Jump to content
beatag60

Wakacje 2013

Recommended Posts

Jeszcze miesiąc, nie wiem jak wytrzymam. Nudzi mi się już i tęsknię za czubkami z roku ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku wylądowałam na 19 dni na obozie harcerskim - nie żałuję, to mój 5 obóz był (stąd to "Latam po lasach" - moja drużyna ma specjalizację lotniczą), potem na wymianę międzynarodową do Colorado (25 dni w sumie, razem z lotami), też w sumie spoko, a teraz sobie leniuchuję i tata wyciąga mnie na spinning, brrrr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, na moim drugim obozie zgubiłam drużynę (byliśmy na rowerach :D).

 

Ale z tego obozu... Hmm, jak uda mi się znaleźć zdjęcia z tych przygód, to opowiem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałem się pochwalić (w sumie nie ma czym xD), że zdałem poprawkę z matematyki nie wykorzystując warunku :D Nie uczyłem się nic, bo to matma i jej nie ogarniam, a tu proszę :D Aż chce się iść do szkoły ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, każdy egzamin to megastres. Dobre takie zakończenie wakacji i pozytywne nastawienie do kolejnych edukacyjnych wyzwań:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megasters - dobrze powiedziane. Musieliśmy czekać 4h, aż nasza klasa będzie mogła wejść (byliśmy ostatni na liście)... Ale opłacało się w 100% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wakacje się kończą, więc weszłam na stronę internetową swojej szkoły i dowiedziałam się, że wychowawstwo w mojej klasie obejmuje szkolna pedagog, której towarzystwa przez dwa lata unikałam i przez którą zrezygnowałam ze szkolnego wolontariatu, a nie wosowiec-tyran jak miało być na początku. Klasa zadowolona, a ja nie. Dobrze, że chociaż plan lekcji w końcu jakiś lepszy.

I mamy najgorszą anglistkę w szkole. Ciekawy rok się szykuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam jeszcze miesiąc wakacji, ale mam we wrześniu od poniedziałku kurs wakacyjny, 2 tygodnie wykładów na powszechnie uwielbianą godzinę 7:30 :P

 

Plusem tych wakacji jest fakt, że zarobiłem na koncert Tarji i trochę innych fajnych rzeczy pakując pastę do zębów :)

Teraz niech tylko euro stanieje to kupię bilet na koncert i na pociągi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huhuhu wczorajszy koncert był świetny ♥

Piotrek z zespołu Enej nie chciał mi się podpisać na ręce :<

Ale mam podpisy 4 innych członków tego zespołu na zmiętym bilecie

 

Przybiłam piąteczkę z Wojciechem Wojdą z Farben Lehre ♥

I w ogóle miał taką pozytywną energię i tak dobry kontakt z publicznością ... Przez chwilę miałam wrażenie, że śpiewa do mnie xD

 

Na KSU już nie miałam sił, ale i tak coś pobawiłam. Siczka stał albo ze szlugiem, albo pił piwo xD Ale widać, że już nie ma takiej pary i sił :<

 

A pod scenę to mi zeszło się przebić 3 dni i ksztowało mnie to wiele siniaków xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na wakacje byłam na Eska Music Awards i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o występy i organizację to jestem średnio zadowolona. Straszny ścisk nie było czym oddychać, organizatorzy chyba nie byli przygotowani na takie tłumy... Skończyło się na tym, że nic nie widziałam i nie słyszałam, ale i tak zabawa była przednia ;D

 

Po za tym odwiedziłam góry, a dokładniej okolice Szklarskiej Poręby oraz Wrocław, piękne miasto i od groma młodzieży, byli właściwie na każdym kroku ;o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktyde, foteczki są- poprosimy:)

Ostatnie chwile wakacji dla studiujących- jak je spędzacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę się spóźniłam ale nic - Jedno dniowa wyprawa do Krakowa (24.08) z tatą. Pierwszy raz w tym roku jechałam pociągiem ♥ i nowy dworzec w Głównym Krakowie. W galerii poszliśmy do muzycznego,zoologicznego i Saturna.W Saturnie popatrzyłam na gry a potem poszłam na książki ale nigdy tam nie dotarłam :P bo zapatrzyłam się na półkę Heavy Metal więc zostałam tam do końca. Wyszliśmy z Saturna i poszliśmy na rynek.

nyha.jpg

Konie chciały mnie stratować i ogólnie dużo łaziliśmy i na lody a po drodze uświadomiłam sobie że kocham tych Anglików co do nas przyjeżdżają ( w dwóch sportowych sklepach) i jeszcze rzucił mi się w oczy sklep w bramie z tonami naszywek a tata za ten czas znalazł tam... ZEGAR NW :)

g94y.jpg

A jak wracaliśmy do galerii to chyba słyszałam Fina.Po galerii jeszcze tak pochodziliśmy,w jednym obuwniczym znalazłam identyczne glany jak moje tylko droższe i kupiłam śliczną sówkę.

Ale pociąg czekać nie będzie więc trzeba wracać i tak stanowczo za krótko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna minirelacyjka- no proszę fajny ten Twój tata, wyłowić perełkę? Kupiliście zegar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.