Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Morderczyni

A ja w Józefowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choroby psychiczne to bardzo ciekawa sprawa, szkoda tylko, że tak mało o nich wiemy.

 

Na upartego odchylenia psychiczne można by znaleźć u każdego, jak by się tak uprzeć i dobrze "przetestować" ;)

<Ślubny psycholog, więc jestem w temacie :P>

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojjjj, niestety są. Hitler i jego rządy nie zdołały wyeliminować tego tupu dolegliwości przez dzialania, które przedsięwzięli na dośc szeroką skalę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Choroba psychiczna to pojęcie względne :) Jeszcze jakiś czas temu leworęczność była za takową uważana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choroby psychiczne to bardzo ciekawa sprawa, szkoda tylko, że tak mało o nich wiemy.

 

Na upartego odchylenia psychiczne można by znaleźć u każdego, jak by się tak uprzeć i dobrze "przetestować" ;)

<Ślubny psycholog, więc jestem w temacie :P>

 

no oczywiście, że tak ;P

Interesuje się tym tematem i pogłebiając swoją wiedzę znalazlam dużo objawów u siebie :P

Ale kiedy się ma porownanie 'swoich dolegliwości' i tych 'prawdziwych', które wymagają leczenia bez 2 zdań to automatycznie te moje bledną na calej lini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W szkole jest często widywane, jak to się u każdego znajdzie choroba psychiczna.

 

Tak na prawdę to chodzi o to, że pewna istota pojmuje świat w inny sposób niż ty czy ja i to wszystko.

 

Wielu ludzi twierdzi, że zabijanie jest złe, ale żołnierze to bez problemu robią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wielu ludzi twierdzi, że zabijanie jest złe, ale żołnierze to bez problemu robią.

 

oj nie tak bez problemu. nikomu nie przychodzi to bez problemu. chyba, że ktoś jest socjopatą, albo psychopatą... ale żaden normalny człowiek nie zabija "bez problemu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

W szkole jest często widywane, jak to się u każdego znajdzie choroba psychiczna.

 

Tak na prawdę to chodzi o to, że pewna istota pojmuje świat w inny sposób niż ty czy ja i to wszystko.

 

Wielu ludzi twierdzi, że zabijanie jest złe, ale żołnierze to bez problemu robią.

 

Kiedy ktoś kąpie swoje dziecko w lodowatej wodzie przy otwartym oknie w zimie i krzyczy, że musi obmyć je z grzechu, albo jedzie w góry na kilka tygodni, bez kontaktu ze światem, nie je, płacze - niewiadomo dlaczego i wkońcu ląduje z wycieńczenia w szpitalu po czym 'kradnie' kogos kartotekę i uważa, że go wypisali następnie wyrzuca dokumenty (dowód, prawojazy, karty kredytowe etc.) to nie do końca jest swobodne postrzeganie świata.


Wielu ludzi twierdzi, że zabijanie jest złe, ale żołnierze to bez problemu robią.

 

oj nie tak bez problemu. nikomu nie przychodzi to bez problemu. chyba, że ktoś jest socjopatą, albo psychopatą... ale żaden normalny człowiek nie zabija "bez problemu".

 

Chyba, że to przypadek związany z zaburzeniem psychiatrycznym np. taki Karol Kot, który zabijał dla ciepłej krwi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Karolina

Jak nie jest swobodne czytasz w myślach?

Ucieczka - świadczy o chęci wolność

Omycie z grzechu - ten przykład jest jak najbardziej znany, niegdyś dzieci się myło na dworze.

jedzie w góry - wielu tak robi, są pustelnicy

 

Tyle, że ludzie robią ze wszystkich idiotów potem się zaczyna i ktoś pęka.

 

@Evi

Nikt nie zabija bez powodu, tylko, że po co ma w ogóle zabijać

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Karolina

Jak nie jest swobodne czytasz w myślach?

Ucieczka - świadczy o chęci wolność

Omycie z grzechu - ten przykład jest jak najbardziej znany, niegdyś dzieci się myło na dworze.

jedzie w góry - wielu tak robi, są pustelnicy

 

Tyle, że ludzie robią ze wszystkich idiotów potem się zaczyna i ktoś pęka.

 

 

 

Widać, że nie miałeś do czynienia z osobą psychicznie chorą, ktorej trzeba pilnować, bo nie wiadomo co zrobi jak się odwrócisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś pewna, że znasz zamiary każdego?

Spodziewaj się nie spodziewanego.

 

Wiesz, że w poprzednim poście sam udowodniłaś powód.

 

Szkoła to wystarczające środowisko, by się przekonać o wszystkim.

Prawo dzungli.

 

Wszystko tkwi w problemie społecznym ludzie sobie nie ufają i są indywidualistami.

 

Ktoś się zastanawia skąd się biorą takie problemy, ale wolą faszerować i trzymać jak psy w koi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu nie o to chodzi, żeby takich ludzi otumanić bez końca, trzeba im pomóc, ale w odpowiedni sposób i odpowiednio wcześnie, nie wolno ich zostawić samym sobie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tylko im trzeba pomóc. Jak tak sobie myślę, że dopiero inni widzą kogoś jak robi coś wbrew im, mnie to śmieszy. Ludzie udają, że pomagają. Ten temat podkreśla wszystko co powinno się zmienić. Co ja bym chciał zmienić

Ale każdy twierdzi, że jest dobrze.

 

Zamiast zwalczać objawy, zwalczmy źródło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kogoś już wiosna czy dalej zimowe klimaty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwiecień plecień tak przeplata, trochę zimy trochę zimy... :) U mnie zimowo, jutro ma być deszcz ze śniegiem... Tragedia i załamanie.

 

Czekam na oddech wiosny, bo mój zegar biologiczny krzyczy "umrzyj".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham zimę, ale pól roku- przesada:(

Gdybym wiedziała, że mieszkam pod kołem polarnym- nie czekałabym na wiosnę;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Cię mój W902. Za to, że wlasnie postanowiłeś zrobić zamianę funkcji klawiszy. Tak. Naciskając klawisz w prawo - naciska mi się przycisk ''następna piosenka''. Swoje znaczenie wlasnie zatracił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze nie ma pół :)

 

Przysłowie ci się poplątało: trochę zimy, trochę lata. W końcu zimy w kwietniu nie było :)

 

Mówiłem było nie wierzyć, to wasza wina.

 

Muszę swoją wiarę wzmocnić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko - nie wiem, ja pamiętam, że ta zima była słabiutka... w lutym trochę śnieg spadło i było zimno. później przyszła wiosna, a zaraz za nią zima... aaaa straszne to. ciekawe czy chociaż lato będzie.

zima już nie raz nawiedzała nas w kwietniu, a nawet w maju. ale to było chwilowe. a teraz cholerstwo nie chce odpuścić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, zima daje nam w kość, ciekawe jakie będzie lato- nie cierpię upałów:( A jak ma być podobnie bezlitosne- aż się boje;0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.