Jump to content
beatag60

Zakupy

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o sklepy z jedzeniem, to chodzę, gdzie najbliżej : D

Cerf (chociaż nigdy nie ma nic fajnego do jedzenia :<) i Bierdonka najczęściej.

Jeśli chodzi o ciucholandy to chyba raz w życiu byłam xD Jakoś mnie to przeraża, no i znając moje szczęście nic bym nie znalazła : ) Ale muszę się kiedyś wybrać ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wisior dzisiaj przyszedł i wygląda tak:

 

iqrf9q.jpg

 

Sory za jakość, ale nie mam telefonu z aparatem HD :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas najczęściej z kupowaniem jest tak który sklep jest najbliżej .

Z ciuchami jest różnie. Każdy pochodzi z innego sklepu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam dziś na zakupach w outlecie i kupiłam sobie śliczną, cieplutką bluzę, czarną kamizelkę i Conversy ♥

a w przyszłym miesiącu zakupie sobie Huntery i wyjebane na deszcz :3

 

wk8l.jpg

xuie.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, świetne te Conversy. Gdyby nie były wywijane + czarny kolor, byłby świetne jak dla mnie. Uwielbiam trampki, jest to moje ulubione obuwie i zawsze marzyło mi się chodzić w nich przez cały rok - widzę, że to teraz całkiem możliwe ;) Ile kosztowały w przeliczeniu na PLN?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo - 125zł przy kursie w przybliżeniu 5zł za funta T_T na szczęście na tutejsze zarobki to dość tanio. Tak jakbyś w Polsce kupił buty za 25 złotych :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedzenie- pobliski sklepik, a odzież- no cóż nie lubię spędzać zbyt dużo czasu w sklepach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie do zakupów już podchodzę nieco inaczej. Instrumenty, raczej struny("ekwipunek muzyka"), kupuje w zwykłym sklepie muzycznym. Sprzedawca jest bardzo pomocny. Dobry sandomierski sklep :). Elektronikę, a raczej komputer/y (lub części do niego), nośniki pamięci jak dysk przenośny, albo zwykła karta mikro sd, wszystko na allegro. Do sklepów odzieżowych dalej nie zaglądam, dosyć często. Sklepy spożywcze lub inne takie, dalej bez różnicy. A Kaufland, dalej mi się nie podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedzenie zazwyczaj kupowane jest przeze mnie i moją rodzinę w Lidlu. Po ubrania zwykle sięgam w ciuchlandzie, gdzie czasem trafi się dobra rzecz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paczcie, co znalazłam:

http://www.empik.com/wishmaster-collector-s-edition-nightwish,prod960512,muzyka-p

Oryginalna, kolekcjonerska edycja Wishmastera w Empiku za 19 zł. W wersji CD. Jest cała, pełna i w ogóle wszystko, do mnie w piątek dotarła i potwierdzam info. Jak ktoś jeszcze nie ma, to polecam się zaopatrzyć, bo takie rzeczy rzadko się zdarzają... Ja to chciałam kupić za 60 zł, więc jestem szczęśliwa. ♥ Dostanę od dziadków na święta. ♥ ♥ ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadam od niedawna, nabyłam kolekcjonerską w Saturnie za 19zł właśnie. :D

 

A przedwczoraj doszły do mnie koszulki NW, trzy (kupiłam dwie, jedną dostałam gratis) z

Jedna ze statkiem, a druga z Showtime Storytime. A trzecia (gratisowa) z okładką Wishmastera.

 

Za wszystko dałam magiczne 25zł, a w sklepie muzycznym we wrocławiu samo Showtime kosztuje 60. lel...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, to znowu ja - i znowu dbam o Wasze portfele i kolekcje nightwishowe... Ja chwilowo jestem spłukana, ale Empik ma całkiem ładne promocje na wydawnictwa NW - za niecałe 40 zł można kupić prawie każdy album. Zresztą sami zobaczcie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu chyba sami zakupowi kusiciele są.. zachciało mi się kupić wishmastera (ostatnio ten album studiuję w ramach Nightwishowej edukacji :D) i once

A jeszcze chcę koszulkę.. AAAA ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.