Jump to content
beatag60

Fotki zespołu

Recommended Posts

Guest Simo

Jeżeli Tarji odbije na tyle, by przeczytać gazety z miesną sukienką Lady Gaga i wpadnie na genialny pomysł, by zrobić tak samo, myślę, że pobije Sharon bez problemu :P

 

a zastanawiałeś się jak wyglądałaby w mięsie? :D

 

 

GDZIEŚ TO ZNALAZŁA ?! MÓJ ŚWIATOPOGLĄD LEGŁ W GRUZACH.

Share this post


Link to post
Share on other sites
GDZIEŚ TO ZNALAZŁA ?! MÓJ ŚWIATOPOGLĄD LEGŁ W GRUZACH.

 

Nie tylko twój, zapewniam :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie znalazłam :P LOL przerobiłam 2 zdjęcia xD to w mięsie to Lady Gaga, tylko twarz Tarji wkleiłam xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

W takim razie, ładnie Ci to wyszło. Ale błagam, nie rób tak więcej, chyba że chcesz, bym zawało dostał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam... :blush: już nie będę. ewentualnie będę odpowiednio wcześniej stosować ostrzeżenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie znalazłam :P LOL przerobiłam 2 zdjęcia xD to w mięsie to Lady Gaga' date=' tylko twarz Tarji wkleiłam xD[/quote']

 

O, to brawo! Może jeszcze jakieś ciekawe własne przeróbki i dodamy do "NW na wesoło" XD

Znaczy ja od początku widziałam, że to fotomontaż, ale i tak niemały szok jak to zbaczyłam o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie znalazłam :P LOL przerobiłam 2 zdjęcia xD to w mięsie to Lady Gaga' date=' tylko twarz Tarji wkleiłam xD[/quote']

 

O, to brawo! Może jeszcze jakieś ciekawe własne przeróbki i dodamy do "NW na wesoło" XD

Znaczy ja od początku widziałam, że to fotomontaż, ale i tak niemały szok jak to zbaczyłam o.O

 

ja sama nie wpadam na takie pomysły :P ale jak coś podpowiecie to mogę się trochę pobawić :P tak mi się wydawało, że to widać, że fotomontaż, bo na szybko to robiłam, twarz tylko troszkę zbliżyłam kolorystycznie i specjjalnie użyłam innej czcionki przy jej imieniu i nazwisku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sama nie wpadam na takie pomysły ale jak coś podpowiecie to mogę się trochę pobawić

 

Przyjdzie głupawka, to i pomysły będą XD

 

Już nawet jeden gdzieś na forum się pojawił:

http://forum.nightwish.pl/watek-zespol-na-wesolo?page=17

A dokłądnie zdjęcie z posta 168 - Anette jako lalka voodoo ^^

 

Tak mi się wydawało' date=' że to widać, że fotomontaż, bo na szybko to robiłam, twarz tylko troszkę zbliżyłam kolorystycznie i specjjalnie użyłam innej czcionki przy jej imieniu i nazwisku[/quote']

No ja okurat nie widziałam nigdy tego prawdziwego zdjęcia - czyli z twarzą Gagi, czego akurat nie żałuję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionga popraw post bo obrazek się nie otwiera


Sionga popraw post bo obrazek się nie otwiera

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sionga popraw post bo obrazek się nie otwiera

Edytowałam, ale mi cały czas wyświetla się bez błędów ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Sionqa, ładne zdjęcie.

Pablito, otwiera się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W pierwszej chwili jej nie rozpoznałam.

Nightwish_tlumy_Krakow_2336059.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sobie zrobi przedziałek na środku i zafarbuje włosy na czarno, to można ją pomylić z Tarją.

 

tumblr_m4zd5gv1xx1r9uy83o1_1280.jpg

6830997312_24f5b9d353_b.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomylić z Tarją to może nie, ale wygląda jak jej marna kopia. Ale w sumie ile kobiet ma takie uczesanie? Mnóstwo, a my zawsze kojarzymy z Tarją, samo się nasuwa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie pomyliłabym ,chyba że bez okularów;) Zawsze wolałam ją w ciemnych włosach, taki kolor działa dla nie korzystnie bo wyostrza rysy twarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skąd pomylić. Może troszkę podobną twarz na drugiej focie, bo tak to raczej, no nie da się pomylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja ją właśnie lubię w wydaniu blond... może do NW tak mniej to pasowało, szczególnie z jej sweet ciuszkami, ale bardziej mi do niej ten blond pasował :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie Anette w czarnym wydaniu pasuje idealnie jako 'wiedźma' do Scaretale :) Chociaż w blond też jej ładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.