Jump to content
Sign in to follow this  
Izzy

Izzy Stradlin

Recommended Posts

Nie, to nie temat o mnie :D. Nietrudno wywnioskować, że bardzo lubię tego artystę. Niegdyś gitarzysta rytmiczny Guns N' Roses, po odejściu z zespołu zajął się karierą solową. Jeśli nie znacie Izziego, to podrzucam kilka utworów:

http://www.youtube.com/watch?v=Ze9dHTTpIEQ

 

PS. Każdemu kto posłucha wszystkich piosenek stawiam piwo :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tematów "muzyka nie moja". Przyznaję jednak że podoba mi się i że wysłuchałam wszystkich kawałków.

Dlaczego, nie dla piwka (stawiaj , słowo się rzekło;), ale zaintrygował mnie bardzo równy styl Izziego i spokojny, jak dla mnie klimat. Bardzo fajne granie i niezłe śpiewanie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano słowo się rzekło. Masz u mnie piwo :). Aaaaa mi się przy okazji przypomniało, że zapomniałem wrzucić link do ostatniego singla Izziego sprzed mniej więcej 2 miesięcy -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy to taki mało znany (w porównaniu choćby ze Slashem) muzyk.

Lubię jego spokojny, w jakiś sposób odprężający styl muzykowania...

Genialne utwory po długim, męczącym dniu w szkole, czy w pracy.

Muzyka Stradlina (ciekawi mnie ile osób wie skąd wziął się ten pseudonim :cool:) kojarzy mi się z wakacyjnymi, ciepłymi popołudniami spędzonymi na spacerach i długich rozmowach o niczym.

Polecam 'Shuffle It All', 'Rollin', Rollin'' i 'Texas' - to moi faworyci. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchałem wszystkie. Czekamy na zlot. :D

Podobnie jak u Beatki nie jest to do końca mój typ muzyki, ale mimo wszystko jest memu sercu drogi. Moi przyjaciele słuchają podobnej muzyki i zawsze jak jesteśmy razem to puszczają z komórek. :) Nie wiem czy mają coś z repertuaru Izziego, ale muzyka całkiem podobna - te klimaty.

Przyznam, że te utwory są idealne do posiadówy przy piwie z najbliższymi. Całkiem przyjemnie jest posłuchać czegoś innego, ot dla odmiany. :) Nie zagłusza rozmów, odpręża, do tego perkusja, gitary... hammondy również słyszę. Jest super. ;)

Dzięki, że dzielisz się z nami swoimi klimatami. Jeśli miałbym wskazać faworyta to na pewno: "Rollin, rollin". Całkiem, całkiem nuta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchałam 3 z zaproponowanych utworów i nie jest to do końca coś, co trafiałoby w mój gust. Fakt, przyjemne to, ale raczej nie dla mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, że dzielisz się z nami swoimi klimatami

Nie ma za co. Dzielenie się z ludzmi muzyką zawsze sprawiało mi wiele radości.

 

Jeśli miałbym wskazać faworyta to na pewno: "Rollin, rollin". Całkiem, całkiem nuta''

 

Faktycznie, ''Rolka'' jak to Pani Taiteilija mówi, to bardzo fajno utwór.

 

Jeśli ktoś chce posłuchać to podaje dwa utwory Guns N' Roses w których zaśpiewał Izzy:

http://www.youtube.com/watch?v=hiBjCKKEe_E

http://www.youtube.com/watch?v=QGrZgzC6tHc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.