Jump to content
beatag60

Rocznica Dream Emporium:)

Recommended Posts

21 pazdziernika 2013 będziemy obchodzić pierwszą rocznicę powstania Dream Emporium. Dla wielu z Was będzie to znacząca data i wielkie święto. Ogromna praca Ekipy zaowocowała świetną kondycją DE. Proponujemy udział każdego z Was w zorganizowaniu tego wspaniałego dnia. Można napisać wiersz o społeczności DE, można scharakteryzować je rysunkiem- czekamy na Wasze pomysły. Marzymy aby 21.10 był dniem wyjątkowym, określającym wartość DE dla fanów Nightwish w Polsce.

Proponujemy podzielenie obchodów na etapy:

- pierwszy:

7-14.10

każdy ma możliwość umieszczenia swojej kolekcji gadżetów Nightwish na stronie, pochwalenia się osiągnięciami dotyczącymi kapeli: wspólne zdjęcia, spotkania, fanarty itd

- drugi:

14-21.10

każdy ma możliwość umieszczenia swojego fanartu (rysunki, wiersze) dotyczące Dream Emporium i jego społeczności na naszej stronie

- trzeci:

21.10

podsumowanie obchodów czyli chwalimy się dokonaniami na DE: zlot, wywiady, konkurs, tłumaczenia, spotkanie z Plamenem, leksykon; dyplom dla zasłużonych, losowanie kartki z autografami zespołu dla fanartowców.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuje w Ten dzień zrobić wirtualną imprezę na Skype z Szampanem toastami i dobrą zabawą przy dzwiękach NW ,Co Wy na to ???????

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Możemy też zrobić czatparty :3

A ja napiszę DEowe opowiadanie. Chyba. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale spora ilość osób na skype to nie jest dobry pomysł, wiem z doświadczenia :G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lester ma rację :c

 

Btw. nie wiem czy będę brała udział w obchodach rocznicy, bo młoda ma wtedy urodziny. Zobaczymy : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Milla miała przecież pomysł z chatparty. Można urozmaicić o picie i jedzenie czego kto chce, aby nikomu nic nie narzucać.

A skype'a to nawet nie umiałabym zainstalować u siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o Chat party to też świetny pomysł ,tylko trudno nas by było wszystkich ściągnąć na Chat o jednej godzinie w jeden dzień

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablito, jakby tak się umówić na ustaloną godzinę, pasującą dla jak największej ilości osób... A jeśli ktoś byłby nieobecny (a tak byłoby na pewno) - jego strata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam:

7-14.10

każdy ma możliwość umieszczenia swojej kolekcji gadżetów Nightwish na stronie, pochwalenia się osiągnięciami dotyczącymi kapeli: wspólne zdjęcia, spotkania, fanarty itd

Ktoś chętny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest też taki fajny program jak TeamSpeak. On jest do konferencji głosowych i dużo rzadziej się zawiesza niż skajpaj. :> Swego czasu na jednym forum organizowaliśmy sobie tam spotkania i było bardzo fajnie. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mija termin pierwszego etapu obchodów rocznicy- bez echa:(

Zapraszam na drugi etap:

14-21.10

każdy ma możliwość umieszczenia swojego fanartu (rysunki, wiersze) dotyczące Dream Emporium i jego społeczności na naszej stronie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Jeśli będę miała inspirację, to coś wrzucę po koniec tygodnia. Może bym tak zrobiła ramkę Nightwishowo? Tylko z nią byłby taki kłopot, iż powierzchnia dość skromna.... Ale może coś wymyślę. Albo jakąś pleksę? Kolejny kubek lub pudełko? Tylko z inspiracją zazwyczaj u mnie krucho. I tak uziemiono mnie w domu na kolejny tydzień i prócz nauki nie mam wiele zajęć i się nudzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mam pytanie. Inspiracja przyszła i powstało pudełko, na ramkę miałam inny pomysł i również już istnieje. Jutro zamierzam wrzucić zdjęcia i zastanawiam się, do którego wątku wstawić zdjęcie pudełka. Ramkę, z racji tego, że nijak nie ma się do zespołu lub jego twórczosci umieszczę w swoich tworach, ale to pudełko dla was?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morderca, umieść w swojej twórczości- przeniesiemy na finał obchodów na stronę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.