Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Powiem, że kompletnie się tego nie spodziewałam, ale cieszy mnie to, że spodobał ci się ten kawałek :)

O co mogłabym poprosić? Może się powtórzę, ale mam ochotę na jakiś fajny indie rock/indie pop ;)

 

Evi - 16

Freyja - 11

Simo - 7

Sami - 8

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 2

Jillian - 5

Dark - 3

nightwishmaster666 - 2

Nightfall - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie nie słucham takiej muzyki, ale moja przyjaciółka ich kocha i akurat tą piosenką mnie zaraziła. :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektóre podgatunki to ja tak średnio rozpoznaję, bo szczerze mówiąc mam gdzieś czy coś jest "folk", "nu" czy "alternative", byle mi się podobało, ale ciocia wiki mówi, że to jest indie pop :P

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie propozycje. Gotye, Imagine Dragons - tego słucham dość często, ale propozycje bardzo dobre :) Arctic Monkeys - po każdym kawałku podobają mi się coraz bardziej :>

 

Ale wygrywa Milla, bo czegoś takiego było mi trzeba :P

 

Evi - 16

Freyja - 11

Simo - 7

Sami - 8

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 3

Jillian - 5

Dark - 3

nightwishmaster666 - 2

Nightfall - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, teraz ja ^^

Jejuuu, nie wiem czego sobie zażyczyć...

No to... Hm...

Dobra, mam. Pewnie było, ale poproszę coś z folkowymi elementami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę zatem folkowy z mojego Dobrego Miasta zespół Tower :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Jedyna piosenka tego zespołu którą znam ;p. Ale od razu skojarzyło mi się z folkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo się zastanawiałam, ale zapapuguje chyba trochę Ankę :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin - przyjemne, i nie znałam :) Ale wywaliłabym wokal. Jako instrumental byłoby to, imho, ładniejsze. :3

Fruja - chociaż nazwa zespołu, a może nawet i tytuł piosenki, obiły mi się kiedyś o uszy, to nigdy jej nie słuchałam. Więc jeden plusik za to, że nie znałam, drugi za to, że bardzo mi się podoba *.*

Nightfall - Korpiki sympatyczne i skoczne jak zawsze ^^ Lubię :)

Ania - wciąż nie wzięłam się za dyskografię Elu, ale Omnos znam i to bardzo dobrze. Ładne jest :3

Maggie - ooo, ja też znam tylko ten numer :D Fajny kawałek. Działa na mnie jak Korpiklaani - nie da się słuchać takiej muzyki bez machania, trzęsienia tudzież ogólnie pojętego ruszania którąś częścią organizmu. ^.^

Jill - a tego utworu nie znałam. Bardzo ładne, i growl mi, tak, właśnie mi, specjalnie nie przeszkadza ^.^ Gryzie tylko troszkę. Minimalnie.

Evi - Alestorm... Chyba kiedyś słyszałam jakąś ich piosenkę, ale tylko jedną :D To jest bardzo fajne ;) Moar gibanie kończyną. ♥

Sami - przyjemne. I nie znam. I nie chce mi się nic więcej pisać, albowiem Kill Bill leci :P

 

Dużo tego... Mam delikatny dylemat. Hmmmmmm...

Dobra. Emi zdecydowała. Punkcik dla Fruji za Battle of Kadesh :3

 

Evi - 16

Freyja - 12

Simo - 7

Sami - 8

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 3

Jillian - 5

Dark - 3

nightwishmaster666 - 2

Nightfall - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, dzięki :D Jak się spodobało, to polecam całą płytę "Sleep now, quiet forest" ;) I jeszcze taki mały szczegół: Millo, punktacja się zagubiła ;)

 

Ok, to ja poproszę o coś, co mnie przeniesie do średniowiecza lub starożytności. Właściwie wszystkie chwyty dozwolone - soundtracki, jakiś "medieval metal" (jak ktoś kojarzy Haggard, to wie o co kaman), czy co tam jeszcze wam przyjdzie do głowy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio meczę piosenkę z soundtracku Królowej Potępionych :) Wokalista KoRna myślę ze sie spodoba ma dobry gotycki klimat :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takie moje pierwsze skojarzenie :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Nie mogłam się powstrzymać ;). Pamiętam jak mówiłam o czym jest Gra o Tron i tak Ci tłumaczyłam, że dalej nie wiesz ;P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo, że znam dużo kawałków w średniowiecznym klimacie, to ten nasunął mi się jako pierwszy :D Pomimo, że cover znanego wszystkim utworu :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin - gotyk i Korn? No nie spodziewałam się :P Jakbyś dał TON, to bacząc na moją obecną fazę na nich, może byś wygrał. Ale cakłiem ciekawe to było ;)

 

Evi - to żart, prawda? XD Znam, nawet lubię... Jednak to było pójście po najmniejszej linii oporu :P

 

Scav - hahaha, nie ma jak zastosowanie się do zasady "wszystkich chwytów" :P Gdyby żadna z propozycji mnie nie zadowoliła na tyle, by mnie jakoś poruszyć, nie miała "tego czegoś", to może byś wygrał - bo tak, na przekór :D

 

Jillian - ha, Merlin XD Miałam kiedyś dokończyć oglądać ten serial :P Kiedyś... Niemniej propozycja ok, tylko jakoś tak krótko :( Ledwo się przeniosłam, a tu już mi się film urywa :P

 

Nightfall - No, tym razem coś spod znaku soundtracków do gier - i tu, jak słychać, są jakieś ciekawostki. Podoba mi się.

 

Maggie - zrobiło się epicko XD Coś mi się zdaje, że już to gdzieś słyszałam, to chyba ta przeróbka, którą kiedyś wrzucałaś w jakimś temacie. I to chyba właśnie w niej mnie coś urzekło, a na pewno nieco bardziej od oryginału :P Może to kwestia pierwszego wrażenia? Chociaż... ten motyw jednak wchodzi w mózg ^^

 

Dave - ciekawa strategia i cover, ale nieco ustępuje innym propozycjom. Ale fajna solówka tam jest XD

 

 

Coś brak mi tu zdecydowanego faworyta. Jakoś tak skupiliście się na soundtrackach z seriali i jakichś znanych utworach... No nic, chyba generalnie trudno mi dogodzić, albo nie sprecyzowałam odpowiednio swojego życzenia.

 

Co by tu wybrać... a może "wyjście awaryjne" i Scav? :ninja:

 

Dobra, nie będę się wygłupiać - jeszcze nie tym razem :devil: - więc na razie punkt dla Nightfall.

 

 

I podsumowanie:

Evi - 16

Freyja - 12

Simo - 7

Sami - 8

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 3

Jillian - 5

Dark - 3

nightwishmaster666 - 2

Nightfall - 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.