Jump to content
Adrian

Projekt na 47 urodziny Marco!

Recommended Posts

14 stycznia 2013 roku Marco będzie obchodził swoje 47 urodziny!

 

Więcej informacji w niusie na portalu:

http://nightwish.pl/projekt-na-47-urodziny-marco/

 

Przygotowujemy kartkę i każdy z Was może dołączyć swoje cegiełkę tum na forum. :) Czy to będzie Wasza fotka z Marco, czy też rysunek albo kilka słów podziękowań... ogranicza Was tylko i wyłącznie wyobraźnia!

 

Do dzieła, fani! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fani, co z Wami? :) To okazja by napisać Marco kilka ciepłych słów, podzielić się swoim fanartem czy zdjęciem! Dla naszego brodacza tego nie zrobicie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno, ja zacznę. Marco, jestem Ci wdzięczna za nadanie NW mocnego basowego brzmienia, bez Twojego wiosła i głosu ten zespół nie bylby już taki wyjątkowy ja jest. Każdy z nas wie, że bez Ciebie Islander czy While your lips are still red nie byłyby tak delikatne i liryczne, a Slaying the dreamer tak energetyczny. Dajesz nam kopa swą energią i optymizmem, Twój głos koi łzy w złych chwilach. Dzięki za to że jesteś ! Sto lat i wszystkiego najlepszego.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie z Marco od Sebastiana wraz wiadomością:

You surely don't remember that guy from Warsaw concert who was more than excited to meet you :P anyways: Marco, may your epic beard grow and grow and may your voice remain strong 'till the end of the world! Best wishes from your biggest fan, Sebastian :)

1181114933_Obraz0182.thumb.jpg.44ba5f287ed801d016933609d1556f1b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanart od Kasi (Kajki)

 

 

Przypominam, że do jutra jest czas!

the_islander.jpg.742d24034d2a10c57e897be3014ed90f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mój skromny upominek:

M master of humor

a absolute Viking

r refuge of peace

c cheerful personality

o original image

H hair

i intriguing vocals

e exciting singer

t today birthday

a absolute master of lullabies

l laughing bearded man

a attractive smile

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mój skromny upominek:

M master of humor

a absolute Viking

r refuge of peace

c cheerful personality

o original image

H hair

i intriguing vocals

e exciting singer

t today birthday

a absolute master of lullabies

l laughing bearded man

a attractive smile

:)

 

Jesteś świetna!

 

Emm, juz zostalo to wysłane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie wysłana, także ostatnia szansa by coś dodać.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, tylko marna ze mnie anglistka. Dobra, wiem że to głupie, ale myślałam by dodać jeszcze coś w stylu:

 

,, Marco, jesteś najlepszy w tym co robisz. To właśnie Ty ożywiasz każdą piosenkę. Bez Ciebie zespół byłby jak powietrze bez tlenu. Nie istnieje druga osoba, która wnosiłaby ze sobą tyle ciepła co Ty. Odkryliśmy juz dawno, że Ty wcale nie grasz i nie śpiewasz - Ty po prostu czarujesz. Kochamy Cię!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nasz projekt, w szczególności:

Julii, Kaktusce, Sebastianowi, Kasi "Kajce", Elżbiecie, Vinterowi, Beatce i Esterze, oraz naszym przyjaciołom z Oceansouls of America: Pere'owi, KathleenKat, Jadelionowi, Ashley, Desi oraz Melissie.

 

Wasz wkład jest nieoceniony. :) Dzięki Wam na pewno na twarzy Marco pojawi się uśmiech!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło mi ogłosić, że Marco kartkę otrzymał i z całą pewnością na jego twarzy pojawił się uśmiech! :) Jeśli pojawi się jakaś wiadomość od Marco - z pewnością Was o tym poinformujemy!

 

Kartkę można obejrzeć online, tutaj: Zobacz kartkę.

 

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w niespodziance!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż się na duszy cieplej robi! :) Wspaniały gest od niego... docenił starania fanów. To najcenniejszy dar dla nas. :)

 

Piękne słowa od naszych przyjaciół z Oceansouls of America:

Yes; our two communities work so well together. That's the best part about being part of a fan community; working with other fans all over the world and sharing in our mutual love of this wonderful music!

 

Tłumaczenie:

Tak' date=' obie nasze społeczności działają tak dobrze razem. To jest najlepsza część bycia członkiem fanowskiej społeczności: współpraca z innymi fanami z całego świata i dzielenie się naszą wspólną miłością dla tej wspaniałej muzyki![/quote']

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że sama nie zdążyłam ze swoimi życzeniami, niemniej jednak cieszę się jak nie wiem! Cudowny gest z jego strony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.