Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Łódź

Recommended Posts

Guest Simo

Ja nie wiem, czy w ogóle będę mógł się pojawić, ze względu na przełożenie terminu operacji na wakacje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jak już wspominałam, nie dam rady się stawić. Dla mnie to jest wyprawa na dwa dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Łodzi mam 30-40 min, więc można się dogadać. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie pojawiłaś się tu wcześniej, bo zabrakło nam kogoś z okolic, kto wziąłby organizację w swoje ręce :) Jak na razie większy zlot szykuje się w Krakowie. Organizuje się też coś na Podlasiu. Ale może i tu zgłosi się ktoś chętny i uda wam się coś zorganizować? A jeśli nie, to mam nadzieję, że będziemy mogli liczyć na twoją pomoc w przyszłym roku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, tak jakoś wyszło. Ale na przyszłość, czemu nie. ;) W sumie, jak na moje to zawsze się można spotkać off-the-zlot, tak po prostu na małe bezalkoholowe, jeśli oczywiście ma się czas, chęć i takie tam. :) A do przyszłego roku to nie mogę nic obiecać bo to różnie w życiu bywa. ;)

W Kraku powiadacie... No, no... pomyślimy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://forum.nightwish.pl/watek-krakow zaglądnij tutaj i poczytaj ;)

 

Sęk w tym, że mało ludzi jest z okolic Łodzi... Miasto w centrum kraju - na zlot byłoby idealne, ale bliżej ma większość do Krakowa i tam łatwiej było coś ustalić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.