Jump to content
Adrian

Piracki merch Nightwisha

Recommended Posts

http://www.ebay.pl/itm/NIGHTWISH-MAXI-CD-Eramaan-viimeinen-feat-JONSU-/161031028614?pt=B%C3%BCcher_Unterhaltung_Music_CDs&hash=item257e327f86#ht_969wt_1037

 

Znalazłam to niedawno, kiedy szukałam przystępnej ceny. Wydaje mi się, że to nie jest oryginał, ponieważ nie dość, że okładka inna, to jeszcze jest tam dołożone The Escapist oraz jego wersja instrumentalna. Czy ktoś coś na ten temat wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za wikipedią:

On January 20, 2010, German magazine Metal Hammer released the CD exclusively with the magazine in German speaking countries, featuring the CD plus two versions of "Escapist".

 

Także ni to podróba, ni to oryginalny singiel. Ot taki ekskluzywny dodatek do gazetki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam tą koszulkę NW ale na tyle nie ma tego obrazku (cytat jest). To znaczy że jest podrobiona czy istnieje wersja bez obrazku???

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NightwishAnka: Masz może jakieś zdjęcie koszulki? Albo napisz co jest na metce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duży nadruk na podróbkę. :) Stwierdzam oryginał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za duży nadruk na podróbkę. :) Stwierdzam oryginał.

 

Według mnie to podróbka. Mam taką samą, kupowaną na Rockmetalshop.pl z tym, że z tyłu nie ma cytatu, tylko logo zespołu. A podróbkę stwierdzam na podstawie okien, których tutaj ni ma (skrzydła sowy powinny nachodzić na otwarte, zaszronione szyby) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam opcję na coś takiego, za w miarę małą kasę. Na okładce napisano, że to rzadkie i jest tylko 400 kopii, ale nie wiem na ile temu wierzyć. Powiecie mi cóż to za dzieło? To zostało wydane przez NW czy przez kogoś niezależnego?

 

http://www.lastfm.de/music/Nightwish/Asylum+choir

nightwish-asylum-choir-live-sweden-2003-11-musicas_MLB-F-3697894201_012013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam opcję na coś takiego' date=' za w miarę małą kasę. Na okładce napisano, że to rzadkie i jest tylko 400 kopii, ale nie wiem na ile temu wierzyć. Powiecie mi cóż to za dzieło? To zostało wydane przez NW czy przez kogoś niezależnego?[/quote']

Wygląda na to, że jest to bootleg z Gates of Metal w Hultsfred w Szwecji. Nie jest to więc dzieło wydane przez NW a raczej przez kogoś kto chce na NW zarobić. :D

 

Haha jacy znawcy : D

Myślcie sobie co chcecie, ale szczerze mówiąc nie dbam o to : )

Nie dbasz o to, że ktoś okrada Twój ulubiony band i oszukuje fanów korzystając z marki Nightwisha?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dostałam na urodziny koszulkę Nightwisha 'Storytime' z rockmetalshop i z ciekawości sprawdziłam :D ma znaczek Nuclear Blast na rękawie i metkę przy szyi :D w sumie wcześniej nie zwracałam na to uwagi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam opcję na coś takiego' date=' za w miarę małą kasę. Na okładce napisano, że to rzadkie i jest tylko 400 kopii, ale nie wiem na ile temu wierzyć. Powiecie mi cóż to za dzieło? To zostało wydane przez NW czy przez kogoś niezależnego?[/quote']

Wygląda na to, że jest to bootleg z Gates of Metal w Hultsfred w Szwecji. Nie jest to więc dzieło wydane przez NW a raczej przez kogoś kto chce na NW zarobić. :D

 

 

Kiitti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co z tą płytą jest nie tak, że kosztuje 30zł?

Chodzi mi głównie o ten cień, jaki rzuca napis. Żadna z edycji Once takiego nie miała (o ile dobrze się orientuję) .

http://allegro.pl/nightwish-once-nuclear...50012.html

Prawdopodobnie ktoś wyprzedaje swoją kolekcję płyt, albo jest to "nieudany prezent", jak mawia Lester. ;)

 

Nie widziałem jeszcze takiej okładki z tym cieniem pod logo. Może poproś o więcej zdjęć? Np książeczki, samej płyty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobię to :)

Bo Once za 35zł nieczęsto się trafia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupilem Nightwish Once w tekturowym pudelku z singlem Nemo w digipacku za 26 zl :D

Ale fakt. Jest to nie codzienna cena ;)

Popytaj sie o zdjecia i jezeli wszystko bedzie w porzadku to kup ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie pospolity pirat... Nie ma nadruku na CD, podpisy takie nie Nightwishowe... No i tylko 20 zł XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest special UK edition (identyczna wyszła we Francji jeszcze i wtedy pisze France i w Finlandi a wtedy nic nie pisze ;)). Jest to po prostu zwykłe wydanie Once z bonusami na wyspach. W takiej szarej kolorystyce są w ogóle wszystkie platinum, tyle że zazwyczaj bez plastikowego pudełka, a jako rozkładany krzyż (sam taką mam). Natomiast są też wersje w pudełku na CD. Jesli tył okładki jest taki:

http://www.felony.ch/night-collection/aoonukb.jpg

a sama płytka CD taka:

http://www.felony.ch/night-collection/aoonukc.jpg

to raczej wszystko się zgadza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O co chodzi z tym DVD? Jest opcja na nabycie za pół darmo (i jeśli student mówi, że darmo, to faktycznie, ktoś praktycznie oddaje, nie sprzedaje ;)) tego oto czegoś. Tylko się chciałam zapytać co to i skąd się wzięło i jak bardzo nieoryginalne jest.

 

Osobiście pierwszy raz to widzę na oczy.

 

https://plus.google.com/photos/110643657580808324130/albums/6080531783415986321/6080531805420858914?pid=6080531805420858914&oid=110643657580808324130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.