Jump to content
Milla

Dzieła z Mysterkowego Świata rodem, czyli galeria Milli

Recommended Posts

Czy ja mogę ten rysunek wrzucić na fejsbuka? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądając Moje Dokumenty, trafiłam na mój stary, pisany trochę na szybko, inspirowany czatem twór:

 

"Litania do Trzech Przenajświętszych Włosów Adrianowych"

Zmiłujcie się nad nami maluczkimi

Wy, które lśnicie jaśniej niż wszystkie gwiazdy na niebie

Któreście uosobieniem nieskalanego piękna

Złociste bardziej od najczystszego złota

W Was jest prawda najprawdziwsza

I czyste światło

Was miłujemy

Wam ufamy

Was czcimy

Wam, o Najdoskonalsze

O Wszechpotężne

Ofiarowujemy nasze nędzne żywoty

Nasze słabe ciała

I dusze niedoskonałe

W Waszą boską pieczę się oddajemy

Na wieki wieków

Amen.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, jesteś chora na mózg. xD

Ale miło jest się pośmiać przy takich tworkach. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, jesteś chora na mózg. xD

Wiem :happy: Ale to przez Tatusia... To on napisał, że ma trzy włosy na głowie, no i ja i Invi... Zresztą, widziałaś, w kfiatkach jest XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój ostatni simsowy twór, domek letniskowy w Egipcie. (Nie wiem, czemu ten pusty pokój jest pusty. Ja go meblowałam. Tam jest kuchnia, stół i w ogóle A na screenie tego nie widać.)

Oe0JojR.jpg

To jest to "trzecie piętro", nad nibypustym:

wKokxte.jpg

A to jest nibypusty.

4AQjP6r.jpg

Widoczek z nibypustego.

Pb3gOqm.jpg

I z boku...

OWYxza6.jpg

I balkon.

fk7tdMF.jpg

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee tam. Moja Febbie tyle się nałaziła w egipskich grobowcach, że takie maleństwo to dla niej, pff, lajcik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś, jako, że pogoda panowała przecudna, cieplutko (chodziłam w t-shircie i cienkiej koszuli w kratę na wierzchu, a i tak momentami było mi za gorąco), wiosennie, ładnie, w ogóle cud, miód i malinki, a ja byłam od rana pełna energii, wybrałam się na krótki spacer po naszym lesie. Z aparatem mojej mamy, ma się rozumieć. Nie zrobiłam zbyt wielu zdjęć, bo bateria padła mi jakoś szybko, ale parę ich jest, więc podzielę się z wami tymi, które imho najfajniej wyszły :)

zHqOrNU.jpg

eX2romy.jpg

wSj6Gv6.jpg

p1GFagU.jpg

d1e15XK.jpg

OEeyvhk.jpg

km2bhx8.jpg

GyfyExE.jpg

mogOYb0.jpg

XmRhXmW.jpg

xkcg7zi.jpg

Co o nich myślicie? ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda jakby to było lato nad morzem :) Piaszczysta droga, słońce, sosny. W ogóle nie widać, że to dopiero marzec i drzewa jeszcze łyse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia są świetne bardzo mi się podobają. :) Bardzo lubię fotografie drzew przyrody. :) Kiedyś muszę u siebie w Dobromiejskim lesie porobić parę zdjęć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, lato nad morzem? Może i coś w tym jest... Pamiętam, jak się przedzieraliśmy z rodziną przez takie sosnowe lasy, żeby dotrzeć do plaży ^^ I faktycznie nie bardzo widać, że to marzec. Ale i ten dzień był taki niezbyt marcowy, ciepło jak w maju, słoneczko świeci... :)

Marcin, dzięki :) Porób i pokaż :D Wy tam macie las? Gdzie? Bo mój jest pod samym domem, no, oddziela mnie od niego dwóch sąsiadów. Ale ty przecież nie mieszkasz na wiosce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - uwielbiam 4 ostatnie zdjęcia. Zabawa ze słońcem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi: dzięki, fajnie, że Ci się podobają :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że to świetny pomysł żeby dzielić się z innymi swoimi okolicami. :) Niektóre miejsca są naprawdę ciekawe i warte odwiedzenia. ;)

Uwielbiam spacery w lesie, nad jeziorami itp. Potrafią być naprawdę odprężające i inspirujące.

 

Mam nadzieję, że wrzucisz jeszcze jakieś foto z ciekawych miejsc w okolicy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adi: myślę, że wrzucę :) Miałam wziąć ze sobą aparat na rower (dziś zrobiłam "otwarcie sezonu kolarskiego 2014" :happy: ), ale w końcu pojechałam bez niego, bo by mi fruwał na szyi przy zjazdach i nie byłoby to za wygodne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę fotek z dzisiejszego spaceru (miałam iść w inne miejsce, ale mama się uparła, że mam się z nią przejść po szczaw). Było ich więcej, ale wiele okazało się nieudanych, bo znowu bawiłam się z fotografowaniem pod słońce, ale tym razem nie wychodziło tak fajnie, jak w ostatniej porcji zdjęć z tego tematu. Nic nie było widać przez to światło.

Także ten... Oto moja fotograficzna amatorszczyzna, indżojcie! ;)

gsac1C6.jpg

BBjAXVN.jpg

dNiLt3z.jpg

lAm90uZ.jpg

QaTILwV.jpg

BLIuamR.jpg

8h0aPY3.jpg

4lLWPjP.jpg

MkwGMGq.jpg

eF5qfHJ.jpg

691ldGl.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia z cieniami są genialne! :D

 

Ale poprzednia porcja faktycznie chyba trochę bardziej udana :>

Ale i tak jest okejka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia z cieniami są genialne! :D

Dziękować, mi też najbardziej się podobają :)

Fakt, poprzednie były troszku lepsze. Zobaczymy, jakie będą jutrzejsze, bo mam zamiar wybrać się w to miejsce, w które miałam iść dzisiaj. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam takie polno-leśne spacery. Cisza, spokój, świeże powietrze - idealnie. ;)

 

A co to za cienie gigantów? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też... Znaczy, z jednej strony je kocham, a z drugiej cały czas się boję, że wlazę na jakiegoś pająka ;-;

A cienie to ja z mamą w wersji slendermanowej. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiedziałam, gdzie to napisać, więc piszę tu.

Grzebiąc w czeluściach mojego komputera, bo muszę przerzucić na brata dysk wszystko, co chcę zachować, natknęłam się na niedokończony simsowy "kolaż" z painta. Kolaż z Wami. I chciałam Was zapytać, czy warto go dokańczać? :D

EQsD95G.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeci post z rzędu... Do tego w temacie z własną radosną twórczością... Pszszszykre :D

Chciałam Wam pokazać uroczą wampirkę Letycję Księżyc, którą stworzyłam dziś w simsach i która imho wyszła całkiem fajnie. Ma w sobie to coś. Przynajmniej dla mnie, a że ja mam dziwny gust, to może reszcie ludzkości nie będzie się to podobać :D A zatem... Ku chwale pasiastych rajtek!

http://i.imgur.com/QCcsgwO.jpg

http://i.imgur.com/9XP80sN.jpg

http://i.imgur.com/iOzEyft.jpg

Makijaż zmienia ludzi... I Simy. I wampiry.

http://i.imgur.com/gpjDh4O.jpg

http://i.imgur.com/mxWWBsJ.jpg

http://i.imgur.com/hF7ZaQa.jpg

Z mężem - wilkołakiem Likaonem - i kotką Morticią na "drugim planie" (wiem, nadaję im piękne imiona :>):

http://i.imgur.com/n1jr0Bk.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.