Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

15 rocznica pierwszego koncertu Nightwisha!

Recommended Posts

Sylwester, Nowy Rok... Wznieśmy również toast za nasz ukochany NW! Dzisiaj obchodzą 15 rocznicę swojego pierwszego koncertu Huvikeskus w Kitee!

 

http://nightwish.pl/15-rocznica-pierwszego-koncertu-nightwish/

 

Podzielcie się, czym jest dla Was zespół? Jak wpłynął na Wasze życie? Postrzeganie świata?

A może muzyka NW towarzyszyła Wam w jakichś ważnych chwilach?

Może dzieliliście z nią smutki?

 

Wszystkiego najlepszego! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniała rocznica. Życzę Najtłiszkowi wielu cudownych muzycznych przygód, wyrozumiałych i oddanych fanów, i niewyczerpanych zapasów energii:)

Zespół jest częścią każdego mojego dnia. Jego muzyka wprowadziła moją wrażliwość w świat magii i wzruszeń, koi moje smutki i dodaje sił w pokonywaniu codziennych wyzwań- jest balsamem dla mojej duszy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish jest dla mnie inspiracją, ukojeniem, początkiem odkrywania muzyki na nowo, wprowadzeniem w cięższe brzmienia, pobudza moją wyobraźnię... i niech trwa i tworzy dalej dając z siebie wszystko na koncertach i w studiu nagraniowym!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś posiada nagranie tego koncertu ? Kiedyś miałem kopię części w formie cyfrowej, zgranej jeszcze z poczciwej kasety VHS - jednak gdzieś przepiłem na dysku.

 

pozdrawiam i witam na forum ;-)

Alkazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na myśli audio czy vvideo?

 

Jesli chodzi o audio to zdajsie mam gdzieś bootleg na dysku ( bo pisząc koncertowy dział mojego kompendium musiałem zgromadzić bądź przesłuchać chyba wszystkie istniejące bootlegi nightwisha ;))

 

Natomiast jesli chodzi o video to kiedyś widziałem zapis, potem mi to też gdzieś przepadło ale jak się doszperałem po latach to było błędne bo krązyło jako live at tavastia club 1997 -first concert a tak naprawdę koncert w klubie tavastia miał miejsce 13 lutego 1998 więc to nagranie tak krazyło błędnie opisane ale nie był to ich pierwszy koncert na pewno a jedynie jeden z tej pierwszej trasy po Finlandii.No chyba że istnieje jakieś nagranie tego faktycznie pierwszego koncertu którego nie widziałem (to byłaby nie lada gratka :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 1997 zespół zagrał tylko jeden koncert i to ostatniego dnia w roku. :) Jeśli już ktoś posiada nagranie lub fragment to na pewno sam zespół. Może warto napisać do managementu z pytaniem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gdzieś miałam mp3, ale muszę przekopać się przez płyty, bo na kompie tego nie mam ;D Jakość może nie była jakaś super, ale dało się znieść. Oczywiście do momentu, w którym Tuomas nie śpiewał :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To właśnie jest to o czym wspominałem, to nie jest I koncert tylko Tavastia z Helsinek 13 luty 1998 błędnie opisana.Tego tak naprawdę pierwszego koncertu z grudnia 97 zapisu jak na razie nie ma, jesli ktoś to nagrywał to jest to w posiadaniu samego zespołu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.