Jump to content
Adrian

Nightwishowe rarytasy

Recommended Posts

769485.jpg

 

Niesamowicie rzadka rzecz, zwana "Early Demos From Imaginaerum & B-Sides", wydana razem przez Roadrunner i Scene Nation pod koniec 2011 roku, tylko w formie promocyjnej płytki CD w zwykłej białej kopercie.

 

Zawiera ona m.in. wczesne dema Slow Love Slow, Rest Calm, Storytime czy I Want my Tears Back

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma nigdzie szczegółowych danych, ale biorąc pod uwagę, że to tylko promówka i to na jeden kraj (Stany). To jej nakład musiał być naprawdę mały. Zwykłych promówek normalnych albumów jest niewiele, a co dopiero coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na niej czasami nie znajdują się te same demówki co na "Trials of Imaginaerum"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca, w większości dema się pokrywają, ale nie ma na przykład Rest Calm (demo). Trials of Imaginaerum jest rok późniejsze i z nośników wyszło tylko na winylu. I przede wszystkim jest normalną pozycją w sprzedaży, a tamto jest promówką, a promówek teoretycznie nie ma w sprzedaży w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym wątku umieszczane są rzeczy bardzo trudne do zdobycia, wydawane w małych ilościach, unikatowe. Natomiast ta koszulka jest wg. mnie normalnie dostępna przez tę stronę....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ale mi se spodobała ta koszulka i musiałem się z wami podzielić, a nie wiedziałem, gdzie mam wrzucić, więc tu wrzuciłem :) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta koszulka to jedna wielka podróbka, a nie rarytas kolekcjonerski... ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie rozumiem nie wiedziałem, gdzie wkleić, to tu wkleiłem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to mnie boli ze taki sklep jak rockmetalshop, który się bardzo ceni... sprzedaje mnóstwo podróbek : /

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiedziałam, gdzie to dać... Właśnie znalazłam w Spotifaju:

Pierwsze widzę. Ale toć to Marco, przecież słychać. Ktoś wyjaśni? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiedziałam, gdzie to dać... Właśnie znalazłam w Spotifaju:

Pierwsze widzę. Ale toć to Marco, przecież słychać. Ktoś wyjaśni? ;)

 

płyta wydana w hołdzie dla Jaakko Teppo ( 2009 rok); występują różni artyści w tym Nightwish (Hilma ja Onni). Tekst piosenki: http://www.releaselyrics.com/c18e/nightwish-hilma-ja-onni/

oczywiście na płycie są covery piosenek Jaakko Teppo. "Helmi ja Onni" wykonują wspólnie Pekka Kuusisto ( skrzypek - pewnie znacie) i Nightwish; lista piosenek: http://www.allmusic.com/album/p%C3%B6rs%C3%A4nm%C3%A4en-sanomat-tribuutti-jaakko-tepolle-mw0001785733

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.