Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Rammstein – Donaukinder ♥ Według mnie najlepsza Rammsteina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, a jakże ♥ Bo to jest takie łaaaadneeee ♥


Btw, już zdążyłam to spiracić z yt :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Btw, już zdążyłam to spiracić z yt :D

 

Jo tyż, ale ciicho. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby z tych wygłupów zrezygnować...Till mógłby zostawić biednego klawiszowca w spokoju...

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby z tych wygłupów zrezygnować...Till mógłby zostawić biednego klawiszowca w spokoju...

 

Piszesz tak, jakby mu się jakaś krzywda działa...

 

U mnie Showtime, Storytime :)

Nie mogę się doczekać lutego i wypłaty - w końcu kupię sobie jakieś fajne słuchawki. Bo dźwięk z netbooka to... przykre, ale nawet nie wiem jak to skomentować xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby z tych wygłupów zrezygnować...Till mógłby zostawić biednego klawiszowca w spokoju...

Piszesz tak, jakby mu się jakaś krzywda działa...

 

Wiesz, ale trochę ciary są jak się to widzi i ciągle klawiszowiec ten ogień i gdzieś był w łańcuchy uwiązany jak pies mi się to podoba, ale jak się czuję on? Na pewno nie za fajnie wiesz kiedyś odpukać, to może się fatalnie skończyć. Uwielbiam Rammstein ale przesadzają. :) Robię offtop więc kończę wybaczcie :)

 

A u mnie teraz Tuomas i Joanna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam. Przecież facet się na to zgodził, nikt go nie zmuszał. Robią show i tyle, nikt na tej scenie nie ucierpiał :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem ale boje się, że to się kiedyś katastrofa skończy.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby z tych wygłupów zrezygnować...Till mógłby zostawić biednego klawiszowca w spokoju...

Piszesz tak, jakby mu się jakaś krzywda działa...

 

Wiesz, ale trochę ciary są jak się to widzi i ciągle klawiszowiec ten ogień i gdzieś był w łańcuchy uwiązany jak pies mi się to podoba, ale jak się czuję on? Na pewno nie za fajnie wiesz kiedyś odpukać, to może się fatalnie skończyć. Uwielbiam Rammstein ale przesadzają. :) Robię offtop więc kończę wybaczcie :)

 

A u mnie teraz Tuomas i Joanna :D

 

On jest dorosłym człowiekiem. Nikt go do niczego nie zmusza. Gdyby mu się nie podobało - po prostu by się na to nie zgadzał. Widocznie lubi swoją rolę ;)

Wiem, to nie miejsce na to, ale przy okazji wspomnę, że u mnie teraz Tenacious D (pewnie skończy się na oglądaniu Kostki Przeznaczenia, zawsze tak jest...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ostatnio strachliwy :)

 

Ja męczę Tuomasa dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Najnowszy Hobbit był trochę dziwny, ale piosenka do niego jest całkiem fajna ;>.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też, bo lubię tez tą piosenkę SOAD :D

 

A ja słucham KoRn posłuchaj Nymf może ci się spodoba :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT - Roses.

 

Jako kapitan piratów,mam już Hydrę i zasłuchuję się w And We Run i Roses na przemian. Godne uwagi jeszcze Dangerous i Wole World is watching. Reszta słaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.