Jump to content
Sign in to follow this  
Blazej

Floor i Hannes rodzicami!

Recommended Posts

Myślę, że to b miła opcja? Wysyłajcie Wasze pomysły, zdecydujemy wspólnie jak chcemy pogratulować rodzicom?:)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To naprawdę wspaniała wiadomość i szczerze się z tej informacji cieszę ^^ może to dlatego, że kocham dzieci i to cudownie, że moje idolki są lub dopiero zostaną matkami. Niby mam tylko 19 lat, ale czasami normalnie czuję się jakby instynkt macierzyński się we mnie odzywał :D nie wiem czy to możliwe, ale może udałoby nam się zebrać gratulacje od forumowiczów w jednym liście, który jakoś zostałby dostarczony do Floor?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieci nie lubię i raczej nie polubię (ani nie planuję), ale chyba się starzeję, bo na wieść o tym, że Floortje jest w ciąży, zareagowałam takim wewnętrznym 'aww, how cute" ::)

 

A prezent od obu fanclubów byłby fajnym pomysłem! Dajmy małemu van Dahlowi mini koszulkę z czołgiem, a jak będzie dziewczynka, to z różowym czołgiem :D

 

PS. Ogólnie fakt, że cały internet zalał się tęczą i zaczął bombardować gratulacjami Floor i Hannesa jest niesamowicie budujący. Jednak fani NW potrafią być pozytywni, mili i zjednoczeni. Chociaż raz ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieci są fajne! Jak słodko śpią :P To w żartach oczywiście. ;) Sama jestem podwójną mamą i wiem, jakie to uczucie nosić pod sercem maleńkie cudo, czuć jak się rozwija i słuchać bicia tyciutkiego serduszka ♥ To najcudowniejsza rzecz, jakiej może doświadczyć kobieta. Ogromnie się cieszę szczęściem Floor. Zasłużyła na nie i widać już bardzo tego chciała. Czas leci nieubłaganie, a nam, kobietom planującym macierzyństwo, zegar biologiczny tyka szybciej. Floor stuknęło 35 lat i wewnętrzny budzik zadzwonił. Podjęła mądrą, dojrzałą decyzję. Ciocią już jest, więc przyszła pora na kolejny krok. Nie nową płytę i trasę z ReVamp, jak marzyli niektórzy, ale własne dziecko. Odpoczynek od sceny. Zmianę priorytetów. Oficjalna informacja o jej ciąży tylko potwierdziła moje przypuszczenia. Od dawna patrzyłam na nią „okiem matki”, szukając jakichkolwiek oznak błogosławionego stanu. Dyskretne składanie rąk na płaskim jeszcze brzuchu, promienny uśmiech... i już wiedziałam wszystko :)

 

Popieram pomysł z prezentem dla przyszłych rodziców, jak najbardziej!

 

Jak myślicie, czy Maestro pozazdrości Floorci? Może pójdzie za jej przykładem i da nam podwójną okazję do świętowania?  ;) Nightwish Family Getting Bigger? Why not?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz Ada, podobne pytanie zadałam sobie czytając kolejne komentarze: czy Tuomas nie uzna że to i pora na jego "tacierzyństwo"?;) Wiadomo, tu Joasia ma wiele do powiedzenia- kiedyś pewnie i tak taką decyzje podejmą?

Przybywa "metalowych" mam i tatusiów i super!:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już dawno podejrzewałam Floorkę o ciąże, po tym jaki miała gorset, a po drugie na zdjęciach wydawała się być trochę taka bardziej pulchniutka, I don't know, podpuchnięta? Nie ważne, gratulację dla Jansenki i dla Hannesa. Mimo to, że tak jak Sami, nie przepadam za dziećmi, to jednak taka informacja mnie ucieszyła. W ogóle to takie "trv cute" jak metalowe babeczki zostają mamami/już nimi są. ♥

Aż mi się przypomina dyskotekowy live The Phantom Agony i Simone z tym ciążowym brzuszkiem. :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prezent od obu fanclubów byłby fajnym pomysłem! Dajmy małemu van Dahlowi mini koszulkę z czołgiem, a jak będzie dziewczynka, to z różowym czołgiem :D

 

