Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

Lindsey Stirling

Recommended Posts

Lindsey Stirling (ur. 21 września 1986) pochodząca z USA skrzypaczka i kompozytorka.

 

Kto ją lubi? :) bo ja uwielbiam ma talent dziewczyna :)

 

lindsey.jpg

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy o niej nie słyszałam... Z pań grających na skrzypcach moje serce zdobyła tylko Vanessa Mae. A Lindsey... Wydała jakąś płytę? Ma jakieś własne utwory?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lindsey jest niesamowita. Potrafi zrobić z nudnego kawałka coś przepięknego, a z fajnego jeszcze lepszy. Ona i skrzypce to wymarzony duet dla moich uszu. Do tego jest śliczna, ma oryginalny styl no i jest tak wygimnastykowana, ze tylko pozazdrościć (uwielbiam jej taniec :D ).

 

Przykład:

"Elements"

elements_backbend_400_by_tobiasriedinger-d5wbbuv.gif

 

i występ z tancerzem:

 

[video=youtube]

 

 

Moje ulubione kawałki Lindsey... chyba wszystkie ^^ Kocham "Skyrim" i " Game of thrones" z Peterem. Piękny cover "LOTR", "Elements", "Crystallize" i "Transcendence". W ogóle to ona jest świetna i tyle :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy o niej nie słyszałam... Z pań grających na skrzypcach moje serce zdobyła tylko Vanessa Mae. A Lindsey... Wydała jakąś płytę? Ma jakieś własne utwory?

 

Lindsey Stirling wydała album nazywający się jej imieniem i nazwiskiem czyli Lindsey Stirling :)


Moje ulubione kawałki Lindsey... chyba wszystkie ^^ Kocham "Skyrim" i " Game of thrones" z Peterem. Piękny cover "LOTR", "Elements", "Crystallize" i "Transcendence". W ogóle to ona jest świetna i tyle :D

 

Zgadzam się muzykę z Lotra zagrała przepięknie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, słucham jest wspaniała. Wszystkie jej wykonania są bezbłędne. Świetna skrzypaczka, ładna dziewczyna i ogólnie talent i urok w całej osobie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marzy mi się, aby nagrała płytę z jej wersjami muzyki filmowej. Wśród takich coverów oczywiście LOTR i Game of thrones, do tego wyobrażam sobie skrzypcową wersję Braveheart, "Noe we are free" z Gladiatora, "Piraci z karaibów" i przecudowne "Requiem for a dream". Zemdlałabym z wrażenia! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utalentowana, ładna, a do tego robi wrażenie bardzo sympatycznej dziewczyny :) Tylko myślałam, że jest młodsza... Znaczy, i tak jest młoda, ale strzelałabym w jakieś 20-21 lat.. :D

 

Wczoraj, dzięki temu, że Marcin przypomniał mi o jej istnieniu, odkryłam to:

[video=youtube]

Genialne :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz ją słyszałam jak wykonała cover którejś piosenki z Skyrim. Spodobało mi się i oglądnęłam więcej filmików. Ma dziewczyna talent i urodę też w sumie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam.

Myślałam, ze wykona przynajmniej dwa utwory i że to nie będzie "Crystalize" które wszyscy znają, tylko coś nowego, Elements na przykład...

Zawiodłam się. TVN nie ma kasy na dłuższy występ? :/


"Phantom of the opera" ♥

Jak fajnie, że wróciła na scenę. Już się bałam, że "Crystalize" to taki jednorazowy występ. ♥333

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam (od dwóch dni ) ale już mam fazę .

Co lubię ? Skyrim , Game of thrones , Phantom Of The Opera , Crystalize , Zelda Medley , Lord Of Rings , Moon Trance i tak dalej , nie chce mi się wszystkiego wymieniać.

Teraz trzeba przesłuchać dwie płyty (szkoda tylko , że jedyny koncert w Polsce jak musi być w Warszawie ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz Rose, ja przed dołączeniem na forum myślałam że nie ma ludzi o podobnych zainteresowaniach co moje. Też się dużo zmieniło. :)

_____________________________________________

Mam ostatnio fazę na tą piosenkę. :) Jednak Phantom to Phantom, on zawsze będzie zaj******* :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie dzięki temu na nią trafiłam. Bo szukałam na yt, i wpisałam samo Phantom of the Opera. Gdzieś tam był jej cover, włączyłam i się zakochałam. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie prawie nie sięgałem po Lindsey, ale lubię ją, bardzo barwna i nietuzinkowa postać. Cenię takie artystki jak ona (nie wiem czemu, ale zawsze mam przy niej skojarzenia z Emilie Autumn, którą też uwielbiam, chyba nawet bardziej. Może przez image i lekki pierwiastek ekstrawagancji u obu pań).

Cieszę się też, że Lindsey nagrała duet z jedną z najlepszych wokalistek rockowych młodego pokolenia, czyli Lzzy Hale z Halestorm. Nawet mi wstawki dubstepowe w tym utworze nie przeszkadzają, bo obie panie znakomitą robotę wykonały, klip też na poziomie :).

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.