Jump to content
Adrian

Zespół na wesoło

Recommended Posts

Najpiękniejszy filmik NW ever. Zawsze jak go oglądam nie mogę się ogarnąć ze śmiechu :D

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj znam, kiedyś się z tego kulało po dywanie xD A widzieliście może bożonarodzeniowy filmik, w którym nasi panowie śpiewają Jingle bells?? Jeśli jakimś cudem jeszcze nie, to polecam xd

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że Floor odsunęła się od podniesionej pachy Tuomasa? :D

 

A tak już na serio to chciałbym strasznie przeżyć koncert NW w Ameryce Południowej. Ludzie są tam tak szaleni, znają każdy tekst piosenki i śpiewają partie gitarowe... To dopiero moc :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w temacie świąt :

, stare trochę, ale życznia mam nadzieję aktualne ;) .
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi się przypomniało!

Kiedyś były sobie jakieś dwie szalone fanki NW w Polsce, które to fanki pisały zabawne opowiadania typu fanfick o NW.

Nie jestem fanką takiej twórczości - z doświadczenia wiem, że jak fanka jest na tyle szalona, żeby pisać fanfick o idolach to wychodzi z tego zazwyczaj obraz fantazji miłosnych/erotycznych na temat autorytetu.

Strach się bać.

Ale tamte dwie Panie akurat pisały rozsądnie, z przymrużeniem oka, ironicznie i kiedy byłam kilka latek młodsza zaczytywałam się w tym - trochę szkoda, że zakończyły pisanie tak z bańki.

No cóż, link jednak podrzucam jakby się komuś nudziło, a chciałby sobie poczytać - oto odcinek nr. 1:

KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, jak Polski fan NW może ich nie znać;) Świetny lajtowy klimat, dla totalnie wyluzowanych- polecam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco próbuje zgasić lampę w toalecie swoim krzykiem a Tuomas nagrywa to komórką. Brzmi absurdalnie? Wiem, że tak. :D

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.