Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Ostatnia piosenka jaką w życiu usłyszę? Zastanawiałam się, ale wybór nie mógł być inny...

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałbym Nightwish i jest cudowne Sleeping Sun. Ale zagram uczciwie i dam Rammsteina. Ta piosenka mogłaby być moja ostatnia piosenką w życiu. :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym dała TGSOE, żeby temu psychopatycznemu mordercy wywrzeszczeć "We were here" :D, ale dobra, niech będzie to:

Akurat na to ostatnio fazuję. :D Bardziej by w sumie pasowało do tematu: "Jaką piosenkę chcesz mieć na pogrzebie?", ale tu też. W ogóle jakoś trudno w tym temacie nie wybrać Nightwisha.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś, czego często teraz słucham a co jest mi bliskie

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku chciałem zapodać Paint it Black, ale jeśli dobrze kojarzę, to znasz ten utwór, więc postanowiłem dać coś, czego również mógłbym słuchać w takiej sytuacji, a czego mam nadzieję nie znasz.

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zapodam coś mocniejszego, co mi chodzi po głowie ostatnimi czasy i wywołuje nawet smutek.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogóle jakoś trudno w tym temacie nie wybrać Nightwisha.

Aj tam. Ja wierzę w Was i Wasze zróżnicowane gusta muzyczne. ♥

 

Dzięki za propozycje, miśki :happy: Myślałam, że będzie ich mniej, że będziecie mieli problem z wybraniem takiego kawałka, a tu proszę, dwanaście piosenek dostałam.

 

Sami - znam :> Poza tym, to jest najsłabszy z mamutów NW. I praktycznie wcale go nie słucham. Znaczy, u mnie to w ogóle tak nienajtłszowo ostatnio, ale jednak jak już do czegoś wracam, to nie do TPATP.

Evi - nooo, dobry Trent nie jest zły ♥ Piękny tekst. Masz szczęście, że tej płyty przedtem nie słuchałam :D Wyczuwam mocnego kandydata na zwycięzcę.

Maniek - przyjemne, ale jakoś tak bez fajerwerków. Tym niemniej łapaj lajka za posta. ;)

Eclipse - fajne. Potężne. Zacna gitara. Emi approves. Spadanie przy tym byłoby całkiem epickie :) Najmniej pasował mi chyba wokal (przynajmniej na początku, przy końcówce brzmiał jakby lepiej). Co nie zmienia faktu, że mamy już faworyta numer drugiego.

Ala - hm. Czemu ja tego nie kojarzę? Przecież oglądałam LOTR-y, dawno, bo dawno, ale... Mniejsza. Ładne.

Agnieszka - ooo tak. Przy całej mojej ostatniej nienajtłiszowatości, dalej to uwielbiam. Do tego jeden z moich ulubionych tekstów Tłomasza ever, jej ♥ Ale to wszystko nie zmienia faktu, że SLS-owi podziękujemy, albowiem znam go i to bardzo dobrze.

Naevey - tyryryryyy, tyryryryyy, tyryryryyy, tyryryryyy... Chyba będzie mi to teraz chodzić po głowie. W porządku utwór :-D Specjalnie odkrywcze toto chyba nie jest, mam wrażenie, że gdzieś już coś podobnego słyszałam, ale podoba mi się.

Izzy - o rany, ile śliczności *.* Faworyt numer trzy!

[Wiadomość z ostatniej chwili: Kasabian jednak nie chodzi mi po głowie.]

Umentho - yyy, nie. Szczerze mówiąc, nie dosłuchałam do końca. Za bardzo darcie mordy jak dla mnie.

Night - haha, kocham Cię za to ^^ Zniszczyłaś system ^^ I miałabyś wszelkie szanse na wygraną, gdyby nie to, że znam ten kawałek.

Wercia - mhrroczne, ponure, klimatyczne, powolne - coś dla mnie. Faworyt numer cztery ^^ W ogóle, panią Heike odkryłam raptem parę dni temu dzięki takiemu jednemu Miszczowi Zua zwanemu Frują. Koniecznie muszę bliżej przyjrzeć się jej twórczości (Heike, nie Fruji :>), coś tak czuję, że warto ♥

Lucid - do Stratovariusa to ja kiedyś, wieki temu, próbowałam robić podejście. Wtedy jakoś mi nie szło. A teraz... Ten wokal, człowieeekuuu ♥ Spadanie przy tym też byłoby epickie... Chyba faworyt numer piąty. Fajnie, jak zwykle będę miała dylemat.

 

Dobra, z czego ja wybieram... Evi z Trentem, Eclipse z Wintersunem, Izzy z muzyką z Gothica, Wercia z Heike i Lucid ze Stratovariusem.

Hmm.

Hmmmm.

HmmmMMMMmmm.

...

...

...

Po namyśle wykluczam Eclipse i Lucida, bo jestem teraz w nastroju na spokojniejsze piosenki.

Hmm.

[Zaraz skończy się tak, że znowu zrobię losowanie, tak jak już mi się to parę razy zdarzało XD Słucham sobie tego Gothica, myślę, że może by tak to wybrać, po czym włączam NIN-a i stwierdzam, że Gothic wcale nie jest od niego lepszy. Ale gorszy też nie. Po prostu inny. To samo z Werciowym ISONem. I teraz bądź mądra i coś wybierz.]

...

...

...

Ev, Wercia czy Izzy, oto jest pytanie.

 

Okej. Podjęłam decyzję. Ponieważ chce mi się spać, wybieram utwór od Izzy'ego, albowiem postanowiłam, że będzie dzisiaj robił za moją kołysankę. Jest absolutnie prześliczny. *.* Izzy, Twoja kolej :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że Ci się spodobało :) Gdybyś chciała posłuchać więcej Gothicowej muzyki, to na forum jest temat o panu, który tą muzyke skomponował i znajdziesz tam kilka propozycji.

 

A ja poproszę o utwór z dużą ilością pianina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaryzykuję Marilynem Mansonem sadzę, że ci się nie spodoba, ale zaryzykuję. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś z klasyki sprzed dekad

 

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=wAhpIjazFN0

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://music.thejaneaustenargument.net/track/northsoutheastwest-2

Jezu, tak bardzo nie mogłam się zdecydować. Oprócz piosenek TJAA, których też trochę jest, brałam pod uwagę jeszcze moje Drezdeńskie Laleczki, Emilie Autumn, Julkę Marcell, Amandę Palmer... Ciężko było :D Całe "Somewhere Under The Rainbow" polecam, śliczny album :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto moja propozycja dla Ciebie! Nie jestem przekonana, czy trafię w gusta:), ale może się spodoba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze, ale się długo zastanawiałam. Przesłuchałam sporo piosenek i to jakoś samo wpadło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałam w soundtrackach i poezji śpiewanej, a odpowiedź była tuż pod ręką :) Mój ulubiony film. No, może jeden z ulubionych :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.