Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

a powiesz o co chodzi? bo jakoś mi się nie bardzo chce przekopywać przez tyle stron pogadalni... a obstawiam, że tu wszystko by się wyjaśniło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skąd wiedziałaś' date=' że pytałem Adiego o siódmą gwiazdkę ? xD[/quote']

Ma się tę intuicję :-D

 

powie mi ktoś o co chodzi z tym strajkiem? bo chyba mnie coś ominęło

Masz czas do piątku żeby dołączyć, a jesteś zółta i uprzywilejowana, więc zapraszam(y) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten strajk, który był, to był strajk o sygnaturki dla żółtych. A ten planowany to strajk o to, żeby zamiast gwiazdek były głowy członków zespołu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

powie mi ktoś o co chodzi z tym strajkiem? bo chyba mnie coś ominęło :(

 

Chodzi o to, że nie mieliśmy sygnatur i żyliśmy mottem "I want my sygnatura back". No i dziś zrobiliśmy strajk :D Sygnatury wróciły po 5 minutach xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ten strajk, który był, to był strajk o sygnaturki dla żółtych. A ten planowany to strajk o to, żeby zamiast gwiazdek były głowy członków zespołu :P

 

O głowach mowa już była dawno temu, nawet sznurówki z głowami mieliśmy produkować :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sznurówki? Eee, nie byłoby widać małych Emppusiów na sznurówkach. I jeszcze utytłałyby się Emppusie w błocie, to by była profanacja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

powie mi ktoś o co chodzi z tym strajkiem? bo chyba mnie coś ominęło :(

 

Chodzi o to, że nie mieliśmy sygnatur i żyliśmy mottem "I want my sygnatura back". No i dziś zrobiliśmy strajk :D Sygnatury wróciły po 5 minutach xD

 

dziękuję za wyjaśnienie dobry człowieku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sznurówki? Eee, nie byłoby widać małych Emppusiów na sznurówkach. I jeszcze utytłałyby się Emppusie w błocie, to by była profanacja!

 

Dokładnie! Nie byłoby widać jego blond włosów :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jeszcze jeden punkt reputacji i będzie takie ładne odliczanie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi... Skup się na fizyce. Skup się... Skup się.... Aaaaa! Nie mogę!!! Jak mam robić zadania z fizyki kiedy moje myśli zaprzątają tylko BAŁWANKI I EMPPU?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet siusiu nie można zrobić;)

A może by jakieś "ulubione" reklamy?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Emi... Skup się na fizyce. Skup się... Skup się.... Aaaaa! Nie mogę!!! Jak mam robić zadania z fizyki kiedy moje myśli zaprzątają tylko BAŁWANKI I EMPPU?!?!?!

 

Fizyka w gimnazjum jest prosta :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi... Skup się na fizyce. Skup się... Skup się.... Aaaaa! Nie mogę!!! Jak mam robić zadania z fizyki kiedy moje myśli zaprzątają tylko BAŁWANKI I EMPPU?!?!?!

 

Fizyka w gimnazjum jest prosta :happy:

 

Wiem, ale ja NIE PRZECZYTAŁAM ANI JEDNEGO ZADANIA xD Cały czas tylko patrzę, czy coś nowego w pogadalni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie było mnie tylko kilka godzin. I już 200 postów? Ciekawe, ile będzie jutro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie tylko kilka godzin. I już 200 postów? Ciekawe, ile będzie jutro....

 

Ile będzie dzisiaj :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Co wy z tym avatarem? Już trzy osoby go mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

O co chodzi z tymi bałwanami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
O co chodzi z tymi bałwanami?

Są cudowne :happy:

 

Chodzi o to' date=' że nie mieliśmy sygnatur i żyliśmy mottem "I want my sygnatura back". No i dziś zrobiliśmy strajk Sygnatury wróciły po 5 minutach xD[/quote']

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Sionqa, ja chyba naprawdę powinnam iść po silniejsze okulary, bo nic nie zauważyłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki. Zrobione. To było łatwe.

 

Emi o co z tym Emppu?

 

Invi, hmh...? Mówiłam coś o Emppu oprócz tego o sznurówkach i o tym, że nie mogę się skupić na fizyce bo o myślę o bałwankach i o nim?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.