Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

No to po kolei :)

TheEscapist - poczułam się jak w operze. Cudne wokale. Można sie rozpłynąć :) Ale to jeszcze nie to.

Sionqa - śliczny utwór. Przyznam, że kiedyś nie robił na mnie wrażenia. Teraz dostrzegłam jego piękno ;) Dzięki :)

darkwondersx - hmmm.. jedna z tych komercyjnych piosenek WT. Niestety to nie jest to czego szukam ;)

Sami the Owl - Nigdy nie zagłebiałam się w ich twórczość. Fajne tempo. Wokale - miodzio :D Jeden z faworytów.

Jillian - Twórczość ReVamp mnie nie przekonuje. Po przesłuchaniu kilku utworów z tej płyty zwątpiłam. Czy ten męski głos to Russel?

Lubię faceta, a w duecie z Floor brzmi zacnie.

Nymphetamine - Widze, że Epica to Twoje oczko w głowie ;) Kolejny wspaniały duet.

Jakimś cudem ten utwór mi umknął i przyznam, że poraz pierwszy go słyszę. Bardzo przyjemna nuta.

Evi - super wykonanie :) i świetnie uzupełniające sie głosy.

Freyja - Zamykamy turę mocniejszym akcentem ;) Lubię ten rytmiczny 'galop' w muzyce powermetalowej ;P Ciekawa interpretacja.

Selvish - a gdzie mój duet? ;p

 

Ciężki orzech do zgryzienia. Moi faworyci to Sami the Owl i Sionqa (Dziś Panie rządzą ;P)

Sami, przekonałaś mnie do DSO :D Dla Ciebie punkt ;) Your turn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:> Dobrze, to ja może pociągnę temat duetów i proszę o metalowy duet męski. Dwie panie na raz już były, pani i pan też, to teraz czas na samych panów :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Wszyscy znają, wszyscy lubią...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przefajniłam najwidoczniej, już ogarniam. ;)

 

Jeden z zacniejszych duetów męsko-męskich ever: Maynard James Keenan oraz Chino Moreno, oto.

 

Wielbię.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, znalazłam coś lepszego, więc szybka podmiana. Miało być metelowo, więc to bardziej tu pasuje.

[video=youtube]

 

Simo był szybszy... Bitter Sweet było moim faworytem :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile dobrych rzeczy tu mam :) Byl lekki dylemat miedzy Rammsteinem a mr. Hietala i jego przyjacielem. Obie piosenki bardzo fajne, ale jednak u mnie zawsze wygra Marco i jego magiczny glos :)) Punkt dla Jillian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeeah!

To ja poproszę coś magicznego, dzięki czemu odpłynę do Nibylandii albo jeszcze dalej, gdzieś na planetę Lorien :D Poproszę o taki utwór bez słów, instrumentalny.... ewentualnie jakiś chór :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurcze, nie lada problem. Takich tworów jest multum ;) Przez Ciebie miałam dylemat co tutaj wybrać - bo miałam dwie opcje ;P

 

[video=youtube]

 

...Tylko nie wypłyń za daleko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś magicznego?

Proszę :)

[video=youtube]

 

Zamknij oczy i dokładnie całe przesłuchaj- podróż do Nibylandii i jeszcze dalej gwarantowana :)

Zastanawiałam się jeszcze nad jednym...nie umiałam wybrać, to byłą wyliczanka, mam nadzieję, że się spodoba ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Nibylandia, to tylko Piotrus Pan :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowne minuty, dziękuje ♥

 

BlackSymphonia - znalazłam się na bezkresnej pustyni, niedaleko jakiegoś starego zaginionego miasta. Cudowny utwór!

Escapist - średniowieczna Japonia, aleja kwitnącej wiśni, wszędzie róż i biel... ach!

Darkwondersx - jestem w jakimś zaczarowanym lesie z krasnoludkami i kolorowymi wróżkami ♥

Sionqa - mroczna dżungla nocą, może na jakiejś nieznanej planecie...

Sami - wyobrażam sobie bal maskowy, masę tiulu i posadzkę w czarno-białą szachownicę :D

 

Trudny wybór, przepiękne instrumentale!

Najbardziej magiczne z tych wszystkich są te od Black i Dark (Black-Dark, Dark-Black) xD

Wygrywa... pustynia i zaginione miasto :D Trochę przypomina mi utwór "Dark Star" Tarji tak w sumie...

Punkt dla Black!

 

Not sure czy zapisujemy nadal punkty, więc tak jak moja poprzedniczka tego nie zrobię. W razie co uzupełni się później :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to może coś orientalnego :) metal z elementami egzotyki, w rodzaju Orphaned Land, czy Xandrii za czasów Lisy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miało być co innego ale warto promować Todesbonden więc "Battle of Kadesh" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie ode mnie Dead Can Danc'owy cover w wykonaniu Imperii.

Daje radę. ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maciek nieładnie :P

Ten metal to mnie prawie zabił ^^

[video=youtube]

 

Ankieta zniknęła, tak więc niedługo podsumowanie punktacji, ale to jutro, bo dziś mi się nie chce :P

Punktacja wygrała całym 1 punktem ^^

W najbliższym czasie zrobię podsumowanie i podeślę screena z wynikami ankiety ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja poproszę coś z fortepianem, obojętne może być ballada, może być rock/metal. Tak żeby w aranżu było sporo tego instrumentu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsze, co wpadło mi do głowy :) strasznie lubię ten kawałek ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.