Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

Tarja Turunen i Tuomas Holopainen

Recommended Posts

Nie sądzicie że gdyby na drodze Tuomasa i Tarji nie staną by ten cały Marcelo to byli by świetna parą? :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nigdy nie potwierdził, żeby byli albo próbowali być parą. Zawsze deklarowali wzajemną przyjazń.

Znając z mediów obie osobowości nigdy nie zrozumieliby się na wielu płaszczyznach życia. Tuomas niby lekko wycofany, ale odwagi po drinku mu nie brakuje;) Tarja zdecydowanie bardziej zrównoważona i troszkę stroniąca od alkoholu. Wizualnie też dobrani nie są- to moje odczucie.

Tuomas do dziś nie robi wrażenia dojrzałego i gotowego do stałego związku.

Tarja znalazła Marcelo, który daje jej poczucie bezpieczeństwa i doskonale się dogadują:)

A co przyniesie czas?- teoretycznie wszystko jest możliwe;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby Tuomasowi się z Johanną się poszczęściło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

może jest w tym jakieś ziarenko prawdy, że Tuo był zakochany w Tarji. nie wiem. nigdy się nad tym jakoś specjalnie nie zastanawiałam. teksty jego piosenek można co prawda do tego dopasować, zarówno te, które ona śpiewała, jak i te na DPP. bo na DPP było sporo takich pełnych żalu i złości, nie?

Szczerze mówiąc to nie interesuję się zbytnio ich życiem osobistym. ważniejsza dla mnie jest muzyka, to co tworzą. razem tworzyli to pięknie.

oboje zasługują na szczęście i mam nadzieję, że będą szczęśliwi.

mam jeszcze takie spostrzeżenie... Tuo nie wyszło z DPP (w moim odczuciu) - więc wychodzi na to, że takie emocje mu nie służą. żal, złość... kiedy w jego życiu wszystko jest w miarę poukładane na swoim miejscu potrafi stworzyć coś cudownego. więc niech będzie szczęśliwy, już nie ważne z kim i jak, ważne, że przekłada się to na świetne teksty i muzykę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat przemielony milion razy, podpadający pod fora plotkarskie i będący powodem licznych wojen fanów. Zarówno Tuomas jak i Tarja mają prawo do życia prywatnego, które może diametralnie różnić się od informacji zawartych w oficjalnych wywiadach, oświadczeniach itp. zatem nie uznaję za stosowne wypowiadać się obszerniej na ten temat, który jest tylko czysto teoretyczną i nie znającą końca spekulacją. Może było tak, może było siak. Nigdy się nie dowiemy.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja czuję że Tuomas był w ogóle zakochany w Tarji i jak Marcelo sie pojawił strasznie go to bolało dlatego ją wyrzucił bo wątpię by Tarja była taka łapczywa na pieniądze jak to było w tym liście nawet jak na Ever Dream na End Of An Era widać jak po tym wstępie Tuomas otarł łzy widać było te jego uczucie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie sprowadzała wszystkiego do tego uczucia. To mogło być po prostu zwykłe wzruszenie, prawda? To wszystko są jego teksty, jego muzyka, to co płynie prosto z serca. Wiąże się to też na pewno z jakimiś uczuciami. Czy to były uczucia do Tarji? Tego nie wiemy. I raczej się nie dowiemy. Jak wspomniała Taiteilija - mają prawo do swojego prywatnego życia. My możemy jedynie spekulować, ale czy to ma jakiś sens? Ja na żadnym zdjęciu, teledysku czy koncercie nie zauważyłam nic więcej poza parą przyjaciół. I to nawet nie jakiś najbliższych.

Również nie wierzę w to, co zostało napisane w liście otwartym. W ogóle taka forma komunikacji wcale mi się nie podoba. Moim zdaniem było to dziecinne i zupełnie nie potrzebne. Nie wiem dlaczego Tuo tak postąpił, ale z tego co mi wiadomo on ma problem z kończeniem współpracy. Chociaż wydaje mi się to strasznie nie fair. To, że potraktował w ten sposób osobę, którą znał tyle lat, tyle razem przeszli i przyjaźnili się. A on zamiast z nią normalnie porozmawiać i nie robić afery w mediach to napisał list otwarty, w którym tak źle się o niej wyraża. Moim zdaniem nic tego nie usprawiedliwia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzruszenie jest absolutnie zrozumiałe i nie sadzę , żeby związane z uczuciem do kogokolwiek. Myślę, że dotyczy świadomości zamknięcia pewnego etapu w życiu i żalu do TT o trudności w porozumieniu.

Zrozumiała jest też dla mnie decyzja Tuo o liście. Dlaczego? Kto oglądał filmy z trasy przed koncertem EOAE nie mógł nie dostrzec rozterki Tuomasa, ignorancji Tarji i ogólnie bardzo ciężkiej atmosfery. Nie dziwię się więc chłopakom, że nie chcieli już dyskutować.

Zresztą ten kto obserwował kapele w tamtym okresie, zachowania, relacje itd zrozumie skąd decyzja o liście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

widziałem to jak Tarja siedziała na kanapie z jakimś kolesiem a Tuomas był od niej plecami odwrócony i jeszcze ten plakat Nightwish & Tarja Turunen ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może coś bliższego ich łączyło, może nie - nie wiemy. To ich życie, ich związki. I nie ma sensu rozmyślanie nad takimi rzeczami, bo to bardzo prywatne sprawy i sobie powinni z tym poradzić. Poza tym bardzo łatwo coś źle zinterpretować. Nikt nie siedzi w głowie Tuomasa, więc nie wiemy, co czuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fani zadali Tarji pytanie w jaki sposób dobiera utwory NW na swoją koncertową setlistę. Podała dwa kryteria: wybiera utwory, które chce śpiewać i które nie są o niej.

 

Tuomas określa NW jako swój pamiętnik, coś bardzo intymnego i osobistego. W wielu utworach pojawia się motyw Pięknej, adorowanej przez Bestię. Utwór "pożegnalny" o Tarji nazywa się "Żegnaj Piękna".

 

Jest wiele domysłów, jeszcze więcej niedomówień, dopowiedzeń... Odpowiedzi należy szukać w tekstach. Tylko one są w stanie nam powiedzieć co się dzieje w głowie Maestro. Każdy fan ma wybór: śledzenie liryków pod kątem Tuomasowego pamiętnika, lub odkrywanie utworów na własną rękę z przekładaniem ich na własne życie.

 

Jak zostało wyżej wspomniane - dyskusja o tym jest zbędna bo do niczego nigdy nie doprowadzi. Niech każdy interpretuje NW jakkolwiek chce. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.