Jump to content
beatag60

Cztery kółka, a może dwa?

Recommended Posts

Czar 4 a czasem 2 kółek. Masz samochód, motor? Jaką markę preferujesz, jakiej nigdy byś nie polecił?

Ogólnie: jezdzimy czy nas wożą;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dłuższy czas korzystam z usług chińskiego skutera marki Router - obecnie stoi, bo zima - i rozrusznik mi się rozsypał :) Wiecie, po prawie 10 tys. kilometrów taka maszyna takiego producenta ma prawo mieć jakieś wady. Podobno jestem rekordzistą - Niektórym padały po 4 tys. - a mój miał wymieniany tylko cylinder - no i ten rozrusznik... Czego to on nie przeżył :) Lubię to dziadostwo xD Trzeba się będzie rozejrzeć za jakimś silnikiem z mniejszym przebiegiem - bo powoli zbliżają się typowe granice żywotności... Cztery kółka? W lipcu zdałem egzamin na prawko - za pierwszym B| I wożę się naprzemiennie Puntem i Zafirą. Czego nie polecam? Tego Poloneza, którym odwoziłem znajomą do szkoły - 40 km do Radomia w czasie gęsto padającego śniegu o 5 rano. Nie działało podświetlenie deski rozdzielczej, tylna wycieraczka, luzy w kierownicy - o tym, że w lewo ściągało nie wspomnę xD Natomiast marzy mi się Hyundai ix35 - jechałem raz - i chciałbym jeszcze ;_; Za samo takie wspomaganie dałbym się pokroić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast marzy mi się Hyundai ix35...

 

[video=youtube]

 

To na tyle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2, 4, kiedyś 8 :D

2 - rowerem, szczególnie latem... Kto ma mnie na fb ten wie ;)

4 - mam, jeżdżę, i wożę innych, albowiem połówka nie ma prawka (co nie szególnie mnie martwi ;))

8 - wrotki (nie rolki!!!) alowiem kiedyś bardzo lubiłam, a dziś... Może gdyby udałoby mi się coś odpowiedniego upolować... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Renault Safrane latek trochę ma, ale jak dotąd jest niezawodny. Jest "mięciutki" i niezły "bystrzaczek". Ogólnie preferuję francuskie i japońskie samochody. Oczywiście x lat temu zaczynałam od malucha, teraz po doświadczeniach nie znajduję tam ani biegów ani hamulca- zabaweczka;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio z Opla Astry przesiadłam się do Hondy CRV i bardzo mi się ta zamiana spodobała :-D Chyba wolę większe samochody :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubię jeździć samochodem. na wakacjach byłam wożona parę razy motocyklem i to jest coś najwspanialszego na świecie! gdybym się tak nie bała to sama zrobiłabym prawko i przesiadła się na motór. ale póki co wolę jednak być wożona ;) jakoś w aucie czuję się bezpieczniej jako kierowca :P rower też uwielbiam, tylko niestety go nie posiadam więc tylko na pożyczonych jeżdżę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ja mam na to powiedzieć, ładnie to tak :D, ja mam rower srebrny, czeka na wiosnę.

A z autek, zależy jak leży, na początek coś małego, potem kombi, znajdzie się czas na kabrio.

Jak bym miał coś wybierać, to elektryka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od początku jeżdżę kombi :) i teraz jakoś sobie nie wyobrażam żeby się przesiąść do czegoś małego... a rower to super sprawa. jakbym miała to bym wszędzie nim jeździła i nawet bym w zimowe opony zainwestowała :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pożałowałem, że zimą jechałem, ale fajnie było się wywalić na lodzie :D, a jeszcze ciężko jechało się po tych twardych zmarzlinach, kombi najlepsze na jakieś wycieczki w stylu obozowym, nad zalew, piknik, czy na imprezę :D

Słyszałem, że lepiej żeby było terenowe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od początku jeżdżę kombi :) i teraz jakoś sobie nie wyobrażam żeby się przesiąść do czegoś małego...

 

Haha, jak bym swojego posta czytała :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też od początku jeżdżę kombi. Teraz nawet mini vanem. Ale chciałbym cokolwiek małego. Micra gabarytami mi bardzo pasowała :) chociaż niekoniecznie wyglądem... Czemu nie lubię dużych? Mam problem z parkowaniem. Po prostu nie umiem. Właśnie przez parkowanie miałem zaznaczone błędy na egzaminie :) coś strasznego. Mogę tylko skośne robić. Inne to trauma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to akurat z parkowaniem u mnie dobrze :) małe auta u mnie się nie sprawdzą jeszcze z innego względu - ja sama jestem dość duża i żeby mi się wygodnie jechało to i auto małe nie może być. bo niestety jak małe to i w środku mało miejsca ma :P

 

a ćwiczenie czyni mistrza ;) trochę poćwiczysz parkowanie to później już będziesz to robić "na pamięć". ja tak miałam z parkowaniem tyłem. na początku to była tragedia. ale po mniej więcej 20 parkowaniach nie mam z tym już problemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym parkowaniem, to podobno kobiety mają problemy, szczególnie z parkowaniem tyłem (które osobiście preferuję) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety wciąż nie mam prawka (ech ten brak kasy notoryczny :/ ), za to mój szanowny małżonek ma większość kategorii, więc nadrabia statystycznie :P Co do auta to oczywiście nie mam zbyt wiele w tej kwestii do gadania. Od kilku lat mamy Vectrę kombika, spisuje się świetnie, ale być może niebawem zmienimy na coś z półki minivanów (Zafira?). W obecnej chwili zdecydowanie stawiamy na samochód rodzinny.

Z takich bardzo odległych i mglistych marzeń, to majaczy w nich kamper, no ale to dopiero jak już wygramy w Totka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arcana - Zafira jest niesamowicie komfortowa do dłuższej jazdy :) temu samochodowi nie mogę tego zarzucić. Tak samo jak pakowności - zarówno przedmiotów jak i ludzi :) 7 osób - i dalej jest wygodnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda kosmicznie! Nie wiem czy chciałabym mieć coś takiego, ale na pewno chciałabym się na tym przejechać! Ale wygodnie musi się na tym siedzieć....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.