Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

[video=youtube]

Take me to church

I'll worship like a dog at the shrine of your lies

I'll tell you my sins so you can sharpen your knife

Offer me that deathless death

Good God, let me give you my life

I teraz przez Ciebie to katuję. Ech, to jest taki fajny numer :3

 

 

Emi, nie czytaj durnych komentarzy. Emi, nie czytaj durnych komentarzy. Emi, nie czytaj durnych komentarzy...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka faza na Royksopp ♥

 

[spotify]spotify:track:0rOaRWuB9sml2q60FuB0I8[/spotify]

Tak użyte sample, że aż samo się zapętla :D No i znów wciskam >play<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

So let me hoooooooooooold both your haaaaands in the holes of my sweater ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam sobie puścić jakąś długą koncertówkę, żeby nie musieć co chwila zmieniać.. Ale youtube zaproponował mi to. I jak tu mu odmówić? ;

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie słucham "Sonaty księżycowej" Beethovena. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:6fKi0NTtWTbovi0KdsVQb6[/spotify]

Łiktims. Tak ja "łilydżys" Tardży. Albo "łajolin" Marco. Albo "łodka" wokalisty Korpików. TO JEST "V", na miłość borską, nie "w" ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno zapomniane, odkopane dzisiaj ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Z cyklu "pokazane przez tatę". Fajny numer. Zacny tekst. Emi approves. :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:5QG2BxvXsETj8qzCVs9mEU[/spotify]

WIOLONCZELA *____________*

Ostatnio jakoś spamuję w tym temacie. Albo to Wy mało piszecie. Bo znowu mam post pod postem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:album:6v5IVMmY1IvWtbfnQoiFSf[/spotify]

Ech, kiedy to wydali, miałam -32 lata. A wciąż jest wspaniałe. :3

Btw, kojarzycie te denerwujące komentarze na yt/tekstowie/innych stronach, zamieszczane pod trochę starszymi kawalkami, głoszące "Muzyka umarła! Wtedy ludzie słuchali Pink Floyd, dzisiaj zidiocieli i słuchają Nicki Minaj! Produkuje się tylko popowy bulszit! Moje pokolenie ma okropny gust, chciałbym urodzić się wcześniej!"? Wiecie, ja myślę, że gówniana muzyka była zawsze, jest i będzie do końca ludzkości. Tylko że o Justinie Bieberze wszyscy zapomną za kilka lat, a wspomniani Floydzi czy, sięgając jeszcze dalej w przeszłość, Mozart, cały czas mają słuchaczy, młodszych, starszych, cały czas są doceniani, znani... "Gangnam Style" po paru miesiącach zrobiło się przestarzałe, a "Sonata księżycowa", którą ostatnio męczyłam, po tych prawie dwustu latach wciąż daje się słuchać. Kiepska muzyka może i ma swoje pięć minut wielkiej sławy, ale często nie... kurde... nie przetrw... no, ekhm, nie jest w stanie przetrwać (NIE PRZETRWYWUJE! :>) próby czasu. Kto teraz słucha jakiegoś tandetnego italo disco z lat osiemdziesiątych (widziałam kiedyś kawałek jakiegoś programu o takiej muzyce), albo, no nie wiem, Bekstrit Bojsów chociażby? Może jakieś podstarzałe fanki, z sentymentu, żeby przypomnieć sobie dawne dzieje, ale młodzi ludzie raczej nie. Myślę, że w każdym okresie z historii człowieków byli jacyś tam Bieberzy, których słuchano tylko w danym okresie. I byli ponadczasowi Mozarci, o których pamięta się do dzisiaj. My też mamy takich zdolnych, takich Mozartów, o których za trzydzieści lat dalej będzie się mówić. Więc niech ci melo-malkontenci od "music is dead" się przymkną, bo dobrej, nowej muzyki jest sporo, wystarczy poszukać. Odnoszę wrażenie, że się powtarzam, i że to moje pisanie takie chaotyczne jakieś... A album Doorsów zdążył się już skończyć... Dobra, kończę tego walltexta i idę się zająć Ważnymi Rzeczami. Tak. Emi, skup się na matmie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjur ejtis sałnd

 

[spotify]spotify:track:2tsbKOgFQAPydQQo6GW23c[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynam wracać do żywych. :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:72gg0bqrLCCyomkfunyiuU[/spotify]

Pikczers of ju c;

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Nowy kawałek zespołu Halestorm-Apocalyptic z nadchodzącego albumu który ujrzy światło dzienne w Kwietniu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:11liAe3FvMGspJ9x3a1xw4[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przygotowania do koncertu pełną parą. Został tylko tydzień! ♥

 

[spotify]

[/spotify]
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przygotowania do koncertu pełną parą. Został tylko tydzień! ♥

 

[spotify]

[/spotify]

 

Sami gdzie jedziesz? :) Jeśli chodzi o takie przygotowania do koncertu to ja mam od dobrych kilku miesięcy :P chociaż dowiedziałam się, że jadę dopiero na początku grudnia :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.