Jump to content
beatag60

Zlot 2017

Gdzie????????  

19 members have voted

  1. 1. Gdzie????????



Recommended Posts

Ja jestem raczej na tak (raczej, czyli jakieś 90%, im bliżej końca miesiąca, tym lepiej będę wiedziała). Jestem dostępna dopiero od października, bo wtedy wprowadzam się do Łodzi i nie miałabym problemu z dojazdami. No i pierwsze kilka dni października odpada, zaczynam studia, będę miała straszny bałagan do ogarnięcia. Ale potem, czemu nie? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra. Może, zważywszy na to, że czasu jest niewiele, a teraz ludziom trudniej niż kiedykolwiek będzie znaleźć czas, to po prostu rzucimy jakimś dniem, w który kilka osób nawet mogłoby się spotkać gdzieś razem. No nie wiem, 23 września, sobota. Ostatnia sobota września. Przypuśćmy, Warszawa. Dajmy na to... Godzina spotkania: 13 - 15. Hm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do końca września nie ma mnie w kraju, jw.

Proponuje określcie się kiedy macie czas na spotkanie: 7/8, 14/15, 21/22? Optuję za centralną Polską, taki w miarę sprawiedliwy dostęp dla każdego. To nie musi być duże miasto, pubów, karczm jest wszędzie pełno. Wystarczy zrobić rozeznanie osoby z okolic albo zapytać na fejsie. Dla kilku osób miejsce znajdzie się na pewno, można też zarezerwować stolik np na sobotę, a w niedzielę pozwiedzać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli pozostaje ustalić jakiś termin w październiku! Już wiem, że na 100% nie będę mogła spotkać się się z Wami w weekend 13/14 października. Za to we wszystkie pozostałe - bardzo chętnie! Organizacyjnie najbardziej odpowiada mi 21/22 października, więc jeśli się zgodzicie, proszę o potwierdzenie, czy Wam też pasuje :)! Czas biegnie nieubłaganie, a jeśli zlot miałby odbyć się w Warszawie bądź okolicach, trzeba mieć czas, żeby wybrać jakąś opcję, zarezerwować lokal, noclegi itp. Żeby zacząć działać, potrzebny nam termin i chociaż orientacyjna liczba osób :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../Organizacyjnie najbardziej odpowiada mi 21/22 października' date=' więc jeśli się zgodzicie, proszę o potwierdzenie, czy Wam też pasuje :)!/.../[/quote']

 

Mnie pasuje, nie mam żadnych planów w tym terminie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję, że moja magiczna quasi-obrona, a faktycznie po prostu egzamin licencjacki może wypaść niebawem i to wtedy, gdy myślałam, że będzie po wszystkim i może jakiś zlocik. Wszystko w ogóle mi trudno zgrać w tym miesiącu. Miałam nadzieję do 20 wszystko mieć już ułożone, a wszystko mi się sypie. I jeszcze mam presję pojechania na Kopernikon, a nawet nie wiem, czy to wyjdzie, bo ten piekielny egzamin... Ale październik to tak, zdecydowanie tak. Dwudziesty któryś, piszecie? Na razie planów nie mam. Nie ręczę, że coś się do tego czasu nie wydarzy, ale póki co liczcie mnie, a jak mnie, to pewnie i Izzy'ego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie poznałbym Was w realu, ale nie sugerujcie się mną - pod koniec października moja żona i syn mają urodziny, a później jadę swojej mamie trochę pomóc w domu. Tak czy inaczej mam nadzieję, że wiadomość o dacie i miejscu spotkania nie będzie jakaś ściśle tajna :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie, Błażej ;)! Ja też chętnie poznam Ciebie i innych forumowiczów! Myślę, że na dniach ustalimy coś konkretnego, więc zaglądaj do wątku i mam nadzieję do zobaczenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani! Mam idealną miejscówkę na spotkanie! To gospodarstwo agroturystyczne Stajnia u Kowala w Nieborowie (łódzkie). Atrakcji mnóstwo, piękny park Arkadia-Nieborów, muzeum + puby i wyżywienie w zasięgu ręki. Pani ma pokoje - 60 zł os. lub domki całoroczne -50 zł os. Na miejscu można zorganizować ognisko. Musimy się zebrać i zadeklarować ile osób jest chętnych, bo rozumiem, że rezerwujemy weekend 21/22.10 i ja bym musiała wysłać zadatek. Powiedziałam, że dam odpowiedź w ciągu 2 dni. Czekam na potwierdzenie od Was, ile osób i czy ostatecznie pasuje ten termin :)http://www.stajniaukowala.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.