Jump to content
Maciek

Nightwish podwójnym laureatem Emma Awards 2013

Recommended Posts

Jak obwieszcza news na stronie Nightwish, zespół został właśnie uhonorowany dwiema nagrodami Emma (fińskiego przemysłu muzycznego).Nagrody otrzymał w kategorii "Najlepszy zespół 2012" oraz "Najlepszy album metalowy 2012" dla Imaginaerum. To już nie pierwsza taka nagroda dla zespołu tym bardziej radzi bądźmy że Nightwish stale cieszy się niesłabnącą popularnością i renomą.

 

Na ceremoni pojawił się osobiście Marco który odebrał wyróznienia dla zespołu.

 

 

 

Zastanawiam się czemu Imaginaerum zostało policzone za 2012 rok ale to problem organizatorów, najwazniejsza jest nagroda :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam i aż dreszczyki emocji mnie dopadły:) Brawo dla Nightwish, zasłużyli bez cienia wątpliwości:)

Dla przypomnienia , tak było w 2005 roku:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zespołu - nagroda jak najbardziej zasłużona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czemu Imaginaerum zostało policzone za 2012 rok ale to problem organizatorów, najwazniejsza jest nagroda :D

 

 

Może mieli za mało dobrych albumów metalowych z 2012 i to dlatego ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem na ile tłumaczenie z fińskiego jest dobre ale to co Marco powiedział to naprawdę niezła beka :D ale na takich nagrodach wszystko jest dopuszczalne a i z czasem lepiej humorem odebrać zamiast zanudzić publikę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Zespół sobie zasłużył.

Czekam na kolejną wokalistkę, kolejną płytę i kolejną nagrodę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście zasłużyli sobie jak najbardziej. Najlepsze jest to, że jak Marco sobie z ludzi jaja robi, to taka cisza na sali, chyba nie zrozumieli ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymajta gratulacje :), i tak z nimi zostanę nawet jak ich nie dostaną, za to inni ich zauważą :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie gratulacje choć konkurencji dużej nie było! A Marco powinien otrzymać specjalną statuetkę za poczucie humor :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka, myślę że kiedyś dostanie. Marco słynie z fajnego poczucia humoru, choć powiadają że Emppu to Najtliszowy śmieszek:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że czerstwa publika nie doceniła humoru Marco. Następnym razem wbijamy z transparentami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No bo czemu nie :D Pokażmy na co Polaków stać ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram projekt :) a jest gdzieś może polskie tłumaczenie? bo z angielskiego jestem do niczego

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znowu tutaj po raz kolejny, nie zanudźmy się.I teraz pewnie byłby czas aby podziękować żonom, dzieciom, babciom które może doglądają dzieci oraz całemu kosmosowi za tą wspaniałą okazję.Po prostu męzczyzna może mieć tak wiele kobiet (patrzy na statuetkę), dziękuje wam bardzo. Własnie zdałem sobie sprawe że zdajsie Paula tutaj była a ja jestem tym który może mieć teraz randkę z jej kotem..dzięki, nara

 

 

Na szybko zrobione tłumaczenie, dość osobliwa przemowa :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.