Jump to content
Adrian

35 urodziny Jukki

Recommended Posts

Dziś perkusista Nightwish, Jukka Nevalainen, obchodzi swoje 35 urodziny!

Zgodnie z naszą tradycją wysłaliśmy wraz z zaprzyjaźnionym fc - Oceansouls of America - kartkę dla Juliusa :)

 

birthday-jukka.png

 

Wszystkiego najlepszego, Jukka!

 

A Wy, za co go cenicie, podziwiacie? ;) Podzielcie się!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja ... za całokształt. Oraz za to, że denerwuje jedną osobę, co mnie bardzo odpowiada :D

 

Wszystkiego najlepszego Jukka !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W końcu. Ładny plakat, Adrianie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za skromność, za którą się kryje świetny gość. Bardzo dobry perkusista i świetna postawa sceniczna. Lubię jego naturalność, która wyróżnia go spośród wielu artystów. Uwielbiam tradycyjną i charakterystyczną zabawę pałeczkami. Ogólnie Jukka nie budzi kontrowersji- jego się po prostu lubi:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniały element zespołu. Najlepszego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem jakąś wielką fanką, nie interesuję się specjalnie życiem prywatnym czy plotkami o członkach zespołu. jednak nie sposób uniknąć wszystkich... Tuomas jest dla mnie taką "divą", która musi wokół siebie zrobić dużo szumu :P (proszę na mnie nie krzyczeć, ja go tak odbieram), wokalistki kojarzy się chyba zawsze, bo wysuwają się na pierwszy plan. Marco też kojarzę, głównie chyba dlatego, że użycza swojego głosu. a Jukka i Emppu? szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że ktoś taki jest częścią NW zanim tu trafiłam :P osoby nie wyróżniające się, nie przyciągające uwagi. co prawda drummer w większości zespołów pozostaje w cieniu chociaż to jedna z najważniejszych postaci w zespole. i chyba to dobrze. trzeba mieć sporo siły żeby walić w te bębny :P więc nie można ich marnować na robienie wokół siebie zamieszania :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny plakat!

Za całokształt lubię Jukkę.Jest bardzo dobrym perkusistą ,popisuję się pałeczkami,ciche dopełnienie zespołu no i lubi bandany :) .Wszystkiego Najlepszego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.