Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Okej sprawdzę ją, ale jak mi się moja nawilżająca skończy xD

 

A propo długich włosów, zawsze mi się to przypomina xD

 

[video=youtube]

 

Tytuł i sam filmik mnie rozbraja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOW ale fajne ♥ ale ja aż takich długich nie potrzebuję xD najwyżej do pasa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, ale ogólnie jak przejrzysz kanał tego człowieka, to nie wiadomo co o nim sądzić xD Gwiazdorzy trochę :P

 

Nigdy nie miałam włosów do pasa :( Za rok, może dwa...^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja też nigdy nie miałam takich długich :P najdłuższe jakie miałam w życiu mam teraz :P tj. do łopatek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To masz dłuższe niż ja, moje są trochę za szyję ^^

 

Przynajmniej wiem, że farbowanie to zło xD

 

Idę do projektu, już czas xD Branoc wam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dziewczyny, dziewczyny... Ja mam włosy do łopatek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Margoś, zdradzisz jaka to propozycja? ;)

 

Ok... Dostałam propozycję pozostania w tym miejscu, w którym teraz realizuję umowę - zlecenie, tylko na innym stanowisku, no i na etat.

Normalny człowiek pewnie popukałby się w głowę, dowiedziawszy szczegółów, ponieważ miałabym zdecydowanie mniej wolnego, tylko urlop, masę obowiązków, papierków i użerania się, ale dla mnie to propozycja rewelacyjna wręcz, albowiem w tego typu pracy mam już spore doświadczenie, lubię to i... właśnie tego szukałam od kilku lat. Na dodatek w miejscu, które ma najlepszą renomę w naszym rejonie.

 

Dostałam propozycję pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w tutejszej szkole podstawowej :D

 

Szukamy z żoną takiego stanowiska dla niej od zeszłego. Niestety ciężko w tej profesji obecnie, chociaż w przedszkolach i tak jest nieco łatwiej niż w nauczaniu początkowym.

 

Gratuluję awansu w pewnym sensie rozumiem radość (potrafię sobie wyobrazić radość swoją i żony w podobnym przypadku! ;) )

 

A gdzie szukacie? W sensie region PL, miasto...?

 

W przedszkolach wcale nie jest łatwiej o pracę... Właściwie wszystko jest teraz kwestią szczęścia.

Na pewno wiele się ruszy od 2015 r. a jeszcze więcej od 2017 r., kiedy obecni nietykalni będą odchodzić na emerytury i wakaty sypną się, jak z rękawa, przynajmniej tak wynika z moich tutejszych obserwacji...

 

A z moją pracą to dopiero propozycja, nie pewniak - umowy jeszcze nie podpisałam :(

 

Małopolska. Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia i wszystkie wiesie dookoła ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małopolska. Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia i wszystkie wiesie dookoła ;) .

 

Zorientuję się.

 

Ze swoich obserwacji mogę tylko dodać, że warto łapać wszystko, żeby się tylko zahaczyć.

Ja w zeszłym roku do tej szkoły trafiłam przypadkiem, na trzy tygodnie zastępstwa. Potem zaproponowano mi zajęcia unijne na umowę-zlecenie na ten rok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ech... Wczoraj mama wylała mi kawę na klawiaturę i teraz muszę kopiować i wklejać spację bo mi nie działa -,-

Jak dobrze że nie rozlało się na moją książeczkę od Lokikirji. Tylko troszkę kapnęło na okładkę, ale to nic takiego..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja herbatę z kubka wylałem na siebie cały kubek znalazł się na mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

233 posty od wczoraj. Trzeba wam odłączyć internet.

Pablito. Tylko mi nie pisz, że rumianek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chce ktoś kupić płytę Tarji w wersji PL za 19 zł http://www.empik.com/what-lies-beneath-pl-tarja,prod58614228,muzyka-p ? Promocja jest, ale uważajcie - wersja PL nie zawiera tej takiej książeczki i ma białą obwódkę na okładce (niestety w Empiku jest tylko taka wersja). Ale jak komuś to nie przeszkadza to może sobie kupić, warto mieć w swojej kolekcji :) I to nie jest żadna reklama, po prostu zauważyłem, że jest promocja to postanowiłem Was zawiadomić. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chce ktoś kupić płytę Tarji w wersji PL za 19 zł http://www.empik.com/what-lies-beneath-pl-tarja,prod58614228,muzyka-p ? Promocja jest, ale uważajcie - wersja PL nie zawiera tej takiej książeczki i ma białą obwódkę na okładce (niestety w Empiku jest tylko taka wersja). Ale jak komuś to nie przeszkadza to może sobie kupić, warto mieć w swojej kolekcji :) I to nie jest żadna reklama, po prostu zauważyłem, że jest promocja to postanowiłem Was zawiadomić. xD

 

Z WLB podobają mi się 3 piosenki. Naprawdę, szkoda mojej kasy...

Poluję na Once od jakiegoś czasu i upolowac nie mogę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi na WLB wszystko się podoba ♥ A Once też muszę kupić.

 

Ehh... tyle płyt do kupienia, a tak mało kasy. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja sobie dziś sprawiłem pieszczoszkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie przeżyłem moment pt. "WTF?!" Czytam sobie forum na lsptopie, a tu na ciemnoniebieskiego tle... zielona gąsienica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ta zielona gąsienica była na prawdę na ekranie laptopa? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy moi znajomi od paru dni opowiadają tylko dowcipy o Łotewskich chłopach... Ogarniacie? Śmieszą Was? Jak dla mnie to kolejna perełka czarnego humoru, z którego nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Chociaż w sumie wg. tych żartów, śmiech nie istnieje. jest tylko mróz, głód, zima i halucynacja. Taaa...

 

Wchodzi chłop do sklepu na łotwie. Sprzedawca pyta:

-Co podać?

-A co jest?

-Zimniok, mroźna łotewska zima, halucynacje z głodu i wyziębienia, oraz śmierć.

-To ja poproszę zimnioka.

Ale nie było zimnioka.

Została tylko mroźna łotewska zima, halucynacje z głodu i wyziębienia oraz śmierć. Ale chłop nie miał piniondza, więc wrócił do domu i zastał całą rodzinę wymordowaną przez politbiuro. Dla nich trud już skończony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.