Jump to content
PaulaEija

Johanna Kurkela

Recommended Posts

Johanna wydała niedawno płytę, Ingrid. Można posłuchać na Spotify. Nic nie pisałam, bo ciągle nie miałam czasu przesłuchać. Poza tym, do grudnia ma zostać zakończony projekt 'Noel' z Johnem Two-Hawksem, potem jadą razem w trasę po USA. No i pracują z Tuo, Troyem, Floor i innymi ludźmi nad tym 'Live Leminkäinenem'. To wszystko co wiem w kwestii jej projektów. ;)

 

Edit: a propos tego Noel:

JTH is in the studio working on ‘Noel’, his collaboration with angelic Finnish singer Johanna Kurkela. The two are thrilled to be creating together, and Johanna will be coming to the U.S. to tour with John this December! Check the event schedule for the show dates!
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, faza nie jest zerowa :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, ale ciekawe. Smutna prawda jest taka, że Johanna ma tendencję do informowania fanów o projektach, nie mówiąc o tym, co to będzie. Że będzie coś wiadomo, ale kiedy ani co - już nie. To jest oto jeden z przykładów; jak kilka dni temu patrzyłam na fanpejdże, to przecież nic nie było. ;______;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, to znowu ja. xD

Pamiętacie o trasie Johanny z Johnem Two-Hawks? Niedawno się skończyła... Dokopałam się do kilku nagrań, ale tylko to udaje się tu przekopiować:

[video=youtube]

Co myślicie? Mi bardzo brakuje zespołu instrumentalistów; dziwi mnie trochę zresztą, że występują bez bandu Johanny, skoro z nimi robili próby - nie wiem, z czego to wynika, ale może to kwestia samego wyjazdu do Stanów. Ciekawym odkryciem dla mnie było to, jak brzmi John, kiedy śpiewa po angielsku - ma bardzo fajną barwę. :) No ale same występy prezentują się dość dziwnie - jest jakiś kontrast między poziomem kariery, jaki Hanna osiągnęła w Finlandii, a tymi koncercikami z nagranym podkładem w malutkich salkach (ja wiem, że ona w Finlandii też grywa w małych salkach, ale jednak; może jej to sprawia jakąś radochę czy coś xD). Sama jej suknia z tym niby futrem (przepiękna nb. ♥) i te jej delikatne, taneczne ruchy wyglądają jakoś absurdalnie w porównaniu z resztą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

adRgv

 

Przepraszam, ale musiałam..:blush: Cały czas się natykam na to zdjęcie! W końcu na co dzień ciężko ich ujrzeć razem i takie widoki to rzadkość. A tu tak słodko i miło!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ta foteczka też mocno urzeka- życzę im szczęścia i jak najwięcej szczęścia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_ma71hagxFB1qcud6fo1_500.jpg

 

tumblr_ma71hagxFB1qcud6fo2_500.jpg

 

Johanna podczas swojej podróży do Afryki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami się nudzi, więc Sami łazi po internetach.

I dzisiaj znalazłam takie oto ładne zdjęcie pani Holopainen z Iskelma Gaala z 12.02.16. O ile dobrze doczytałam po fińska, to została wybrana Female Artist of the Year 2015 :)

 

tumblr_o2sl4ijwtq1qcud6fo2_540.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz recht, Sami. Potwierdzone info. Teraz znowu Tarja powie, że Johasia aspiruje do tytułu pierwszej piosenkarki Finlandii och ach (już kiedyś tak powiedziała). xD A tak serio: milusio ♥ Nie rozumiem co prawda, dlaczego teraz, skoro Ingrid nie był jakimś szczególnym albumem, poprzednie trzy były lepsze, no ale może właśnie dlatego. Że taki bardziej popularny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.