Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Nie zgadł Simone Christinat :happy: pokonałem go!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak. On. Mnie. Wkurza!

 

Zgadł Mię Thermopolis z "Pamiętnika Księżniczki" -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 30 pytaniach dalej nie wie, że chodzi mi o Alphonsa Muchę :))

Jakie to jest głupie, idę oglądać film... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! Pokonałam go Thalrykiem z "Cieni Pojętnych"! \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ha ! Postów z pogadalni nie liczy już do ogólnej liczby, więc w moim 1700 postów jest mniej niż 900 z pogadalni, ha! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

fuck yeah ^.^ a będzie tylko lepiej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To dobrze, że Ci się tutaj podoba ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Scavenger ciesz się, że nie trafiłeś na polowania na megawiewiórki i megażółwie, albo na bałwankową rewolucję :happy:. Bo byś uciekł z hukiem :P. Wtedy to się działo...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdybym jej to powiedziała to by ją załamało. więc to przemilczę. codziennie myje włosy' date=' jak najdłużej trzymając szampon, żeby tylko szybko zlazło xD[/quote']

Powiedz jej, że najlepiej schodzi farba po szamponie przeciwłupieżowym ^^

Fryzjerka mi kiedyś coś takiego powiedziała i nie powiem, sprawdza się.

Chociaż jak to było coś w stylu szamponetki, to tak łatwo jak farba nie zejdzie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale bałwanki były fajne ... A co wywalczyliśmy powrót sygnatur, to wywalczyliśmy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jeszcze nawiązując do tego agenta z PZU...

Ciekawe o kogo mogłoby im chodzić... :)

mryu20bfl9nn.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1699 postów -_- xD


Idę spać! Dobranoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdybym jej to powiedziała to by ją załamało. więc to przemilczę. codziennie myje włosy' date=' jak najdłużej trzymając szampon, żeby tylko szybko zlazło xD[/quote']

Powiedz jej, że najlepiej schodzi farba po szamponie przeciwłupieżowym ^^

Fryzjerka mi kiedyś coś takiego powiedziała i nie powiem, sprawdza się.

Chociaż jak to było coś w stylu szamponetki, to tak łatwo jak farba nie zejdzie xD

 

no właśnie to jakaś szamponetka :P bez amoniaku, 24 mycia. tyle wiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja słyszałem, że płyn do mycia naczyń działa odfarbiająco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy ryzykowałabym mycie włosów płynem do naczyń... bo w ten szampon przeciwłupieżowy jestem w stanie uwierzyć :P poza tym też mi się coś takiego obiło gdzieś o uszy... ale płyn??? nope... tym bardziej, że niektóre płyny wywołują podrażnienia skóry na rękach, to co dopiero na głowie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak już się tak nie rozdrabniamy, to może zaproponujmy od razu rozpuszczalnik :happy:

 

Albo dekoloryzator do szamponetek, ale to już w sytuacji awaryjnej, powinno być dostępne w sklepie fryzjerskim ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak już się tak nie rozdrabniamy, to może zaproponujmy od razu rozpuszczalnik :happy:

 

Albo dekoloryzator do szamponetek, ale to już w sytuacji awaryjnej, powinno być dostępne w sklepie fryzjerskim ^^

 

to pewnie trochę sobie kosztuje? (nie mówię o rozpuszczalniku...) nawet nie słyszałam o czymś takim :happy: czyli, że jak mycie nie pomoże to jest jeszcze nadzieja :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
to pewnie trochę sobie kosztuje? (nie mówię o rozpuszczalniku...) nawet nie słyszałam o czymś takim czyli' date=' że jak mycie nie pomoże to jest jeszcze nadzieja [/quote']

Tyle co szamponetka :P Myślę, że coś w okolicach 20zł powinno to wynieść, to cudo w wydaniu dla klienta ściąga tylko kolor, którym się malowało :P Brąz łatwo się ściąga - przynajmniej tak mi mówiły kobieciny zgodnie, gdy walczyły z mym ciemnoczerwonym xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo no to super, to dzięki, że się ze mną dzielisz tą wiedzą xD może jutro kogoś uszczęśliwię xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jak co, ale na punkcie włosów mam lekki obłęd :happy:

A moje tak powoli rosną :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja robiłam sobie wszelkiego rodzaju domowe maseczki na włosy... w sumie nie wiem czy to coś dało w kwestii rośnięcia, ale na pewno włosy były po nich zdrowsze ;) za to wydaje mi się, że jakoś zaczęły szybciej rosnąć po masce regenerującej BioWax :O może to tylko takie moje wrażenie, ale włosy wydają mi się zdrowsze i właśnie jakby trochę szybciej rosły :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.