Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Jakieś dziwne obliczenia mi wychodzą o.O To znaczy, chyba są poprawne, ale pokomplikowałam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale za to po geografii była audycja muzyczna (czemu to jest nazywane "filharmoniami"...) o rock'n'rollu i nie było religii :3

 

No proszę :devil: Jakby tak częściej zamiast religii mieć lekcę o muzyce... najlepiej o metalu XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal byłby fajny :D

 

Yyy... Droga rowerzysty wychodzi mi na minusie o.O A tak, nie zamieniłam znaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal byłby fajny :D

 

Yyy... Droga rowerzysty wychodzi mi na minusie o.O A tak, nie zamieniłam znaku.

 

Rowerzysta jedzie do tyłu :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL POWTÓRZYĆ ZADANIE Z PRĘDKOŚCIĄ, DROGĄ I CZASEM DO MATURY! 5 PKT SAMO SIĘ NIE ZROBI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xhonek

Jak leciał ten wzór heh :)

 

@Invidia

Bo wikipedia daje przezroczyste tło pod obrazek :) zmieniłem na adres

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszła mi jakaś dziwna liczba niewymierna... Nieważne, przyjmijmy, że zrobiłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rowerzysta jedzie do tyłu

No właśnie, dobrze wyszło! @Milla daj taka odpowiedź XD

 

Hej, co wy macie za problem z pierwiastkami? Potem i tak to jest nie potrzebne (prawie), bo się głównie z kalkulatorów korzysta (no sorry pierwiastek z np. 1,25 i inne takie; pierwiastek z liczby ujemnej jednak istnieje :happy: - urojony, ale jednak - jak ja "kocham" liczby zespolone - liczenie dla liczenia, które i tak nic nie wnosi), ale trzeba wiedzieć co to całka i różniczka i pochodna :P

Ha, albo działania na nieskończonościach - do dziś nie kumam niektórych zależności :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzór na trójkąt równoboczny zawiera pierwiastek. A co będzie jak trzeba taki trójkąt wymalować :D

Ale dla każdego pierwiastka nieparzystego stopnia, można swobodnie wyodrębniać. :)

 

Pochwal się tą wiedzą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się rozgadaliście xD. 3 strony pogadalni, od dawna nie byłam tak nie na bieżąco :O, głupia fizyka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak widzę, to prehistoria :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama jest w złym humorze, no i zajrzała do mojego pokoju i oczywiście zaczęła się drzeć. Mój bałagan nie jest taki aż tragiczny... :/ Dzisiaj na wszystkich się drze (tata twierdzi, że wyzdrowiała), bo rodzina nie jest tak uporządkowana jak ona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla nie martw się ;), ludzie mają gorsze problemy z rodziną i dają radę. Trzeba żyć, ewentualnie popełnić samobójstwo :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie martwię się :D Mama jest kochana... Ale nie lubię najazdów na mój pokój :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś twierdzi, że mam bałagan nazywam to swoistym porządkiem. :)

 

Co jak co, ale zabijać się za czyjąś głupotę nie ma co. Lepiej uciec czy tam zrobić na złość :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. Mogę posprzątać na biurku, ale mój dezodorant-mikrofon dalej będzie tam stał :P Zresztą, akurat dezodorantu mama się nie czepia.

 

EDIT: Invi nie ma... :<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja to zawsze mówię "weź wyjdź, to mój pokój i nikt nie ma tutaj wchodzić poza mną, więc po co się czepiasz ?". Wtedy spoglądają się spode łba, ale wychodzą :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie cierpię jak ktoś wcina mi się w to co jest w moim pokoju,najbardziej mnie wnerwia bura o to że zawalam sufit modelami ,a takka jest prawda że gdzieś je muszę zmieścić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieć swoje graty ze sobą to jest coś, mam w szafie trochę rupieci. Jakbym je zostawił w jakieś kanciapie to by dawno znikły, a w moim pokoju to jest moje i nikt tego nie może ruszyć.

 

Nawet mam przykład: Po kompie została obudowa. Myślę sobie może jakiegoś robota zrobię, albo coś latającego :D Ale musiałem gdzieś to wynieść a dziadek oczywiście wziął sobie te ścianki z obudowy, podziurawił, poprzykręcał do czegoś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

To wszystko przez to, że zapomniał brodę i wąsy zafarbować. xD

 

Co do farbowania.... Moje siostry swoje łby dziś pomalowały. Dobrze, że zwiałam do przyjaciółki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam 5+ z rosyjskiego ! Ogarniacie to? Ja i rosyjski?! Czary normalnie xD.

Jestem z siebie taka dumna :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.