Jump to content
Adrian

Międzynarodowy dział

International Emporium?  

14 members have voted

  1. 1. International Emporium?



Recommended Posts

Oceansouls of America pytają:

Is the forum in English as well? We will post a link on our page if there is a place for English-speakers too!

 

Nie ma co mieszać języków, bo nie każdy zna angielski, robi się groch z kapustą i zagranicznym fanom na pewno trudno jest korzystać z translatora bo polska trudna język. :)

 

Jakiś czas temu myśleliśmy nad takim działem anglojęzycznym, ale nie wiedzieliśmy czy będzie zainteresowanie - a jednak jest. :)

 

Co myślicie - czy powinniśmy na DE wydzielić miejsce dla fanów zza granicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proszę bardzo. Tylko niech to za niedługo nie będzie główne miejsce spotkań :) też chcę mieć swój marny udział w forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za. Na pewno nie zaszkodzi- bo chyba wielkości Pogadalni to to nie będzie ;) - a może akurat komuś się przyda albo przyciągnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko pomysł. Goście z zagranic będą mieli dział w ich języku, więc będzie dość swobodnie się rozmawiało.

 

Swobodniej mówiąc:

Ktoś nie zna języka, a też chciałby pogadać tu się ktoś "wcina" i nie wszyscy są w stanie wiedzieć o co chodzi.

Albo są takie same odpowiedzi w dwóch językach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podchodzę do zjawiska dość sceptycznie, bo podejrzewam, że jest już tego typu miejsce w sieci do kontaktów między fanami NW z całego świata, ale cóż ja nie muszę wszystkiego rozumieć, więc jeśli faktycznie jest zapotrzebowanie na tego typu dział, to niech powstanie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałam na "nie", bo mam koślawe paluchy i nie trafiłam w odpowiednie kółeczko, ale ogólnie rzecz biorąc nie widzę przeciwwskazań, skoro jest na to zapotrzebowanie. Może sie uda złapać jakieś ciekawe kontakty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za głosy i wypowiedzi. :)

 

So be it!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.