Jump to content
Taiteilija

Wideo na osłodę trosk!

Recommended Posts

O dziękuje za przetłumaczenie. Ja z fińskiego to kiitos i perkele znam. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest perkele... To jest PERRRRKELEEEE!!! :happy:

 

A reklama... Wygląda sympatycznie :D W każdym razie lepiej niż wszystkie te reklamowe szczęśliwe rodzinki albo panie zachwycające się lenorem czy innym vaniszem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japońskie reklamy to dopiero coś. Totalnie nie ogarniam co oni w tej Japonii zażywają, że takie rzeczy robią :happy:.

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To puddi puddi to jest reklama, a nie jeden ze zrytych odmóżdżaczy z Tej Strony Internetów? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, uwielbiam azjatyckie reklamy!

Bardzo, bardzo polecam zobaczyć to: http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/systemy-operacyjne/2013/05/najlepsze-reklamy-windows-8-ktorych-nigdy-nie-zobaczysz

 

Kilka reklam Windows 8 zrobionych na potrzeby rynku azjatyckiego właśnie. Niestety chyba nigdy nie były puszczane w TV, a szkoda! Byłyby to jedne z moich ulubionych reklam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie, to puszczam jak mam zły humor. :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten Fin mówi: Mita sinulle kuuluu? czyli Co u ciebie słychać?( co słychać?)

 

Och, popadam w samozachwyt, bo zrozumiałam od razu na filmie. ♥ Uwielbiam mieć rację, to takie budujące. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to znowu ja :) tę reklamę widziałam w Finlandii w 2012r. i byłam zaskoczona pozytywnie

- to fajne uczucie gdy oglądasz fińską tv a tu nagle reklama po polsku ( lub polski film :) )

japońskie reklamy bywają naprawdę "odjechane"

Paula -"Och, popadam w samozachwyt, bo zrozumiałam od razu na filmie. " - wiedziałam, że zrozumiesz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Awww, czuję się doceniona. ♥

 

[Nie mogłam bez serduszka, Izzy'emu byłoby smutno. ;)]

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem, że to stare i wszyscy już to widzieli, ale nie mogłam się powstrzymać:

i
za każdym razem oglądam to z przyjemnością: wszyscy ( lub większość) nastawieni krytycznie, z pełnymi politowania wyrazami twarzy jakby chcieli powiedzieć: "po co tu kobieto przyszłaś? chcesz być być zawodową piosenkarką,ha ha ha wracaj do garów ". Ona się nie zraziła i pokazała na co ją stać. Podziwiam jej determinację i to, że nie straciła nadziei, podjęła wyzwanie i udało jej się osiągnąć cel, spełniła swoje marzenie. Stala się sławna mimo to palma jej nie odbiła, jak co niektórym.
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, a ja tego nie widziałam :D Ale nagranie, na którym śpiewa, tak. I było świetne. Pamiętam, że jury z tej pani podkpiwało, a kiedy ona zaczęła śpiewać, szczęki im poopadały. Chyba nawet jakaś tam jurorka się rozpłakała... Nie pamiętam już. W każdym razie, strasznie mi się to podobało - ocenili ją od razu, "po okładce", a ona pokazała, na co ją stać... I co? I łyso, jurorzy, łyso :> Pozytywna babka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Timo Turunen i Katri Helena ( nie znalazłam duetu z Tarją)

Toni Turunen i Tarja

( nie wiem czy to już gdzieś było na forum)

Timo, Toni i Tarja

- znalazłam tylko to video z Tarją i jej braćmi :)
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Babka jest po prostu rewelacyjna :happy: Taka energiczna :happy: I wygląda mega, mega, mega sympatycznie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yTcegc12RWk

Zrobiłam to. Fakt, z trudem, momentami na pewno niepoprawnie, no i czasami przerywałam na chwilę, bo nie dawałam rady. Ale zrobiłam to. I teraz czuję się bardzo wielce świetnie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ksiądz śpiewający " Hallelujah" L. Cohena podczas ślubu ( w Irlandii) - całkiem niezle sobie poradził z tym utworem i swoim występem zrobił wszystkim niespodziankę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: jakie to fajne :D Tak powinno się urozmaicać Msze! ^^ I teraz 'quest' dla władz Kościoła: niech znajdą kogoś, kto potrafi napisać repertuar tak dobry, jak ta piosenka, tylko o tematyce religijnej, na miejsce nudziarstwa śpiewanego przez scholę. Taaak, gdyby grali w kościołach ładną muzykę, i jeszcze żeby organistą był Davy Jones, a nie ludzie tacy, jak ten pozbawiony słuchu typ, który grał na pogrzebie mojej ciociobabci, to uczęszczałabym z chęcią :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ksiądz śpiewający " Hallelujah" L. Cohena podczas ślubu ( w Irlandii) - całkiem niezle sobie poradził z tym utworem i swoim występem zrobił wszystkim niespodziankę :)

 

Taak, widziałam to, niesamowite : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.