Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

A my się zastanawiamy nad zlotem w Krakowie lub Łodzi...

Jestem za Kitee XD (tylko kto mi kasę pożyczy? :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wycieczkę, to trzeba patrzeć się na promocje jakie organizują linie lotnicze i można całkiem nieźle zaoszczędzić, a reszta... zobaczymy.

Już raz mi się plany pokrzyżowały, więc zapał trochę opadł, a Erasmusa z mojego kierunku nie ma do Suomi, jest do Norwegi ^^

 

Jak nam się uda zorganizować zlot w Polsce to wtedy możemy myśleć o Suomi, akurat będziemy możliwość, żeby się dogadać ^^

 

Albo autostopem dość okrężną drogą :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlot w Kitee- jestem na tak:)

 

 

Pewnie mieszkańcy Kitee mają już dość fanów NW najeżdżających ich miasto ;)

"Cholera, Mikko, to znowu ci popaprani turyści, zamykaj okno, zwiewamy do sauny!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc wbijamy do sauny :devil: Się zdziwią. A mi jest obojętnie, jak mam dotrzeć. Środki są, motywacja jest, nie wiem jak wy ale ja jadę :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza aktywność w podglądaniu forum bez pisania jest równa niegdysiejszej pogadalni;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko zwykle aktywni w pogadali ludzie mają depresję lub walczą o dobre oceny na koniec roku.

 

Ja tam się boję wakacji, jak wszyscy będą mieli wolne... Zgroza :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że się nie udzielam, ale musiałam odpowiedzieć Jego Czcigodności Władcy Adrianowi.


Maggie, organizuje zbiórkę forum w Kitee. To jedziesz czy nie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, mam tego świadomość- za wszystkich trzymam kciuki:)

Ostatnio bijemy rekordy w "forumowej podglądalni";)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że się nie udzielam, ale musiałam odpowiedzieć Jego Czcigodności Władcy Adrianowi.


Maggie, organizuje zbiórkę forum w Kitee. To jedziesz czy nie? :D

 

Jasne, że jadę xD . A tak na poważnie to nikt mnie nie puści... Ale do Krainy Czarów Adriana czemu nie :happy:, tylko musi nas zaprosić .

Share this post


Link to post
Share on other sites

On już nas zaprosił. Przecież ci wczoraj pisałam.

 

Ja tam nadal czekam na piękne zaproszenie w króliczki i karty xD.

 

Adrian przygotuj się emocjonalnie, albowiem nadciągamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian przygotuj się emocjonalnie' date=' albowiem nadciągamy! [/quote']

Tylko się zapowiedzcie prędzej żebym miał czas schować cukier do kredensu!

 

A więc przepraszam, Wasza Ekscelencjo, Stworzycielu i Władco Najpiękniejszej Strony NightwishPL, Orędowniku Wszystkich Wiernych NW, Najpotężniejszy Władco Mórz, Lądów i Niebios, kurcze kończą mi się pomysły, Posiadaczu Najpiękniejszych Długich Włosów Na Ziemi, błagam o wybaczenie, gdyż znieważyłam Waszą Wspaniałość, Niezwykłość i Całkowitą Wyjątkowość. Zapewne teraz jestem niegodna nawet Twego Szlachetnego Spojrzenia, lecz zaprawdę: błagam o wybaczenie, gdyż zrobiłam to nieuświadomiona. Wierzę również, że nie użyje Pan swej niesamowicie potężnej Mocy, by zdmuchnąć mnie, nędznego robaka, z tego Przewspaniałego Forum.

Z ukłonami

Invidia

Do tej pory najskromniejsze podsumowanie mojej równi skromnej osoby. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian tylko adres podaj, bo jeszcze nie trafimy i porwą nas, małe sierotki...

 

@Invidia 6 z polskiego ! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian... no teraz to już się nie uchronisz... /.../

Adrian tylko adres podaj /.../

Chyba się jednak uchronię? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, twa prośba o miejsce pobytu Pana jest niesamowicie prymitywna i niegodna naszego Władcy i Pana. Wiedz bowiem, że tylko nieliczni i wyjątkowi są godni takie zaszczytu. My - nędze dziewczyny ze wsi - prawdopodobnie nie mamy szans, więc wiedz, że jak już prosić, to pięknie i kwieciście oraz chwaląc naszego Pana i Przewodnika. Wstydź się, grzeszniku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, naprawdę jestem tego niegodna, albowiem nie dosięgam Wielkiemu Panu i Władcy do pięt pod względem inteligencji i szlachetności. Trzeba będzie pobłagać o przebaczenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kolana! I kładź się pod jego Wspaniałomyślnością i Czcigodniością, albowiem to dzięki Niemu jest to Szlachetne i Pełne Przepychu Miejsce Forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niegodnyś wiedzy na ten temat, albowiem ściśle on dotyczy Jego Wspaniałości Adriana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.