Jump to content
Evi

Chat - spotkania na chacie

Recommended Posts

LUDZIE WPADAJCIE NA CZAT ,MY TU Z ANCEM OBRASTAMY KRZAKAMI I UMIERAMY Z NUDÓW

CZY JA WYMAGAM TAK DUŻO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz moja kolej, zapraszam na czat :) "migusiem" !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam wszystkich chętnych na czat ;) im więcej nas tym weselej. Posłuchamy sobie muzyki. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heloł ludziska, zapraszam do czatowania. Dziś siedzimy do rana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszamy na pyszną herbatkę, wspomnienia z dzieciństwa, samochody, które pomieszczą continuum osób, rozważania o ubiorze Tarji (albo raczej brakach w nim), a nade wszystko - wspaniałe towarzystwo. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam apel do tych co są na forum ,a którym nie chcę lub boją się wejść na czat ,ludzie my nie gryziemy a często gadamy na owym czacie do późnych godzin nocnych ,wpadajcie na ciekawe rozmówki ZAPRASZAM i spadam z krzesła jak Andrzej Strzelba z programu Pod Gradobiciem Pytań

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heloł, kto na czacik dziś? :D bo idę grać jak was nie będzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ludzie wydelegowano mnie do zaproszenia Was na chat pod groźbą lania w dupsko więc jeśli Wam zależy żebym przeżyła to włazić i gadać :D Nowi, "starzy" wszyscy chętnie mile widziani i w ogóle :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komu komu, bo idę do domu :D Zapraszam na czat :)!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LUDZIE WPADAJCIE NA CHAT POTRZEBUJE ROZMOWY Z LUDŹMI ,MAM SCHRZANIONY NASTRÓJ ,POMOCYYYYYYYYYYYY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy mnie lubicie. Jeśli tak, to odpowiecie na to pytanie, odwiedzając czat :) A jak nie, to was znienawidzę i będziecie musieli z tym żyć :) A w każdym razie zapraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę nie stosować szantażu emocjonalnego, bo jest to trochę niepoważne i nie na miejscu...

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewam się, że ktoś to potraktuje poważnie, jedynie go to po prostu zaciekawi. A po za tym, cytuje "... w każdym razie ...", więc to był tylko taki żart na zachętę. Następnym razem spróbuje po prostu zaprosić na czat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LUDZI CHOĆTA NA CZAT TYLE WAS JEST ,NUDZIMY SIĘ I NIE GRYZIEMY A CHCEMY POGADAĆ

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle ludzi, a nikt na czacie. :/ Czy ktoś by chciał ze mną pogadać? Zapraszam na czat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz znów zmieniła się pora, przy której jestem na forum. Czy znalazłby się ktoś, mogący ze mną posiedzieć na czacie, w godzinach - ja wiem- od 11.30 do 12.30 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodźcie na czat siedzę sam i nudzi mi się ,zaraz zacznę gadać do siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam na czat, bo miło by było, jakby się wiele osób zjawiło :) Pogadałby jeszcze z kimś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, no ludzie wbijać bo od 2 dni praktycznie nikogo tu nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rety co się dzieje z czatem ,co to mamy jakąś żałobę na forum ,dni milczenia ,apel szczególnie do nowych wpadajcie na czat można fajnie pogadać lepiej się poznać ,to ja z moimi netowytmi problemami z połączeniem wbijam się na czat a tu normalne pustki ,ludzie ludziki budzimy się nie śpimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że modem dal mi ciała i nie mam neta ,nie będe obecny wieczorami na czacie ,postaram się szybko wrócić ,jak wrócę to zauważycie to na pewno ,a jak na razie piszę do Zobaczyska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nas dużo, chodźcie na czat, albowiem odczuwam pustkę w życiu twórczym z powodu nadmiaru roboty i najlepiej jak wejdę na czat i zmarnuję trochę czasu... :>

 

To zdanie nie ma sensu, ale i tak chodźcie na czat ^^ Hyc z fejsa na czat!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.