PS. Ogólnie fakt, że cały internet zalał się tęczą i zaczął bombardować gratulacjami Floor i Hannesa jest niesamowicie budujący. Jednak fani NW potrafią być pozytywni, mili i zjednoczeni. Chociaż raz ^^

 

Może Adrian zaprojektuje jakiś wzór unisex i wyślemy śpioszki? NightBaton albo SabaWish...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śpioszki są super pomysłem, a fakt, że na forum znajduje się parę osób tworzących artystyczne cuda, które w formacie cyfrowym można nadrukować na ciuszek tym bardziej przemawia za tym przedsięwzięciem! Jestem jak najbardziej za i piszę się na partycypowanie w kosztach, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Do tego jakaś kartka z życzeniami, swoją zawartością subtelnie uświadamiająca, w jakim kraju są tak kreatywni i empatyczni ludzie :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"Blazej" Bardzo fajny pomysł. :) Napisałem do Niny, ale póki co cisza radiowa. Myślę, że jesteśmy w stanie to zrobić. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Niną i zdecydowanie chcemy przeprowadzić taki wspólny projekt, ale uznaliśmy, że warto z nim jeszcze trochę poczekać. Wg naszych skomplikowanych obliczeń Van Dahl junior przyjdzie na świat w marcu, więc mamy jeszcze trochę czasu. Możemy go wykorzystać na wymyślenie jakiegoś ciekawego prezentu. :)

 

Błażej sugerował Saba-wishowy śpioszek i uważam, że to genialny pomysł. Jakieś sugestie jak połączyć oba zespoły? ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie małe Flooriątko, mam nadzieję, że bardziej podobne do mamy :)

Super wieści, dzieci są cudem, takimi małymi cukierkami, mimo, że potrafią dać w kość.

Śpioszki są okej, ale dzieci błyskawicznie z tego wyrastają. Może jakiś kocyk czy poduchę? Albo oryginalną maskotkę?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjątkowym szacunkiem darzę ludzi którzy nie boją się pokonywać trudów łączenia sukcesu z macierzyństwem. Czasem niezmiernie ciężko jest pogodzić te dwa światy, ale ogromnie się cieszę że radzą sobie z tym nasi idole. Freja rośnie sobie z daleka od fanowskiego tłumu, ale w pewnym momencie rodzice ją nam pokażą. Zobaczymy, czy dziewczynka będzie intensywnie uczestniczyć w pracy rodziców czy zostanie w pieleszach domowych z opiekunami. Jak myślicie czy Freja będzie jeździć w trasy z mamą/tata jak córka Tarji, Naomi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbuję sobie wyobrazić, jak to jest być mamą - artystką, wokalistką i pogodzić macierzyństwo oraz wychowywanie dziecka z życiem w trasie, ciągłymi koncertami, nagraniami, wywiadami itp. Z punktu widzenia matki, nie wyobrażam sobie, żeby zostawić swoje dziecko na dłużej niż dwa - cztery tygodnie maksymalnie! Za każdym razem, kiedy wyjeżdżałam na tak długi okres baaaaardzo tęskniłam za synkiem. On również bardzo to przeżywał. Dlatego wcale nie dziwię się Tarji, że zabiera ze sobą Naomi w trasy koncertowe. Bliskość w każdej sytuacji jest dużym komfortem dla matki i dla dziecka. Mimo wszystko! To kwestia organizacji i planowania podczas tournée. Oczywiście jest to możliwe tylko z dziećmi do 6 -7 roku życia, bo potem zaczynają się uczyć, chodzą do szkoły i mają już swoje własne obowiązki. Sama jestem ciekawa, jak do sprawy podejdzie Floor? Czy będzie chciała mieć malutką przy sobie, czy będzie oszczędzać jej męczących podróży i całego zamieszania związanego z koncertowaniem? Po cichu myślę, że będzie ją zabierać w trasy. Może nie wszędzie, ale przynajmniej w niektóre zakątki Świata. To musi byś dość trudne, a nawet męczące, w ciągu dnia zajmować się córką, a wieczorami - śpiewać. Nawet z pomocą niani, męża czy innych osób. Trzymam kciuki za Floor i wierzę w to, że podejmie właściwe decyzje, które będą najlepsze dla niej i Freji. Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie ją nam pokaże :-D!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.