Jump to content
Sign in to follow this  
Pablito

Fenomen Jasia Fasoli

Recommended Posts

Jaś Fasola Komiczna postać grana przez świetnego aktora Rowana Atkinsona ,nie znam osoby która by nie widziała ani jednego odcinka przygód niezdarnego i fajtłapowatego Jasia

O to pierwszy z brzegu fragment przygód Jasia w kościele ,gdy byłem praktykujący zawsze gdy ta pieśń była śpiewana na Wielkanoc ,to zawsze się ze śmiechu turlałem w kościele

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=c_atYSpeXHc

albo Jaś Fasola ,jako Fryzjer

[video=youtube]

 

Jakie Wy macie drodzy forumowicze ulubione odcinki i spostrzeżenia dotyczące Jasia Fasoli

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odcinków nie wymienię, ale Jaś z pewnością jest jednym z najlepszych komików. Tzw. angielski humor w jego wydaniu jest oglądalny, Właściwie lubię wszystkie skecze, choć przyznam za ang. humorem nie przepadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój tata kocha Jasia Fasolę, więc siłą rzeczy czasem go oglądałam. W sumie niektóre odcinki są niezłe, ale nie znoszę tych śmiechów z taśmy. Nigdy nie śmiałam się w tych momentach, co oni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaś jako Jaś jest przezabawną i kolorową postacią, natomiast jako Atkinson w prywatnym życiu w ogóle nie jest zabawny. Ludzie mówią, że jest bezczelny, zgryźliwy i opryskliwy. Czepia np. tego, że ludzie wyjeżdżają ze swojego państwa do innego. Według niego każdy powinien siedzieć u siebie i nie robić światowej mieszanki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wolę pana Atkinsona jako komika, ale niekoniecznie w wydaniu Jasia Fasoli ;) zawsze powalał mnie ten skecz:

[video=youtube]

 

Ogólnie bardzo lubię angielski humor :P i angielski akcent ♥

 

Ale Rowan grał role nie tylko komediowe. Zdarzało mu się też grać np. czarne charaktery ;) i też świetnie sobie radził z nimi. Trochę szkoda, że większość ludzi kojarzy go tylko z Jasiem Fasolą, ale z drugiej strony to czyni go najbardziej popularnym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy to Jaś Fasola na basenie normalnie sikałem ze śmiechu jak to oglądałem ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy to Jaś Fasola na basenie normalnie sikałem ze śmiechu jak to oglądałem ♥

 

Ja też kocham ten odcinek xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Jasia Fasolę ♥

Coś mi się wydaje, że natchnęła Cię moja profilówka do założenia tego tematu : D

Oglądałam odcinki przygód Jasia Fasoli chyba po 100 razy ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.