Jump to content
Piotrek

Spotkania z ludźmi poznanymi w sieci

Recommended Posts

Piotrek, a tyś z Poznania też ?

 

Jak najbardziej. Do centrum mam jakieś 10 minut tramwajem, albo i mniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dziady, trza czekać na jakiś trawel to się kogoś spotka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Piotrek, a tyś z Poznania też ?

 

Jak najbardziej. Do centrum mam jakieś 10 minut tramwajem, albo i mniej :)

 

To za jakiś czas można się spotkać w trójkę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jakoś we trzech musimy się spotkać' date=' choć pewnie i większe grono by się znalazło ;) [/quote']

Koniecznie! :) Nasz fanpage na fejsie lubi zdaje się około 100 osób z Poznania, więc ludzi jest wielu - niekoniecznie zrzeszonych tutaj. :)

 

Lololololooolollolol - czemu mieszkacie tak daleko?

Czemu Ty mieszkasz tak daleko! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie mam ochoty spotykać się z ludźmi, o których kompletnie nic nie wiem- to tak odnośnie tego Facebooka.

 

"Lololololooolollolol - czemu mieszkacie tak daleko?"

Ja napisał na laście jeden gość z Nowej Zelandii "To nie NZ jest daleko, to reszta świata leży daleko" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak... a więc: dnia 25 kwietnia 2013r. o godz. 10 ileś tam Invidia spotkała się z panem Ancient w Krakowie. Początek był bardzo obiecujący. Staliśmy 10 minut pod Sukiennicami i nikt nie wiedział co powiedzieć :dodgy: Na szczęście ja znam troche Kraków więc udało nam się zajść nad Wisłę i tam spędzić połowę dnia obrzucając się trawą i łażąc tam i z powrotem, a następnie (coby nie być gorszym od Szymka i Adriana) zgubić się tuż przed samym rynkiem. Gdyby nie McDonald to pewnie do tej pory chodzilibyśmy w kółko. Resztę dnia spędziliśmy obok "piramidy".

To by było na tyle. Jeszcze jedna informacja już bezpośrednio do Damiana: ten statek co nie chciał odpłynąć to fajna kawiarenka. Mieliśmy kawiarenkę przed oczami przez pół dnia i lecieliśmy na rynek. Zgroza.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ano, dnia 19.04 w Poznaniu spotkało się trzech panów (początkowo chciałem napisać idiotów, ale mogłoby to urazić Piotrka, więc napiszę, że dwóch idiotów Adrian i Szymek + normalny Piotrek). A potem poszliśmy na Suomi xD

 

I co by Invidii i Ancientowi nie było zbyt wesoło, zgubiłem się idąc do Adriana xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę jaka integracja. :) Zaniemówiliście z wrażenia na swój widok? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, dnia 19.04 w Poznaniu spotkało się trzech panów (początkowo chciałem napisać idiotów, ale mogłoby to urazić Piotrka, więc napiszę, że dwóch idiotów Adrian i Szymek + normalny Piotrek).

 

Nie bądźcie dla siebie tacy surowi ;)

 

Mnie też było przyjemnie Was poznać :) A że impreza nie do końca wypadła tak, jak się spodziewaliśmy, to już inna sprawa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś będzie się wybierał do Wadowic badz będziecie w pobliżu to dajcie znać ,chętnie was poznam,i przy okazji pokażę miasto choć rewelacji tu nie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wreszcie jakiś postęp w końcu spotkałem kogoś z neta :)

i w ogóle, że zrobiłem coś na własną rękę :)

 

Przepraszam, cóż mogę powiedzieć na swoją obronę. Chyba za dużo siedziałem w ciszy w przeszłości, dlatego nauczyłem się więcej myśleć niż gadać.

 

Mimo wszystko jestem wdzięczny za spotkanie. Tym bardziej, że zachowałem się lepiej niż bym się spodziewał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś będzie się wybierał do Wadowic badz będziecie w pobliżu to dajcie znać ,chętnie was poznam,i przy okazji pokażę miasto choć rewelacji tu nie :)

 

Jak ci się zachce pojechać do Krakowa (nie masz daleko) to mogę się wpisać na listę :P


@Ancient, fajnie było ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś w majówkę będzie w Tarnowie? Bo skoro nikogo z Opolskiego nie ma, to może ja się gdzieś wybiorę :) Słyszałam, że parę osób jest z małopolski...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ode mnie to tylko margoQ jest. A i to jakoś jej w Białymstoku nie widziałam, mimo ze siedzę tam prawie cały tydzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ktoś na majówkę nie zamierza może mnie biednego odwiedzić ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

O, nawet ktoś z Rovaniemi jest :D

 

Hmmm, któż to może być? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A gdzie będziesz? U siebie czy w Poznaniu?

 

Ja zawsze jestem u siebie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile to było km ze Śremu? A nuż wpadnę motórbajkiem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

jakieś 20 Adrianie, a zapraszam :D Tylko daj znać wcześniej, żeby mnie gdzieś rodzice nie wywieźli ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może nie będę gorsza i też kogoś zaprosze. Wybiera się ktoś ostatnio w okolice Oświęcimia? :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.