Jump to content
Adrian

Podsumowanie roku 2016

Recommended Posts

Hell-o!

 

W imieniu Ekipy DE chciałbym wszystkim Wam podziękować, za to że wspieracie nasz wspólny zakątek w sieci, że angażujecie się w dyskusje, pomagacie w budowaniu strony i razem z nami promujecie zespół w Polsce. Kiitos Tampere!

Follow the madness, Alice, you know, once did! :)

 

Czas na małe podsumowanie tego, co działo się u nas w 2016 roku:

  • Na forum dołączyło do nas 109 użytkowników
  • Napisaliśmy 146 nowych wątków oraz 5923 postów
  • Zaktualizowaliśmy wygląd strony by serwis był dostępny również na urządzeniach mobilnych
  • Przenieśliśmy nasz magazyn Dreamer's Hideaway na forum by łatwiej było można śledzić artykuły oraz dodawać własne
  • Zorganizowaliśmy wiele konkursów, w tym duży, urodzinowy, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób
  • Przygotowaliśmy prezenty dla zespołu, które wręczyliśmy na Czad Festiwalu. Wśród nich były kartki pocztowe nadesłane do nas przez fanów z całej Polski
  • Przetłumaczyliśmy całą biografię zespołu "Once Upon a Nightwish". Ciekawe jakakolwiek inna społeczność fanów NW na świecie tego dokonała? :)
  • Tradycyjnie, we współpracy z zaprzyjaźnionymi fanklubami, przygotowaliśmy kartkę urodzinowo-świąteczną dla Tuomasa

Poza tym przygotowaliśmy wiele tłumaczeń wywiadów, artykułów itp. To był bardzo aktywny dla nas rok i mamy nadzieję, że kolejny będzie równie obfity w wszelkiego rodzaju projekty! Mamy nadzieję, że będziemy mogli również liczyć na Waszą pomoc. :)

 

Szczęśliwego Nowego Roku! :D

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę dużo się tu działo w tym roku :) Mam nadzieję,że w przyszłym roku będę miała okazję wziąć udział w którejś z akcji organizowanej przez DE. Pozwolę sobie podsumować tutaj krótko swój rok.

1 Rozwinęłam się literacko

2 Poznałam kilka wspaniałych osób

3 Wyciągnęłam kilka ważnych dla siebie lekcji

4 Wreszcie założyłam tu konto

5 Odbyło się wiele ciekawych premier płytowych

6 Niestety w tym roku opuściło nas wielu cudownych artystów :(

Szczęśliwego Nowego Roku i wspaniałego Sylwestra :D!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja też napiszę co było u mnie :)

 

STYCZEŃ: W końcu mój zespół był już w całym składzie, więc mogliśmy zacząć nagrywanie naszej pierwszej płyty studyjnej, która ukazała się w grudniu, tego roku pt. A Tale From Nightmare... Wszystko oczywiście jest tam napakowane Najtłiszowskim mrokiem i Tajrowymi uśmiechami...

 

LUTY: Przeprowadzka nowe otoczenie napisanie ponad stu tekstów, z których połowę szło do kosza na szczęście, parę trafiło na ATFM i jestem z tego naprawdę dumna, ale ten miesiąc określiłabym najtrudniejszym w roku.

 

MARZEC: Marzec był miesiącem przeleżanym byłam chora cały week, bo najpierw miałam cholerną gorączkę, a potem okropny ból brzucha, na szczęście to wiązało się z poznaniem wielu nowych świetnych albumów takich jak "XV" Justyny Steczkowskiej, które do dzisiaj towarzyszy mi w jesiennych miesiącach.

 

KWIECIEŃ: Podróże, dużo podróże i załatwianie zaległych spraw z przeleżanego marca, nie miałam czasu na internet, znajomych, nie miałam czasu na nic, ale tylko na tym zyskałam.

 

MAJ: Alergia, bo wiosna, kaszlenie i upiększanie kolekcji, zakupiłam, takie albumy jak: Hey - Ho i Nightwish - Imaginaerum, ogólnie drugi marcem, tylko nie tak chorowitym.

 

CZERWIEC: Godziny przepływane w basenie, lody, plażowanie i ból dupy o moje koronkowe majtki zgubione na plaży :( :( :(

 

LIPIEC: Opalanie i czytanie "Zagubionej" ♥

 

SIERPIEŃ: Wolność, późne spanie, spotkania z przyjaciółmi, lekko nieudany, przepłakany wyjazd i wpisy na pierwszym, dosyć mało profesjonalnym blogu.

 

WRZESIEŃ: Ograniczenie bloga i większe przykucie uwagi na koncertach

 

PAŹDZIERNIK: Założenie drugiego bloga.

 

LISTOPAD: Długie wieczory, założenie konta na portalu, powrócenie do metalowych korzeni ♥

 

GRUDZIEŃ: Kolejny najbardziej produktywny miesiąc w roku, założenie nowego bloga, poznanie się z wieloma wspaniałymi ludźmi i krótkie i treściwe święta, zakończone...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pewnych obszarach mojego życia podsumowanie, w niektórych kontynuacja, nie koniecznie dobrych wydarzeń.

Ogólnie rok uważam za udany:

- wizyta u mojej siostry w Szwecji, po 7 latach,

- spotkanie przyjaciół z netu i forum, i nie tylko,

- zaliczenie kolejnego, 3ciego koncertu NW,

- poznanie w realu Adriana, Justynki i Michała,

- spotkanie z moim ciotecznym bratem ze Szwecji tu w Lublinie,

- rodzinne spotkania: wesela, komunie, chrzty,

- wizyta córki z Anglii z rodziną,

- więcej tego było ale nie wszystko chciałabym pamiętać.....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.