota tworzyć, czy powinnam dać sobie spokój z pisaniem xD Indżoj.

 

Opowiadanie I:

"O tym, jak Evi Strażniczką Forum została" (fragment)

 

Długowłosy młodzieniec otworzył oczy. Po jego wyrazie twarzy od razu można było poznać, że wcale nie miał zamiaru akurat teraz wracać do rzeczywistości. Ech. Oni zagłuszyliby nawet koncert Gorgorotha. - pomyślał zrezygnowany i leniwie zwlókł swą Jaśnie Wielmożną Osobę z kanapy. Tarjowe wycie ucichło wraz z naciśnięciem pauzy przez Jego Wysokość, złego, że przerwano mu rozkoszowanie się ukochanym Najtłiszkiem.

Admin wyszedł z pokoju, zatrzaskując Bogu ducha winne drzwi. Wisiała na nich tabliczka z wygrawerowanym piękną, złotą czcionką napisem "Gabinet Dyrektora". Pod nią zaś przyklejona była kartka, głosząca, iż "Audiencja u Jego Wysokości Lorda Adriana Olebińskiego I, Jaśnie Wielmożnego Pana i Założyciela Dream Emporium, a także Posiadacza Najpiękniejszych Długich Włosów we Wszechświecie, jest możliwa tylko w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o audiencję przez Szanowną Panią Wicedyrektor."

W każdym razie, nasz bohater, zatrzasnąwszy wspomniane drzwi, ruszył w kierunku schodów i zbiegł na niższe piętro - piętro Muzyki, jedno z najczęsciej odwiedzanych w całej siedzibie DE. To, co zobaczył, nie było wcale nietypowym widokiem. Oto gromada niesfornych forumowiczów sterczała na korytarzu i jak gdyby nigdy nic gawędziła sobie na wszystkie możliwe tematy, oprócz tych związanych z muzyką, oczywiście. Czynili oni straszny hałas, nie zauważyli nawet, że pojawił się Pan i Władca Emporionu... On tymczasem już nabierał powietrza w swe adminowskie płuca.

Nagle na całym korytarzu rozległo się głośne "SIO DO POGADALNI!!!", które obudziłoby nawet umarłego, a rozgadanych forumowiczów o mało nie przyprawiło o zawał serca. A ci, otrząsnąwszy się z pierwszego szoku, w popłochu pomknęli do schodów i wind, byle tylko uciec od srogiego adminowskiego spojrzenia. W gruncie rzeczy wiedzieli, że Adrian jest raczej niegroźną istotą, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, a co dopiero jednego ze swoich kochanych ziemniaczków, ale teraz sprawiał wrażenie kogoś, komu nie warto wchodzić w drogę.


Btw, czy tutaj da się robić akapity..?

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reszta będzie, jak do tej reszty dopiszę jeszcze więcej. Cierpliwości, mój młody patafianie ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, to jest świetne, ja chcę więcej xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest genialne :))

Kiedyś na jednym forum robiłysmy taką zabawę, że pisałyśmy opowiadanie, którego byłyśmy bohaterkami. A że było to forum fanów pewnej serii książek, był to pewnego rodzaju fanfik z nami w roli głównej ;) To były czasy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umarłam ze śmiechu.

To jest genialne, WIĘCEEEJ!!!

 

To jest genialne :))

Kiedyś na jednym forum robiłysmy taką zabawę, że pisałyśmy opowiadanie, którego byłyśmy bohaterkami. A że było to forum fanów pewnej serii książek, był to pewnego rodzaju fanfik z nami w roli głównej ;) To były czasy!

 

Sami, ja robiłam z moimi znajomymi to samo... jakie to było forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne :) Możesz chyba napisać tekst w wordzie i wkleić, wtedy będą akapity :)

Kiedy w edycji posta te akapity SĄ, bo wklejałam tekst z akapitami. Ale jakoś ich nie widać w poście :<

 

A w ogóle to dzięki :3 Będę wrzucać wobec tego :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buhahahahhahahahhhahhahaha xD. Dobre, daj więcej :D.

 

Btw. A już myślałam, że Adrian zrezygnowany wchodzi do Pogadalni i już ma zobaczyć nie wiadomo jaki burdel, a tu wszyscy siedzą kulturalnie przy herbatce malinowej :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To jest genialne :))

Kiedyś na jednym forum robiłysmy taką zabawę, że pisałyśmy opowiadanie, którego byłyśmy bohaterkami. A że było to forum fanów pewnej serii książek, był to pewnego rodzaju fanfik z nami w roli głównej ;) To były czasy!

 

Sami, ja robiłam z moimi znajomymi to samo... jakie to było forum?

 

No nie mów, że pisałyśmy to razem... Jakie te internety małe.

Forum fanów Anity Blake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To jest genialne :))

Kiedyś na jednym forum robiłysmy taką zabawę, że pisałyśmy opowiadanie, którego byłyśmy bohaterkami. A że było to forum fanów pewnej serii książek, był to pewnego rodzaju fanfik z nami w roli głównej ;) To były czasy!

 

Sami, ja robiłam z moimi znajomymi to samo... jakie to było forum?

 

No nie mów, że pisałyśmy to razem... Jakie te internety małe.

Forum fanów Anity Blake...

 

Nope, jednek nie xD Moje przygody z pisaniem zaczęłam na forum o magii i HP na naszej-klasie miliard lat temu, kiedy nie znaliśmy fejsa :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.