Jump to content
Sølvi

Oomph!

Recommended Posts

Nie specjalnie przepadam za językiem niemieckim w utworach

A Oomph! :> ?

 

[video=youtube]
♥ ♥ <# zróbmy o nich temat

 

Czyli kolejny zespół, w którym niemiecki nie boli :D

 

[video=youtube]http://youtu.be/EzkJYoyHqdI

 

R+ przyznaje się, że czerpali z nich inspirację :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
R+ przyznaje się, że czerpali z nich inspirację :P

Czego kompletnie nie rozumiem. To znaczy rozumiem, ale R+ nie trawię, a Oomph! uwielbiam. Widocznie jakoś pokracznie czerpali tę inspirację ;p A to chyba moje ukochane kawałki. Dodam, że oni mają zawsze takie fascynujące klipy. Oh i ah.

 

Brennende Liebe feat. L'ame Immortelle (tak poznałam L'ame Immortelle, których też kocham)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam też za wiele z Oomph! w R+ nie widzę :P ale wolę R+ :P nooo może ten sam język...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brennende Liebe feat. L'ame Immortelle (tak poznałam L'ame Immortelle' date=' których też kocham)[/quote']

O! Tak, genialne połączenie, znam i lubię.

 

To ja dorzucę jeszcze Die Schlinge z ukochaną Apocalypticą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

R+ przyznaje się, że czerpali z nich inspirację :P

Czego kompletnie nie rozumiem. To znaczy rozumiem, ale R+ nie trawię, a Oomph! uwielbiam. Widocznie jakoś pokracznie czerpali tę inspirację ;p A to chyba moje ukochane kawałki. Dodam, że oni mają zawsze takie fascynujące klipy. Oh i ah.

Dokładnie, mam takie samo zdanie (co z resztą na forach miałam już okazję pisać :P

 

Brennende Liebe feat. L'ame Immortelle (tak poznałam L'ame Immortelle, których też kocham)

L'ame Immortelle pokochałam dokładnie od "5 jahre", aczkolwiek wcześniej zdarzało mi się słuchać Persephone (solowego projektu Soni) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na moje ucho, taki muzyczny specyfik;) ale słuchać się całkiem daje i rzeczywiście ten niemiecki nie jest "upierdliwy";) Mają w sobie coś co już prowokuje mnie do zaglądania w ten wątek:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słuchałem nigdy wcześniej tego zespołu, ale odpowiadając na pytanie...

Nie specjalnie przepadam za językiem niemieckim w utworach

A Oomph! :> ?

Utwory są tak przebojowe, że język nie przeszkadza mi ani trochę. :) Bardzo podobają mi się teledyski... baśnie i dzieci połączone z grozą i horrorem... Przy okazji wokalista wygląda na bardzo sympatycznego i charyzmatycznego. :) Jeszcze jakieś przeboje? Tak, wiem... wygodny jestem :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupuję wszystkie, choć żaden nie przebił jeszcze "Labyrinthu". :) "Gott ist ein popstar" miałby tu drugie miejsce. Jeśli chodzi o teledysk do "Träumst du"... seks-bomba bijąca dzieci po tyłku? xD Szaleństwo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
choć żaden nie przebił jeszcze "Labyrinthu"

Oj... nie znam takiego :P , bo to mój ulubiony utwór, dlatego dałam go za pierwszym razem :P

 

Zabrakło mi: "Sex hat keine macht

Sarpanitu wcześniej wrzuciła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zabrakło mi: "Sex hat keine macht

Sarpanitu wcześniej wrzuciła :)

 

Przeoczyłam widać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oomph był chyba pierwszym niemieckim zespołem, którego zaczęłam słuchać. Pamiętam jeszcze dawno temu teledysk do Augen Auf bardzo mi się spodobał i natychmiast zaczęłam bardziej interesować się tym zespołem. Chciałabym kiedyś zobaczyć ich na koncercie, ale marne szanse o występ w Polsce...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oomph - zatwierdzam. Lubię to. Jednak jest wiele innych niemieckich zespołów zasługujących na uwagę:

 

- w tym kawałku spoko klimat, ale skopali z tym disco-rytmem, chociaż mają parę fajnych utworów

<- To koniecznie trzeba zobaczyć ♥

Lacrimosa

 

 

I niemieckie zespoły nie śpiewające po niemiecku:

Combichrist

 

 

Co do niechęci Adriana do niemieckiego, zdradzę Wam pewną tajemnicę:

Jak zniszczyć psychikę Adriana?

Po prostu wystarczy puścić Tokio Hotel - Durch den Monsun i zacząć to mu śpiewać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blutengel... Miałam fiksację na "Reich mir die hand" ♥

Lacrimosa... Tilo generalnie rzecz ujmując zasługuję na miano geniusza, w mojej opinii.

Przy Combichrist fajnie się tańcuje :D

 

Dorzuciłabym L'ame Immortelle i Baccio di Tosca, ale to raczej "babska" nuta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak zniszczyć psychikę Adriana?

Po prostu wystarczy puścić Tokio Hotel - Durch den Monsun i zacząć to mu śpiewać :)

 

peter_5144d9b8caad8.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zniszczyć psychikę Adriana?

Po prostu wystarczy puścić Tokio Hotel - Durch den Monsun i zacząć to mu śpiewać :)

 

peter_5144d9b8caad8.png

 

Damn, śmiechłem hard. Jadłem kolacje i oplułem monitor, a potem się mnie pytasz, dlaczego taki zasyfiony jest xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oomph! Nazwa zespołu brzmi jak 00 MPH, więc nie jako jesteśmy wystraszeni spoczynkiem ;p

"Sex hat keine Macht", jedna z moich pierwszych niemieckich piosenek ;p W wolnym tłumaczeniu "Sex nie ma władzy".

Polecam od siebie zespół "Nu Pagadi".

@Adrian, jak nie przepadzasz za Billem "Kałlicem" to obczaj sobie to :

 

Ich muss durch den Monsum, coś tam die Welt, an die ende des Zeites, das rennente Pherd XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam Oomph! dla mnie, to klasyk wśród niemieckiej muzyce i dziękuję, im za to, że R+ powstało oni są niesamowici mają pojęcie co robią, a piosenki mają perfekcyjne nawet te co zrobili mieszanką Electro ciesze się, że jest temat o nich. :)


Piosenki które uwielbiam :)

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=W9PfJEFUq9Q

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.