Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Nymphetamine* Ja jestem maniakiem wy wyglądzie i w pięknym śpiewie Tarji i Simone właśnie sa tak piękne że serducho bije tak mocno ja sie na nie patrzy ♥ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musisz pisać całego nicku za każdym razem xD Możesz Nymf, Jolka czy jak tam chcesz XD

 

Teraz może zostanę zaatakowana, ale mnie Tarja urodą nie urzeka. Śpiewem - owszem, ale nie wyglądem :<

Ale lovely to ująłeś z tym serduchem! : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mnie się Tarja właśnie podoba :P włosy, usta, oczy... śliczna jest :) no i figurę też ma świetną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf* nie bd atakować :) to dla mnie Tarja jest piękna i to się liczy ,3 a Siomne jest tez piekna i mam straszną słabość do nich :))

Po Prostu kocham te kobiety ♥

tarha_and_simone_by_dratheus-d31amy2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia - mnie się Simone akurat też nie podoba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było. NIE mówię, że Tarja jest dla mnie brzydka, tylko po prostu nie w moim typie xD

 

A co sądzicie o Amy Lee? : D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Amy jest cudowna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amy "moja-przyszła-żona" Lee jest piękna ♥ A Tarja... jest piękną kobietą, ale są też zdjęcia na których wygląda jak Królowa Lodu z wodogłowiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co sądzicie o Amy Lee? : D

Ło matko! To ja już wolę Simone (z wyglądu).

A co do Tarji - jestem na tak - ona mi się podoba - makijaż jednak dużo daje i czyni cuda XD Wrzućcie jakieś jej zdjęcie bez tapety... zresztą ich wszystkich i zobaczymy, czy nadal będą takie śliczne :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się co do Amy! : D

Dla mnie sprawia wrażenie suki (przepraszam za wyrażenie) z wyglądu i to jest fajne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam się nie znam, ale w każdym można znaleźć coś pięknego. Inna sprawa, że niektórzy mają więcej takich cośów :P.

Simone i Amy są bardzo ładne, Sharon z WT też niczego sobie. Tarja moim zdaniem ma trochę za ostre rysy twarzy. Wszystkie są cudowne i tyle ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że jak wpiszecie "Nightwish" w grafikę Google, to wyskakują zdjęcia całego zespołu, a gdy wpiszecie "Evanescence", to pełno jest zdjęć z samą Amy? ;o

 

A jeszcze co do wyglądu Amy: w teledysku do "Call Me When You're Sober" tak bosko wygląda, że przyprawia mnie o orgazm oczu *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Alissa White- Gluz ♥ Po prostu ją kocham! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam się nie znam' date=' ale w każdym można znaleźć coś pięknego. Inna sprawa, że niektórzy mają więcej takich cośów .[/quote']

Jeszcze bym dodała, że zależy kto patrzy... to trochę pociesza tych z mniejszą ilością "cosiów" XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co myślicie o Anette? Ja bardzo lubię jej wygląd wyróżnia się. :) Szczególnie ma ładny uśmiech.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I rajstopki w panterkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektóre jej kreacje i słit-focie psują wszystko :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orgazm oczu hahahahaha ♥

Eargasm jeszcze ok, ale o orgazmie oczu nie wiedziałam XD


A co do Anette to mi się w ogóle nie podoba : o Ani trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette była ładna imho za czasów teledysków do DPP. Ciemne, falowane włosy to po prostu mój typ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I użytkowników :happy:

 

Boże, ja może jednak pójdę spać? Bo mi odwala... Kilka osób się już o tym przekonało xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedziałabym, że lecę się przefarbować, ale jednak nie poświęcę moich cudownych włosów.

 

Co do Anette, za czasów DPP faktycznie była atrakcyjniejsza, a potem po ciąży trochę się jej przytyło, do czego ma prawo. Niektóre jej stylizacje to naprawdę... Ręce i inne części ciała opadają i nie wracają. Chociaż czasami ubrała się ładnie i było miło :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.